Şimdi Ara

Bilgi istiyorum, bakar mısınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Öncelikle saçı nasıl kestirelim? Yan 3 - üst 4 iyi mi?

Askerde bize birlik tarafından sağlanan eşyalar nelerdir?

Bu yer değiştirme olayı hakkında neler yapılabilir?

Aylık ya da haftalık maaş ne kadar oluyor? Yanımda ne kadar para götüreyim?

Duş konusu çok sıkıntılı gibi duydum. Bir de bunun hakkında beni aydınlatırsanız severim.

Zaman ayıran herkese teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BySUPERMANs -- 13 Eylül 2014; 2:29:31 >

• Saçını kısa kestir gitsin yanlatını ikiye üstleride üçe vurdur. Rahat edersin kısa olursa.
    Askeriye sana ihtiyacın olan çoğu şeyi vericektir. İnternette liste halinde bulursun. Kişisel traş,banyo ve iç çamaşırını kendin al yeter.
    Yer değiştirme olayına bir şey yapamazsın. Şansa kalmış o iş.
    Para götür yanında banka kartınıda al. Tsk askere verdiği para bir şey değil aylık 36 tl verirler.
    Duş konusunda acemilikte sıkıntı çekersin ustada rahat olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaLived

Evet arkadaşlar bir kaç sorum olacak.

Öncelikle saçı nasıl kestirelim? Yan 3 - üst 4 iyi mi?

Askerde bize birlik tarafından sağlanan eşyalar nelerdir?

Bu yer değiştirme olayı hakkında neler yapılabilir?

Aylık ya da haftalık maaş ne kadar oluyor? Yanımda ne kadar para götüreyim?

Duş konusu çok sıkıntılı gibi duydum. Bir de bunun hakkında beni aydınlatırsanız severim.

Zaman ayıran herkese teşekkürler..

*Yanlar 2 üstler 4 iyidir.Özellikle yanlara çok dikkat ediyorlar.
    *Atlet,kilot,çorap,diş macunu vb gibi.Yanında çok malzeme göterme.Orada kantinden filan alırsın.1 tane tıraş köpüğü al, 2-3 tane yüz için tıraş bıcağı al yeter..
    *Haftalık maaş diye bir şey duymadım.Alacağın maaş gideceğin yere göre değişiyor (usta birliği) batıda ise aylık 20 lira gibi bir maaş alıyorsun..Yanında sakın fazla para götürme.Banka hesap kartın varsa onun içine at yeter..Nakit para fazla götürme..
    *Duş konusu biraz sıkıntılı oluyor evet.Allah yardımcın olsun.Fazla söze gerek

• rom11 kullanıcısına yanıt
    YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar teşekkür ederim. 2-3 yapar geçerim o zaman orda çok biçimsiz kesip geçiyorlarmış diye biliyorum. Yanımda bi 50lik götürsem yeter sanırım. Bi de teslim olunca hemen verecekler mi para? Yoksa acemilikte maaş yok mu? Bi de şey duydum ptt den yol parası alınıyormuş pazartesi gidip sorucam da bilginiz var mı bu konuda?

Duş konusunda sıkıntı çekeceğim kesin. Çünkü rahatsız oluyorum öyle yanımda biri varken bile bu sahildeki duşlarda bile rahat edemem ama sıka sıka yapacağız artık ne yapalım :)

Edit: Sigara kullanmıyorum o yüzden 50 dedim bunu da ekliyim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BySUPERMANs -- 13 Eylül 2014; 15:29:01 >
  • quote:

Arkadaşlar teşekkür ederim. 2-3 yapar geçerim o zaman orda çok biçimsiz kesip geçiyorlarmış diye biliyorum. Yanımda bi 50lik götürsem yeter sanırım. Bi de teslim olunca hemen verecekler mi para? Yoksa acemilikte maaş yok mu? Bi de şey duydum ptt den yol parası alınıyormuş pazartesi gidip sorucam da bilginiz var mı bu konuda?

Duş konusunda sıkıntı çekeceğim kesin. Çünkü rahatsız oluyorum öyle yanımda biri varken bile bu sahildeki duşlarda bile rahat edemem ama sıka sıka yapacağız artık ne yapalım :)

Edit: Sigara kullanmıyorum o yüzden 50 dedim bunu da ekliyim :)

Teslim olunca hemen para vermezler kardeş.Hesap kartı verirler orada.1 ayın dolunca maaşın yatar.
    Yol parasını ben şubeden almıştım.Acemi birliğini teslim olacağım zaman..Şubeden veriyorlar diye biliyorum..Bende askerden geleli 9 ay oluyor :)

50 lira az kardeşim.100 lira götür bence.5lik ve 10luk olarak götür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Çok sağ ol hocam. Sayende biraz da olsa aydınlanmış oldum. Bu arada 9 ay olmuş gerçi ama geçmiş olsun bundan sonra kafan rahat :)

Bir arkadaşla da görüştüm 100-150 götür yeter dedi 50 gerçekten azmış. Çok teşekkürler tekrar bilgilerin için.
  • quote:

Çok sağ ol hocam. Sayende biraz da olsa aydınlanmış oldum. Bu arada 9 ay olmuş gerçi ama geçmiş olsun bundan sonra kafan rahat :)

Bir arkadaşla da görüştüm 100-150 götür yeter dedi 50 gerçekten azmış. Çok teşekkürler tekrar bilgilerin için.

Sen Sağol..

Hayırlı Tezkereler ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.