Şimdi Ara

NVIDIA Shield Tablet Nasıl Alınabilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Son günlerde NVIDIA Shield Tablet modeli ile ilgilenmekteyim. Babam yurt dışında olduğu için onun araştırmasını istedim fakat bulamadı. eBay'de de ucuza satmıyorlar maalesef. En kolay ve ekonomik şekilde nasıl alınabilir?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wacom Intuos -- 13 Eylül 2014; 5:44:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar ideal bir site biliyorsanız ve söylerseniz sevinirim. Uygun bir zamanda bu sitedeki kullanıcılardan da alabilirim. Tekrar teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar.samsung tab 4 3g 7 inc tablet sm t 232 modeli aldim teknosadan...benim sorum su.tab 2 3g ve tab 3 3g deki gibi telefon ozelligi yuklenebiliyir mu acaba.siteleri gezdim ama henuz telefon ozelligini acabilen bi yazilim bulamadim.yardim edebilirseniz sevinirim..

• merhabalar.samsung tab 4 3g 7 inc tablet sm t 232 modeli aldim teknosadan...benim sorum su.tab 2 3g ve tab 3 3g deki gibi telefon ozelligi yuklenebiliyir mu acaba.siteleri gezdim ama henuz telefon ozelligini acabilen bi yazilim bulamadim.yardim edebilirseniz sevinirim..

• Wacom Intuos kullanıcısına yanıt
    amazondan alabilirsiniz. 300$ + kargo ve gumruk bedeli karsiligi asagi yukari 900 yada 1000 tlye gelir (Wifi miodeli)
  • Kuzey226 forumda gezinirseniz belki bir yol bulursunuz. Nohero bakacağım. Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wacom Intuos

Merhaba arkadaşlar,

Son günlerde NVIDIA Shield Tablet modeli ile ilgilenmekteyim. Babam yurt dışında olduğu için onun araştırmasını istedim fakat bulamadı. eBay'de de ucuza satmıyorlar maalesef. En kolay ve ekonomik şekilde nasıl alınabilir?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Kolay gelsin.

hocam elimde bir adet sıfır cihaz mevcut, isterseniz bakabilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=96715734
  • Trulli düşüneyim. Cevap yazarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazonda shield turkiyeye gonderim var gozukmesine ragmen onay vermiyor bilgisi olan varmi acaba?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.