Şimdi Ara

(SATIŞA ARA VERİLMİŞTİR) ASUS GTX 780 Tİ DC II OC

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
4
Favori
2.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Sivas İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

23.05.2014 faturalı vatan bilgisayardan alınma, full kutulu ve eksiksiz ASUS GTX 780 Tİ DC II OC ekran kartı satılıktır.

Ürün Görselleri ;

(SATIŞA ARA VERİLMİŞTİR) ASUS GTX 780 Tİ DC II OC (SATIŞA ARA VERİLMİŞTİR) ASUS GTX 780 Tİ DC II OC (SATIŞA ARA VERİLMİŞTİR) ASUS GTX 780 Tİ DC II OC (SATIŞA ARA VERİLMİŞTİR) ASUS GTX 780 Tİ DC II OC (SATIŞA ARA VERİLMİŞTİR) ASUS GTX 780 Tİ DC II OC (SATIŞA ARA VERİLMİŞTİR) ASUS GTX 780 Tİ DC II OC

Kart fabrika çıkışı saat hızlarında kullanılmıştır.Default oyun içi tam yükteki gpu saat hızı 1098 Mhz dir.Referans 780 Tİ ya göre yaklaşık 80 mhz daha hızlı çalışmaktadır.

Satış şu an için askıya alınmıştır ve bayram ertesi karar verilip ona göre gerekli düzenleme yapılacaktır.Bu nedenle herhangi bir teklifte bulunmayınız.

NOT:İlanda yer alacak her türlü gereksiz mesaj yetkililere iletilir.Fiyatım sondur ve pazarlık yada takas istemiyle gönderilen pmler yanıtlanmayacaktır.

Herkese hayırlı satışlar.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 1 Ekim 2014; 4:08:34 >

• hayırlı satışlar.güzel ürün güzel fiyat.güvenilir satıcı
  • takip nakit geçtiğinde satılmaz ise hemen
  • Teşekkürler hocam.

Fiyat güzeldi ama şimdi dahada güzel

ama bu fiyatada satılmaz ise vazgeçilecek en azından biraz kullanıp öyle satmayı düşünüyorum toz bile tutmadı kart.

• Hayırlı satışlar.

Güzel fiyat , iyi satıcı , temiz bir ürün.
  • Teşekkürler.
  • güzel ürün uzun zamandır aramıstım bu fiyatlarda bulamayınca parayı harcadık :( :(
  • Rica ederim, ne demek.

Umarım kartın hayrını bilecek bir kullanıcı satın alır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu takip
  • Evet 700 serisinin fiyatını indirdi vatan.
  • İndirim tüm 7xx serisine yapıldı ama bilmeyenler olabilir şu an sattığım kartın sıfır vatan fiyatı;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 24 Eylül 2014; 22:44:23 >
  • Sattığım kartta dahil 1700-1800 lere düşşeydi fiyatta revizeye giderdim ama 1700-1800 TL olanlarla aynı fiyata satıyorum ve hala indirim bekleyenler oluyor anlamış değilim indirim bekleyen yada komik rakamlar teklif edenler elini vicdanlarına koysun ve düşünsünler sadece kendilerini değil karşı tarafıda düşünsünler kimse kolay kazanmıyor bu devirde bunu anca bu zorluğa katlanan bilir eğer yattığımız yerden bu kartları alsaydık 1000 lirayada satardık nede olsa kaybedilen bir şey yok ama biraz insaflı olun ve neyin kaça alındığına bakmadan indirim geldi diye fiyatları öldürmeyin.

Kartın şu an sıfırı 1968 TL ilan fiyatı 1500 TL başka söze gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Detonator-58

Sattığım kartta dahil 1700-1800 lere düşşeydi fiyatta revizeye giderdim ama 1700-1800 TL olanlarla aynı fiyata satıyorum ve hala indirim bekleyenler oluyor anlamış değilim indirim bekleyen yada komik rakamlar teklif edenler elini vicdanlarına koysun ve düşünsünler sadece kendilerini değil karşı tarafıda düşünsünler kimse kolay kazanmıyor bu devirde bunu anca bu zorluğa katlanan bilir eğer yattığımız yerden bu kartları alsaydık 1000 lirayada satardık nede olsa kaybedilen bir şey yok ama biraz insaflı olun ve neyin kaça alındığına bakmadan indirim geldi diye fiyatları öldürmeyin.

Kartın şu an sıfırı 1968 TL ilan fiyatı 1500 TL başka söze gerek yok.

hocam kaç para teklif ediyorlar, paylaşır mısın, biraz gülelim...

• Güzel kart hayırlı satışlar GTX 980 mi dürttü yoksa GTX 970 SLI ın cazibesine mi kapıldınız
  • turbo-powwer kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

Şu an 900 serisine geçiş yapmayacağım çünkü 780 ti yı satıp 970 yada 980 almak performans anlamında bir getiri sağlamayacaktır.Fazla oyun oynayamaya yakın vakitte fırsatım olmayacağından dolayı satmaya karar verdim ama kart beni bırakmıyor.
  • SLI diyorum hocam
    Bende kartları kullanacak vaktim yok diyorum hocam ilandakini bile 1 haftadır kullanmıyorum tabi sistemde takılı ama 25 li c lerde geziniyor kendisi.
  • Yazık olmuş be hocam. İnşallah vakit bulup oynarsınız
    Yok yazık değil iyi işte alıcısına fazla yıpranmamış gidecek tabi alıcısı çıkarsa
  • Olur inşallah hocam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.