Şimdi Ara

Avea Prime BOMBA ! 3000 DK + 3000 SMS + 4GB Hepsi 37,50 LİRA ! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
6
Favori
17.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bLuEmavi

Uzatilma ihtimali yok mu acaba kacirmisiz, arasak musteri hizmetlerini ayni fiyata istesek falan olmaz dimi :)

?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya o degilde avea şarji cok tuketıyor varmı onerısi olan,şım kartımı degştırsem

• arkadaşlar turkcellden bu tarifeye geçtim ilk faturam 57.50 geldi sebebi nedir tahütlü üstelik bir sene
    sizdede ilk fatura ücreti bumudur.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: redkid06

arkadaşlar turkcellden bu tarifeye geçtim ilk faturam 57.50 geldi sebebi nedir tahütlü üstelik bir sene

İlk faturam 4.75₺ 2.si 37.75₺

• quote:

Orijinalden alıntı: takeda58

quote:

arkadaşlar turkcellden bu tarifeye geçtim ilk faturam 57.50 geldi sebebi nedir tahütlü üstelik bir sene

aradık konuştuk herkese yaptıkları taktiği bizede yapıyolar bu konuda bir çok şikayet var mms kullanılmış vs vs yalan
    hırsızlar
  • quote:

quote:

quote:

aradık konuştuk herkese yaptıkları taktiği bizede yapıyolar bu konuda bir çok şikayet var mms kullanılmış vs vs yalan
    hırsızlar

Geçmiş olsun hocam

• hocam teşekkürler pazar sabahı canımı sıktılar kardeşim ya ayıptır ya zaten üç kuruş para kazanıyoruz
    birde bunların bizi saf yerine koymalarına seyirci kalıyoruz heryere şikayet edicem bunları eminim çok kişide böle
    resmen taktik bu. ! soruyorum size ya dokunmatik son sistem telefonlar kullanıyor herkes buralara kadar geldiysek
    demekki bizde anlıyoruz telefondan biraz neyin mms i nete giren bir tel ile neden mms kullanayım mantıklımı
    hiç bir telefon mms atmaz kendi kendine ama bunlar insanları enayi sanıyorlar telden telefondan anlamaz diyolar
    ama şunu sölüyorum AKILLI TELEFONLAR SİZDEN AKILLI SAYIN MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ.
  • Durun yahu,4 gb interneti bitirip 5 liraya 500 mb lik paketler otomatik olarak faturaniza eklenecek,bunlar hic bisey cok buyuk seyler olucak.

• Perşembe günü Havataş kullanacağım. Kotasını doldurmamış arkadaşlar varsa 2 adet Havataş kod almak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: hceb

Perşembe günü Havataş kullanacağım. Kotasını doldurmamış arkadaşlar varsa 2 adet Havataş kod almak istiyorum

50 tl ye vereyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi tarife, 3000 dk ve 4 gb :) 37 lira

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chekirghe

quote:

Orijinalden alıntı: hceb

Perşembe günü Havataş kullanacağım. Kotasını doldurmamış arkadaşlar varsa 2 adet Havataş kod almak istiyorum

50 tl ye vereyim

5 mi yazmak istemiştiniz ?
  • Beyler ben ilcede oturuyorm istanbula uzak biryer buyuzden bu ispark gibi avantajlardan faydalanmiyorm isteyenlere kodlardan nakul bir ucret karsilginda veririm tuttur a atarsiniz 3 5 biseyler anlasiriz pm atabilirsiniz

• quote:

quote:

Fatura hususunda kafan agrimaz avea da

• Merhaba arkadaslar hafta sonu için araç kiralamayı düşünüyorum Avis Kampanyası için kod verebilecek arkadaşlar iletişime geçerse sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tarife sizce bir daha bu fiyattan gelir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

Bu tarife sizce bir daha bu fiyattan gelir mi ?

Sanmam avea internet sitesinden baktigimizda daha 1ay önceye kadar 24.5 liraya 1000dk+sms+2gb verirken simdi 45 lira istiyor fiyatlar avea için bile asiri artti

• Zaten o fiyatı versem gider Turkcell kullanırım, Avea'da işim ne ? Vodafone'dan aslında memnunum fakat 3G moduna geçince telefon ısınıyor ekran parlaklığını vs kısıyor.
  • Eski operatöre cayma bedeli ödedim ve avea prime mini'ye gectim. Memnunum. Konuşma süremde artış var bu ara mesela ama sorun değil 3000 dakikam var. Sınırsız gibi bir şey benim için. 4 GB internet ve 3000 sms de sınırsız gibi. Kafam rahat yani.

• Şu kampanyayı yenileseler ya o kadar pişmanım ki kaçırdığıma :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.