Şimdi Ara

2si1 'Atarlı' teknoloji ve oyun programı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
2.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox one gene yerin dibine sokmuşsunuz .

• mesut bey g2ada windows 8.1 11 dolar
  • harbiden iyi

• Talha Bey Mesut Bey'i dinlemiyor olabilir. :) MÇ dead rising'e left for dead dedi, Talha "hop bi dakka!" bile demedi.

Bu arada Mesut Bey konsolun yerini tutar diye PC toplamak da haftaiçi yazdığınız Apple yazıları kadar boş bir işmiş. Forumdaki anti konsolcu bazı genç arkadaşlar bu yaptığınızı sık sık yapıyorlar, ama işte "teknoloji editörü" yapınca garip kaçıyor.

Mantığınızın çıkış noktası olarak; Ryse ve DR3 PC'ye çıktı diye her exc. PC'ye çıkacak diye bir kaide yok. Hadi exc.leri boş verin konsola özel oyunlar da var, onlar ne olacak? Adam gibi online desteği, diğer hizmetler? Eee o zaman n'oldu xbox one'ın yerini tutsun diye topladığınız o PC? tuttu mu acaba yerini?

Bu arada Xbox one konusundaki önceki düşüncelerinize katılıyorum, evde PS4 ve sağlam bir PC olduğu için kesinlikle de almak gibi bir düşüncem yok, hatta baştaki tavırları yüzünden ms'a düşman oldum ama burada biraz abuk bir iş yaptınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 13 Eylül 2014; 14:12:53 >

• Artık 2si1'den fazla keyif alamıyorum. Güzel içerikler çok az. Daha ilginç muhabbetler olmalı, farklı şeyler denenmeli. Bazı konulara aşırı vakit harcanıyor. Bir "Bağımsız" değil. :) Yeni şeyler denemelisiniz.

• akıllı süpürge iyiymiş

• xbox one türkçe komut verir mi be microsoftun türkiyeyi 3. sınıf görüyor

• Galatasaray sadece Huawei ile değil Türk Hava Yolları ile de anlaştı ama Türk Hava Yolları yazan formalar sadece şampiyonlar ligi maçları için olacakmış. Öteki formalar Huawei ile olacakmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: yasinknc

Haydi beyler tartışma başlasın Videodan çok Mesut Çevik e karşı bilmişlik yapmaya çalışan insanların saçma yorumlarını okumak daha güzel
    Gülmekten ölüyorum

Aynen.

• Gta 5 pc özellikleri açıklasaydılar iyi olacaktı

• Sayın Mesut Çevik...Evet Playstation4'ün ekran kartı XboxOne ekran kartından daha iyi ama ;

Ps4 ve XboxOne arasında fanboyluk yapan kardeşlerimize birşeyler söylerken ilk önce aynaya bakmanızı tavsiye ederim ama siz tabiki para kazanıyorsunuz bu yüzden algı yönetimi yapmanız gerekmektedir.

Destiny Ps4 ve XboxOne arasında inanılmaz derece grafik farkı var dedin. Hayret ettim sana gerçekten hayret ettim.
    Ben bir oyun sever olarak haberleri senden daha iyi biliyorum 2 aydır xboxone sayfasına yazıyorum."gerçi senin bildiğine de eminim ama bir nevi sony yatırım yapıyor Türkiyeye"
    Hani diyorsun ya herkes 2 makineyi alamıyor diye, alamadığını biliyorsan XboxOne sahibi kişiye neden yanlış bilgi veriyorsun.
    Belki çocuk senin dediğin gibi biriktirdiği para ile gitmiş XboxOne almış sende çıkıp yalan bilgi veriyorsun "destiny ile inanılmaz görüntü farkı var diye"

yazık, yapmayın bunu.

http://www.youtube.com/watch?v=vmZfioVtBEw&list=UU9PBzalIcEQCsiIkq36PyUA buradan izle arada ne kadar fark var anlarsın.

Karşılaştırma videolarını digital foundry 'den izleyin.

XboxOne için çıkan beta sürüm Destiny 900p olmasından ziyade kaplama olarak xbox360 ve ps3 ile aynıydı.
    Sonra ben ve benim gibi oyun sever arkadaşlar firmaya celallenince oyunun full versiyonunun hazır olmadığını bu yüzden bu şekilde çıkardıklarını söylediler
    Şimdi çıkan destiny full sürüm ile beta sürüm arasında piksel farkından ziyade kaplama görüntü herşey farklı.

aşağıda ki foto'da bir önceki xboxone beta versiyonu ile şimdi ki XboxOne Full versiyon arasında ki grafik farkı

2si1 'Atarlı' teknoloji ve oyun programı

benim burada amacım kesinlikle xboxone fanlığı yapmak değildir.
    Sizlerden hiç bir zaman XboxOne için olumlu bir şey duymadık, adamlar 8 ayda makineyi gerçekten çok güzel bir hale getirdiler.

ps4 ve xboxone ikiside zamanla dahada oturacak daha iyi işler yapacaklardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinancagri -- 13 Eylül 2014; 19:58:32 >

• İzlediğim en iyi 2si1 bölümlerinde biriydi.
  • Şimdi izleme fırsatına sahip oldum çok güzel bir bölüm olmuştu.. İkinizin de ağzına sağlık abi, güzel konular ele alınmış.

Özellikle akıllı süpürge haberi bölümünü annemle izlediğimi ve annemi de 2si1'e bağladığımı müjdelemek isterim abi. :) Bunun yanında GTA 5'in artık resmi olarak 27 Ocak'ta çıkacağını öğrendik artık bu senelerin acısını çıkartacak PC oyuncusu, sayılı gün çabuk geçer diyelim..

• Kucağıma almışım tostumu izliyordum ayak üstü Samsungcu olduk ya laa

720p ekran 5430 Mali-T628 MP6 orta seviyeymiş

Not: Arc s kullanıcısı
  • gta 5 için kaç ay önceden ps4 aldık ha çıktı ha çıkacak dedik kasım olayı hiç olmadı valla ünide son senemde vize zamanında oyunun çıkıyo olması çok rahatsız edici bir olay

• ttnet alırsam bütün Türkiye beni öpsün.
    o kadar nefret ettirdiniz yani. ne biçim reklam bu yahu.

• 77. yorum

• Ağzınıza sağlık.

• Laptoptan izliyorum sesi sonuna kadar açtım ama yine de az duyuluyor. Mikrofonu biraz daha yakından ayarlarsanız çok iyi olur. Teşekkür ederim :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.