Şimdi Ara

750 tl bütçem var telefon alcam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 750 tlye hepsiburadadan bi lumia 920 almayı planlıyorum başka önerilerde bekliyorum güncel olması benim için şart gm discovery asla düşünmüyorum sağlam stabil olsun yeter

• spectra007 S kullanıcısına yanıt
    birde 2. el düşünmüyorum kamera ii olsun fp cihaz olsun multimedyasıda ii olsun
  • Tabii ki lg L90

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 750 Liram olsa Zenfone 5-6,Moto G alırdım.
  • berkem01 B kullanıcısına yanıt
    peki hocam l920 750 tlye iyi değilmi onlara göre daha stabil kamerada muhteşem gpusu biraz kötü ama wp bunu halledio
  • quote:

Orijinalden alıntı: spectra007

750 tlye hepsiburadadan bi lumia 920 almayı planlıyorum başka önerilerde bekliyorum güncel olması benim için şart gm discovery asla düşünmüyorum sağlam stabil olsun yeter

Uygulama açısından hala çok eksiği var wp nun ama senin hangi uygulamaları kullandığın da önemli

• quote:

peki hocam l920 750 tlye iyi değilmi onlara göre daha stabil kamerada muhteşem gpusu biraz kötü ama wp bunu halledio

Android Wp'a göre daha iyi bence.Onun için Dediklerimi alırım.

• Asus zenfone veya moto g.

• Windows destekli telefon alman senin için daha avantajlı.
  • onur89tr kullanıcısına yanıt
    hocam zaten bn instagrama gireim face felan bol bol foto çekerim bi subway surf temple run 2 okey 1 2 foto uygulaması bazı online oyunlar throon wars fln bütçeyi biraz arttırıp 925 mi alsam veya xperia sp yede bakabilirim ama güncelleme desteği gelirmi bilinmez eğer android alırsam en az android 5 almasını isterim
  • quote:

hocam zaten bn instagrama gireim face felan bol bol foto çekerim bi subway surf temple run 2 okey 1 2 foto uygulaması bazı online oyunlar throon wars fln bütçeyi biraz arttırıp 925 mi alsam veya xperia sp yede bakabilirim ama güncelleme desteği gelirmi bilinmez eğer android alırsam en az android 5 almasını isterim

Moto G kullanıyorum ve söylediklerinin 2 katını yapıyorum.Rahatlıkla karşılıyor. Android 5.0 alicagina kesinleşti su an son sürüm çok stabil ve hızlı.Oyun performansı harika.Kasma donma 1.5 ayda hic yasamadim,bunu 6-7 aydır kullananlarda söylüyor. Paranda cebinde kalır.

• moto g
  • Master_Evil kullanıcısına yanıt
    nokia lumia 735 alıcam kamera ii değil moto gde
  • bende yeni bir telefon alacam . keyfi telefon değiştircem simdi general mobile discovery var ama tasarım konusunda daha iyisini istiyorum . lumia 925 önerır mısınız ? sarj konusunda çok kotu oldugunu soyleyenler var . veya başka önerniz var mı
  • Moto g.

• Zenfone 6

• ahmetcanbey kullanıcısına yanıt
    kardeş nokia lumia 735 kullanıcı kulübüne gel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.