Şimdi Ara

Skyrim aldım şu an yüklüyor. Sizce doğru bir seçim mi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyunu %75 indirimde görünce hemen kaptım. Çoğu kişi oyunu seviyoruz dediler ama ben pek emin olamadım. RPG severim ayrıca Open World hastasıyım (dayz alamadım ) Sizin düşünceniz nedir oyun hakkında ? 5 Dolara aldım oyunu

• quote:

Orijinalden alıntı: .

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 14 Ocak 2020; 1:22:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 dolara gayet iyi bir seçim.İçin rahat olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

Kesinlikle iyi bir secim

Teşekkürler yorumunuz için. Bu arada oyun imzadaki sistem ile kasar mı ?
  • Ben o sistemde oynamıştım ama ekran kartı olarak bende 9800 GT vardı. Sendeki muadil kartsa problem olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GokhanGulAilesi

Ben o sistemde oynamıştım ama ekran kartı olarak bende 9800 GT vardı. Sendeki muadil kartsa problem olmaz.

Ben yaklasik sıkılmadan 1 hafta oynamistim zaten 12 tl gibi bi ucret vermissin ucuza da gelmis gayet iyi bir secim bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Od Ata -- 13 Eylül 2014; 15:10:59 >
  • Ölüsü yeter dursun. Her zaman oynanabilecek bir oyun.

• Tabiki de
  • RPG seviyorsun. Open World seviyorsun. Ve Skyrim de tereddüt ettin Türkçe yama yapıp daha fazla keyif alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infection

RPG seviyorsun. Open World seviyorsun. Ve Skyrim de tereddüt ettin Türkçe yama yapıp daha fazla keyif alabilirsin.

Türkçe yamasını yaptım. Zaten ingiliz değilseniz veya %100 ingilizce bilmiyorsanız görevleri anlamak imkansız gibi.
  • Iyi bi secim

• Oyunu bizzat oynamadım, ona rağmen söylüyorum iyi bir seçim. Şahsen 5 dolarım olsa hiç düşünmez alırdım öyle söyleyeyim. Bildiğim kadarıyla oyunda çok fazla yan görev var, ve bitirmek çok zaman alıyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvzdlr7

Oyunu bizzat oynamadım, ona rağmen söylüyorum iyi bir seçim. Şahsen 5 dolarım olsa hiç düşünmez alırdım öyle söyleyeyim. Bildiğim kadarıyla oyunda çok fazla yan görev var, ve bitirmek çok zaman alıyor .

Aynen öyle. Zaten healt pos. hilesi yapmadan görevleri geçmek imkansız gibi bir şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesgs35

quote:

Oyunu bizzat oynamadım, ona rağmen söylüyorum iyi bir seçim. Şahsen 5 dolarım olsa hiç düşünmez alırdım öyle söyleyeyim. Bildiğim kadarıyla oyunda çok fazla yan görev var, ve bitirmek çok zaman alıyor .

Aynen öyle. Zaten healt pos. hilesi yapmadan görevleri geçmek imkansız gibi bir şey.

Aman diyim hile kullanmayın. Steam'deki bir arkadaşım bir oyunda singleplayer de hile denemiş, Vac ban atmışlar anında

• quote:

quote:

quote:

Aman diyim hile kullanmayın. Steam'deki bir arkadaşım bir oyunda singleplayer de hile denemiş, Vac ban atmışlar anında

SP modda ban atamazlar. BBence arkadaş sallamış gibi

• quote:

quote:

quote:

quote:

SP modda ban atamazlar. BBence arkadaş sallamış gibi

Valla bilmiyorum sp modda hileyi denedim vac ban yedim dedi yalansa günahı onun boynuna

• Parasını en çok hakeden oyundur. 3 günde biten oyunlara benzemez. Eğer skyrimi seversen en az 3 ay gideri var. Benim 150 saat oldu ve hala ana görevlere başlamadım.
  • Başka konua da yazdım ''Dışarı çıkmayı unut''
  • [simage][/simage]modlu oyna çok keyifli, oynanışı değiştirmek istemiyorsan da en azından SkyUI modunu yükle. Envanter çok daha erişilebilir hale geliyor.

• Yaz indirimlerinde kaçırmıştım 5 dolara skyrimi, şimdi bu başlığı görünce koşa koşa aldım, vesile olduğunuz için teşekkürler. :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.