Şimdi Ara

'iPhone 6 Plus'a olan ilgi rekor düzeyde, stok sıkıntısı yaşanıyor' (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
599
Cevap
3
Favori
12.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yalan dolan işler ya yok stok sıkıntısıymış bu da yeni moda oldu galiba ps4 de de böyle olmuştu :) boş beleş işler inanmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yarkan88

30 eylul gunu teslim olmak uzere elimde 2 adet rusya'dan 1 adet abd den iphone 6 ve 6 plus olacak. Ilgilenen pm atabilir.

Merhaba
    İphone 6 plus 64 gb,uzay grisini çıktığı zaman alıcam.Yurtdışından getirtmeyi düşünüyodum sen yazmışsın.
    850 dolar fiyatı var,şuanki kurla 1870 TL yapıyor.Siz kaça satmayı düşünüyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amerikadan iphone6 ve plus isteyene yollayabilirim isteyenler pm atsin.

• iphone 6 plus tam benlik olmuş z ultradan geçeceğim artık akıllandık iphone a geri dönme zamanı geldi ancak o telefonun note 3 ten birazdaha büyük olması canımı sıkmadı değil ama bir gelsin bakalım türkiyeye

• 26 eylul gunu teslim olacak sekilde isteyene gelirken abd den unlocked ve kutusu dahi acilmamis iphone geyirecegimnistedigi modeli. Satinalmak isteyen arkadaslar pm ile irtibata gecsinlet abd de son bir haftam kaldi. Stok skintisi yok unlock derdi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker_mania -- 15 Eylül 2014; 4:59:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duvan.35

Millet cahil yahu hala yok 3gb ram yapsa diyenimi ararsin yok ekrani 2k bile degil diyenimi
    Kamerasi 8mp mis nasil bi ezik ve cahil bunlar hepsi drolidci bunlarin ya
    Siz cekemeyip anten takacaginiza..
    forumdaki (g3,note3,z2) dandik drolid telefonlarin kullanici ana konularina bi goz gezdirin bakalim millet sikayetten yikiliyo yok isiniyor yok pili gitmiyor yok su gecmez dediler gecirdiler yok 6-7sorun var ama 4.6.5surumde duzelicek yazik size ya
    Ipod touch ile yazilmistir

Saydiklarin iphone forumunda da var hep?

• quote:

Orijinalden alıntı: hsyn_hksvr

quote:

Orijinalden alıntı: kill1033

Hangi androidli telefon 4 sene yazilim desteği aliyor?
    4 yillik Iphone 4 17 Eylül 2014'e kadar en son yazilimi kullaniyor. 4s onumuzdeki sene eylul'e kadar en son yailimi kullanmis oluyor.

Tamam firmalar vermiyor yazilim destegi ama bende galaxy w var android 4.4.2 yuklu inanilmaz akici calisiyor iphone 4 ler ios7 yi ne kadar akici calistiriyor bilemem ayrica simdi senin iphone un destegi bitip ortada kalinca ben hala android 5 i yukluyor olacagim onun icin su yazilim destegi lafini birakin artik

ilk olarak galaxy W 2011 son çeyreğinde çıkmış bir telefon yani 4s ile aynı zamanda çıkmış. Dolayısıyla 4s ios 8 alıyor ve seneye Eylül'e kadar güncel olacak.
    ikincisi ise sen sana verilen 2.3.5 sürümünden sonra belki de maksimum 4.0 güncellemesini otomatik aldın, diğerleri için herşeyi kendin yapman gerekiyordu. Root at, S-off, CWM yükle üzerine yeni sürüm sistemi yükle vs.. Ama 4s hala her güncellemeyi otomatik alıyor.
    Üstelik Ios kullanıcıları gingerbread, ice cream gibi boktan sürümleri kullanmak zorunda kalmadılar. Kullandığımdan biliyorum, kitkat gelene kadar berbattı android.

Ayrıca 512mb ram ve scorpion işlemciyle android L veya 5 i yükleyebileceğin garanti değil.

• İşte biz buna marka takıntısı diyoruz.

• Etrafımda android diye deli olanlar şuan iphone 6 plus bakıyorlar.Yanısıra ekran büyürse iphone alırım diyen çok samsung'cu arkadaşım vardı.6 ve 6 Plus'in patlama yapması kuvvetle muhtemeldir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2gb ram de durum ne ?
  • Haber içeriği beklenen bir gelişme idi zaten. ama alttaki yorumlar gene harika olmuş bu sefer tartışmaya girmiyorum :)

• E haliyle!

• Ram 3gbmış arkadaşlar. Rüyaya yattım. Steve ile karşılaşınca sordum. Artık rahatız.

• quote:

Orijinalden alıntı: ranegade95

quote:

Orijinalden alıntı: dtcelik

quote:

Orijinalden alıntı: ranegade95

Iphone 6 plus çok pahalı arkadaş ya 2400 tl para çıkarıyorum 200 ailemden destek alıcam 2600 64 gb 6 plusa para yetmiyor arkadaş gönlüm ondan yana

2600tl para ayarlayan bi 250 tl daha ayarlar havale ile apple Türkiyeden ürünü alır...

Havale ile alım nasıl oluyor acaba

apple store türkiye de havale seçeneği var. 100-150 tl avantajı var nasıl olsa kredi kartı tek çekim olacak
  • Kasatka kullanıcısına yanıt
    İşi gayet güzel özetlemişsin, halen bir iphone 4 kullanıcısı olarak. İnsanları zombileştirme konusunda kapitalizm tam manasıyla isminin hakkını verdi, her yeni çıkanı müritlere bir şekilde itelemek lazım, nasılsa tapıyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: blizzard3

akıllı telefonlar ultra hd ye geçti apple full hd telefon yaptık of diyor ve hala 8 megapixel ve bizim kameramız daha iyi diyolar neymiş içinde bizim lensimiz ben yedimmi yemedim ha 64 bit işlemci grafik birimi iyi olabilir ama kamera ve ekranı bana yutturamaz 2 k ekranlı 16 megapixel g3 varken fiyatıda yarı yarı farkediyoken bana iphone almak için bir neden söleyemessiniz

Bu konuda haklısın. iPhone piyasayı geride takip ettiği halde nasıl bu kadar satıyor anlayamıyorum. Sadece geriden değil ayrıca pahalida satıyor. Insan eski teknolojileri güncel teknolojiden pahalıya satarsa alıcı bulur mu? iPhone buluyor ne yazık ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllardır imrenerek baktıkları ancak fanboyluklarından dolayı alamadıkları şeye sahip olabilme şansını yakalayınca normal...
  • DÜN YENİ REİS TİM COOK AÇIKLAMA YAPTI: Büyük ekranlı telefon üretemediğimizden değil en iyisini yapmak için ekran büyütmeyi geciktirdik dedi.

STOK SORUNU İÇİN İSE: Apple'ın dağıtım politikasında stoklama yoktur. Depolama maliyetleri yüksek olduğundan sattıkça üretim yapar. Çinli firmalar gibi stokla stokla sat işlemi yapmaz. Hatta online store olan ülkelerde gönderim adresi doğrudan çindeki fabrika gözükür, depolandığı bölge veya Türkiye değil.
  • iPhone ekranı küçük diye mecburen Android telefonlara geçenler, plus gelince tekrar iPhone'a dönüş yaptı, yapacak diye düşünüyorum..

Apple bu yüzden kaptırdığı belli bir kesim kullanıcısını geri kazanacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi G.Ceylan -- 15 Eylül 2014; 12:01:55 >
  • Erwin kullanıcısına yanıt
    Kardeşim şmdi z1 in ekranın ıps olmadığı ve cdden kötü olduğunu biliyoruz bu bi gerçek :)
    ASIL SIKINTI NERDE BİLİYORUMUSUN İPHONE 6 YI İPHONE FANLARINDAN ÇOK ANDROİDCİLER KONUŞUYOR
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.