Şimdi Ara

McAfee Antivirus Plus veya Internet Security 6 Ay Ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
1
Favori
1.192
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni format attığım bir bilgisayar için ücretsiz antivirüs arıyordum bununla karşılaştım. İşine yarayan olabilir diye paylaşayım dedim.
    Aşağıdaki linkten "Download Now" dedikten sonra sipariş kısmı geliyor. Orada hesabınız varsa giriş yapın veya hesap oluşturun ve devam edin. Son aşamada ekrana indirme linki ve seri numarası ekrana geliyor.

McAfee Antivirus Plus veya Internet Security 6 Ay Ücretsiz

edit:
    Antivirus Plus Linki:http://us.mcafee.com/en-us/affiliates/facebook/landingpages/276multi.asp?eolexm=vste

Aşağıda da internet security linki var sanırım o daha çok işe yarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi o-raiser -- 13 Eylül 2014; 16:49:09 >

• link yok sanırım.

internet sec. 2014 - 6 aylık

https://cart.mcafee.com/?offerid=403203&pkgqty=1&culture=EN-US&affid=773&ClickID=avkszopnaorswz9rv9rwaz9np09yz0z0alro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gordon Freedos -- 13 Eylül 2014; 1:19:01 >
  • link???
  • Link için takip. Norton'un bedavasının bitmesine 15 gün kaldı, artık bununla devam ederiz
  • norton bende 9 gün uyarısı verdi .....
  • Nortonu 30 gün yenileyen trial resetler var isterseniz link atabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castieello -- 13 Eylül 2014; 1:14:46 >
  • Castieello kullanıcısına yanıt
    lütfen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castieello

Nortonu 30 gün yenileyen trial resetler var isterseniz link atabilirim

Atarsanız memnun olurum.
  • Norton arkadaşın konusunu böldüm kusura bakma dostum

İlaç dosyasını indirmeniz yeterli.Bilgisayarı güvenli modda açın o rarda dosya var onu açıp önce reset sonra convert diyin sonra tekrar başlatın bu kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castieello -- 13 Eylül 2014; 1:19:50 >
  • nod32'nin böyle bir güncel kampanyası var mı? Mcafee kullananların da yorumunu alırsak çok isabetli olur aslında, norton 5-6 gün içinde bitecek benim bilgisayarda.
  • Castieello kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • Resmen rezalet. Resmi bile koyup linki koymamışım kusura bakmayın dostlar.
  • Mağara

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas A. Anderson

Mağara

Yok biz evde yasiyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 kullanıcı 2 yıldır McAfee Total Protection kullanıyoruz. 2 yıl daha uzattık. Ciddi bir tehdit ile karşılaşmadık hiç. USB den hiç kaçırmadı trojen,virüs vs. Site tavsiyeleri çok başarılı. Ağ koruması konusunda da problem yaşamadım. İnternet kullanımım geniş bir yelpazeyi kapsamaz ancak diğer bir kullanıcı arkadaşım limitleri baya zorlar 2 yıldır şikayet eden veya pc si çöken olmadı.

Avantajlar;
    1. Eğer üyeliğiniz devam ederken uzatmak isterseniz uçuk indirimler yapıyorlar. (Bizim önümüzdeki iki yıl üyeliğimiz kişi başına yıllık 15 TL'ye falan geldi.
    2. İnanılmaz başarılı bir müşteri hizmetleri var (ödülde almışlar bu konuda). Türkçe biliyorlar hatta benden daha iyi biliyorlar. Bir sorun oldu, müşteri hizmetleri ile yazıştık. Yazışma dökümünü okuduğumda karşımdakine hayran kaldım, o kadar berbat anlatmama rağmen anladı beni ve sorunu çözdü:)
    3. Pc çalışırken hissedilir bir yük oluşturmuyor.

Dezavantajlar:

1. Birden fazla kullanıcı ile üyelik söz konusu ise yönetim paneli siniz bozucu olabiliyor,
    2. Birden fazla kullanıcı ile üyelik söz konusu ise nadiren de olsa devre dışı kalma olabiliyor, yönetim panelinden 10 saniyede hallediliyor.
    3. Satın alma aşamasında sayfa hata veriyor ancak tahsilat yapılıyor (müşteri hizmetleri konuştuğum konu buydu, ilk üyeliğimizde 120 TL yi 5 kez ödemişiz bilmeden, 3 gün içinde hesabıma yatırdılar taaa londra'dan. HB'dan iade almam 18 gün sürdü düşünün artık)

Mc Afee çalışanı gibi yazdıkça yazmışım
    Sonuç olarak ben memnunum. Umarım bir karar vermeniz açısından faydalı olur yazdıklarım.
  • Teşekkürler

• Seri numarasını birkaç ay sonra kullanabilir miyiz?

• teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.