Şimdi Ara

ucuz tablet arayanlara...169 tl ye tablet..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
888
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bi zamandır ucuz iş görecek bi tablet arıyordum bugun Hi-Level T801 marka bir tablet gördüm siparişi verdim fiyat bana iyi gibi geldi size de haber vereyim dedim...

http://www.n11.com/hi-level-hlv-t801-16-ghz-1-gb-ram-ciftcekirdek-tablet-pc-P13774584

birde inceleme videosu buldum onu da paylasayım dedim buyrun...

http://www.youtube.com/watch?v=nAp5Ao6voQo

• 149 tl - avantajix almışlığım var
  • Finansbank puan ve 33 TL CEK ile almıştım bende

Normalde 209 TL olması gerek.

İçinden Deri kılıf çıkmadı ama iş görür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iş göreceğine emin misin
  • quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

iş göreceğine emin misin

Tablet için artik Tegra K1 yenilmez durumda

Ancak bizim alabileceğiniz RK 3188 den aşağı olmamalı

Sanırım genelde herşeye 3168 gibi bir model koyuyorlar. Hilevel servisi iyi. 8" ve kare oluşu avantaj. Ayrıca 16 GB sabit hafızası var.

Ben 3 adet çevreme aldım (169TL den ancak ilk mesajda da dediğim gibi çok daha ucuza geldi )

Tablet için 18 Bin Antutu Puanı 150 TL civarı iş görür eğer alınacaksa. Hatta gecen hafta LG V500 favoriydi DH de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni üyelere hala 11 tl vweriyor mu n11. veriyorsa 157 tl ye gelir
  • hi level tablet kullanıyorum.Rezil bir ürün.Benim aldığım seriden kaynaklı olabilir ama tablet anlatılmaz yaşanır berbatlıkta.3 kere elimle servise götürdüm.hlv t1001w modeli.adaptör girişi sorunluydu.Açılırken kitleniyordu sürekli.3.servise gidişimde illegal olarak tabletin kasası hariç içini değiştirdiler tamamen.Bu işlemle ilgili kağıt vermiyor musunuz dedim hayır dediler.O zamandan sonra kilitlenme sorunu olmadı ama verimli çalışmıyor.Donmalar vs oluyor açılırken.sıkıldım servise götürmekten lanet olsun deyip beklyerek kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anzubesti -- 13 Eylül 2014; 9:38:32 >
  • 169 tl tablet yanına 131 tlye herhangi bişey bulunur.%11lik çek kullanılır.siparişten hemen sonra 131 tllik ürün iptal edilir.%11 sadece tablete uygulanmıs olur.o da 17.5 tl civarı bi indirim olur.böylece 11 değil 17.5 tl indirim olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: spy1925

169 tl tablet yanına 131 tlye herhangi bişey bulunur.%11lik çek kullanılır.siparişten hemen sonra 131 tllik ürün iptal edilir.%11 sadece tablete uygulanmıs olur.o da 17.5 tl civarı bi indirim olur.böylece 11 değil 17.5 tl indirim olur

eminmisin ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ...DeAtH...

quote:

169 tl tablet yanına 131 tlye herhangi bişey bulunur.%11lik çek kullanılır.siparişten hemen sonra 131 tllik ürün iptal edilir.%11 sadece tablete uygulanmıs olur.o da 17.5 tl civarı bi indirim olur.böylece 11 değil 17.5 tl indirim olur

eminmisin ?

aynı yöntemle 300 tl altındaki telefonu aldım hocam işe yarıyor :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ...DeAtH...

quote:

eminmisin ?

aynı yöntemle 300 tl altındaki telefonu aldım hocam işe yarıyor :)

bilgilendirme icin tesekkurler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.