Şimdi Ara

Avea Prime BOMBA ! 3000 DK + 3000 SMS + 4GB Hepsi 37,50 LİRA !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
6
Favori
17.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Avea Prime BOMBA !  3000 DK + 3000 SMS + 4GB Hepsi 37,50 LİRA !

Avea Prime BOMBA !  3000 DK + 3000 SMS + 4GB Hepsi 37,50 LİRA !

*12 Eylül - 12 Ekim 2014 tarihleri arasında Prime Mini Hoş Geldin Kampanyası süresince yeni aktivasyon, numara taşıma, Avea faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup taahhüt veren müşterilerimiz için geçerli olan fiyattır.

**12 Eylül - 12 Ekim 2014 tarihleri arasındaki Prime Mini Hoş Geldin Kampanyası süresince yeni aktivasyon, numara taşıma yoluyla kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için geçerli fiyattır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.volkan -- 13 Eylül 2014; 11:20:54 >

• güzel bir kampanya. Vodafone mutlu aile yüzde elli indirim kampanyasına karşı avea nin hamlesi bu olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avea yine noktayı koymuş.
  • Vodafone un kinden daha fazla tutar bu paket,Vodafone tek bir kisiye %50 yapiyor adina da aile indirimi diyor.Bu pakette de 4gb net biter bitmez,ek 5 tl ye 500 mb paket istegimiz disinda devreye giriyor tek sikintisi bu olur.

• Turkcell kontratım 15 Ekim'de doluyor ama bu kampanyada 12 ekımde bıtıyormus. 3günle kaçırmak ıstemıyorum yaparlarmı ki?

• On numara kampanya olmuş. Tebrikler avea...

• Kampanya iyi ama kullanamadiktan sonra napalim

• link yok??
    fake mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: silentenigma07

link yok??
    fake mi acaba?

Bu kadar hazırcı olmayın :
    http://www.aveaprime.com.tr/Home/Tarifeler
  • pardon ilk anda görememiştim...
  • Ben 1 yıldırdan fazla oldu abes faturali süper ikili tarifesini kulaiyorum. Heryone 1000 dk 4gb internet 39 tl. Acaba bu tarifeye geçebilir miyim ?

• Ben 1 yıldırdan fazla oldu avea faturali süper ikili tarifesini kulaniyorum. Heryone 1000 dk 4gb internet 39 tl. Acaba bu tarifeye geçebilir miyim ?

• Helal olsun avea ya. İnternet hızıda 256 ya düşüyor. Operatörler arasında ilk galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: havsu

Helal olsun avea ya. İnternet hızıda 256 ya düşüyor. Operatörler arasında ilk galiba.

Darısı diğer operatörlerin başına. Aslında 500 MB olayı olmadan 4 GB bitince direk 256 kilobit internet devreye girseydi efsane olurdu bu tarife.

• ben cuma günü geçtim bu pakete faturasızdı hattım faturalıya taşıdım yalnız sorgulattım geçer geçmez 2 gb internet gözüküyor bunun nedeni nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hsberlinli

ben cuma günü geçtim bu pakete faturasızdı hattım faturalıya taşıdım yalnız sorgulattım geçer geçmez 2 gb internet gözüküyor bunun nedeni nedir ?

Ayın yarısı dolduğu için öyle. Ona göre sizden faturada az alacaklar bu ay.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

quote:

Orijinalden alıntı: Hsberlinli

ben cuma günü geçtim bu pakete faturasızdı hattım faturalıya taşıdım yalnız sorgulattım geçer geçmez 2 gb internet gözüküyor bunun nedeni nedir ?

Ayın yarısı dolduğu için öyle. Ona göre sizden faturada az alacaklar bu ay.

3000 dakika her yöne 3000 dakika her yöne sms var ama birde 10/09/2014 tarihine kadar geçerli diyor kardeşim ?
  • oha çok iyi. avea yapmış yine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avea çok iyi fiyat veriyor fakat çok prof olarak sömürüyor.

3 ay önce 4gb net aldım.

100-mb down için 250-mb gitti

250-mb için 650-mb gitti

Müşt.hizm aradım olmaz yanlışın var dedi.

Tamam dedim uzatmadan turkcelle geçtim.

100-mb için 100-mb kota düşüyor işte fark burda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün eşsiz tarifeye başvurdum bugün gündüz işlemi iptal ettirebilirsem 37.5tl e prime mini e geçeceğim büyük kampanya kaçırmamak lazım

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.