Şimdi Ara

Galaxy Ace 4 raflara çıkmaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
1.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Galaxy Ace 4 raflara çıkmaya başladı

Samsung'un popüler Galaxy Ace akıllı telefon serisine eklediği son üye olan Galaxy Ace 4, ülkemizde de bazı perakendecilerin raflarına çıkmaya başladı. 

Galaxy Ace 4 ile seri biraz daha giriş seviyesine yaklaşmış durumda. Modelin 4 niçlik ekranında 480x800 piksel çözünürlük yer alırken, 1GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli bir işlemci gerekli gücü sağlıyor. 

Modelde 512MB RAM, 4GB artırılabilir hafıza, 1500mAh gücünde batarya, Android 4.4 işletim sistemi, Galaxy S5'ten hatırlayacağımız TouchWiz Essence arayüzünün kırpılmış hali gibi diğer özellikler mevcut. Modelin fiyatı 549TL olarak dikkat çekerken satışlar da an itibariyle başlamış durumda.

• Bu bi şaka mı. Ace 2 ve ace 3 den daha düşük özellikli bir ace 4. Dünyanın ilk seride gerileyen telefonu bu galiba. Samsung yine ilkler peşinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinemaker -- 13 Eylül 2014; 11:24:27 >
  • Daha ilk nesil Ace 450 liraya satılıyor.İlk önce onları satıştan kaldırsınlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung urunu kullandim. Ancak coktandir ne kullaniyorum nede sorana oneriyorum.
    Birde ANDROIDDEN sikayet eden cogu kullanici aslinda gercekte SAMSUNG dan sikayet ediyorda haberi yok. Yada Andorid kullanmayan arkadaslarin androide gecmemesi yada temkinli davranmasinin sevebi de yine samsungdur.
    Samsung Mobile Galaxy s4 ile dususe gecip s5 ile tepetaklak oldu.
    Burda NL de su an cok dusuk fiyat tarifeleri ile yanina birde galaxy tab 4 falan hediye ediyorlar ama kimse yuzune bakmiyor. Uzun lafin kisasi eger Note 4 basarili olamazsa-- ki olamayacak cunki cogu note kullanicisi IPhone 6 Plus u gorunce rotayi oaraya cevirdi-- kendini zor toparlar.

• Şu telefonu 4.4 le piyasaya sürüp s3 ü 4.3 süründürüyorlar pes valla

• samsung şu ace serisine boşa para harcıyor tam bir çöp.
  • Samsung s2 s3 e 4.4 u vermeye rek kendi topuguna sıkıyor

• Ace 2 de bile 768 mb ram var.

• çok kötü ya

• Acayip saçma olmuş ace 3 te 768 mb ram vardı bunda nasıl oluyoda 512 mb ram oluyo arkadaş kitkat koymak için ram mi düşürmek lazım yoksa bataryayı aynı bırakmak mı kaç senedir şu telefonun bataryası bi artmadı gitti senelerdir 1500mAh dalga geçiyolar milletle

Edit:Ace 3 te 1 gb ram varmış yuh sana be samsung

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Görmebak -- 13 Eylül 2014; 12:28:52 >
  • Şaka mı ya bu . Ilk çıkan Ace'de 512 mb idi .

• Samsung hangi işi doğru yaptı ki bunu yapsın
  • Biraz daha giriş seviyesine yaklaşsaymış kapı dışı seviyesine çıkacakmış.

• galaxy ace 2yle nerdeyse aynı donanıma sahip ayrıca ace 2ye düzgün bir 4.1.2 vermemişti 549tlye bu telefonu alana kadar üstüne 100tl bile koysan daha düzgün telefonlar alırsın

• görmeyeli 4e kadar çıkmış bu seri
  • 450'ye zenfone 4 al daha iyi.

• Önceleri samsungu eleştirirdim niye böyle bilinçsiz üretim yapıyor satmayacak ürünler çıkarıyor diye. Sonra düşündüm adamlar elde kalmış telefon malzemelerinden devam segmenti telefonlar üretip eldeki kalan malzemelerden kurtuluyorlar çokta haklılar alan var sonuçta az çok. adamlarda bir yol bulmuş çöplerden kurtulmak için. artıklardan bile kar sağlıyor adamlar.

• zenfone 4 var, telaşe gerek yok.

• 50 60 daha verip moto g almak varken bunu alacak insan varsa helal olsun.
    100 daha düşük verip L525 veya Zenfone 4 de var tabii.

• Asus zenfone geliyor sessiz ve derinden başka söze gerek yok

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.