Şimdi Ara

30-40 bin tl araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 30000-40000 tl arası 2. el sedan araç almak istiyorum. Lpg 'li yada dizel olabilir. Teknoloji şans işi biliyorum ama sahibini üzmeyecek otomatik vites bir araba olsun istiyorum.

• civic
  • megane 2 2009-2010 benzin/lpg otm vites bulursunuz o fiyatlara ama ben birde ford focus lara bakın derim civic da iyi bir tercih olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal07_1903

30000-40000 tl arası 2. el sedan araç almak istiyorum. Lpg 'li yada dizel olabilir. Teknoloji şans işi biliyorum ama sahibini üzmeyecek otomatik vites bir araba olsun istiyorum.

30.000 civarına dizel otomatik zor ama 40.000'e kadar çıkabilirseniz işe yarar bir şeyler bulunabilir. Yalnız sınıf yazmamışsınız. B veya C segmenti düşündüğünüzü varsayarsak uygun araçlar tavsiye edilebilir. Bir de kullanım amacı, kaç kişi binilecek, şehir içi-dışı kullanım... biraz daha bilgi verirseniz seçenekler sınırlanmış olur. Karar verirken Kullanıcı Yorumlarını da mutlaka okuyun. Güncel markalar için Kullanıcı Yorumlarını paylaşıyorum. Listeden istediğinizi seçerek okuyabilirsiniz.

• Aile arabası olarak kullanacağım. C segment bir araba olsun istiyorum. Genellikle kullanım koşulları şehir içi olacak.2009-2010 model Civicler var.Temiz araç bulmak zor.
  • ford focus
  • quote:

Orijinalden alıntı: DT Swiss

ford focus

2010-2011 modelleri mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07_KARAKARTAL

quote:

Orijinalden alıntı: DT Swiss

ford focus

2010-2011 modelleri mi?

Aynen 2013 de bulunabilir belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DT Swiss -- 14 Eylül 2014; 20:23:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DT Swiss kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • Megane 3

• Cruze düşünülebilir..

• JabbaWockeeZ kullanıcısına yanıt
    Yakıtı nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07_KARAKARTAL

Yakıtı nasıl?

Kendim kullanmadım ama 6.5-7 lt. civarı diye duymuştum, kullanan varsa daha da aydınlatabilir sizi.

• JabbaWockeeZ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.