Şimdi Ara

Bruma'yı Yüceltme ve Kalkındırma Derneği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
7
Favori
6.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Bruma'nın çıktığı her maçta oynadığı her pozisyonu HD kalitesiyle izleme imkanına sahip olmak için bu konuyu takipte kalın(tabi konu kaldırılmazsa herhangi bir sebepten dolayı).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre Genc -- 4 Haziran 2017; 8:48:25 >

• Espri yapmış arkadaş :) gerilmeyelim :)
  • Eminim bu duyguları pek çok kişi paylaşıyor...

Galatasaray taraftarı Bruma'yı ailesinden biri, ufak kardeşi gibi görüyor, onun başarılı olmasını, yükselmesini istiyor.

Eminim sakatlandığında herkes çok ama çok üzülmüştür, inşallah hakettiği yerlere gelecek.

İnşallah her takıma gençlere yatırım yapılması gerektiği konusunda örnek olacak.
  • Beşiktaş maçından acısı var galiba onun linkini koyda uzaklaştıralom onları burdan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takip.Bir dünya starinin gelisimini mac mac izleyecegiz sayende kardesim.

• Türkiye'de ilk defa adam gibi genç oyuncu transferi yapıldı umarım bu da işe yarar. Başarılı olursa belki bizim yöneticiler de artık genç oyuncu alır inşallah başarılı olur.
  • Bu çocuğun ayaklarında sihir var

• Bu yabancı sınırı yüzünden bu adama şans veremeyeceğimize üzülüyorum.

• sağlık sektörü bu kadar fazla gelişmeseydi Bruma için hiç umudum olmazdı mesela 10-15 sene önce böyle bir oyuncu alsaydık ve böyle bir sakatlık geçirseydi ertesi sene yollamak zorunda kalırdık
  • takip
  • İnş bu sene çok fırsat bulur. Takipteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kandorfeyta

Türkiye'de ilk defa adam gibi genç oyuncu transferi yapıldı umarım bu da işe yarar. Başarılı olursa belki bizim yöneticiler de artık genç oyuncu alır inşallah başarılı olur.

Yabancı sınırı sağolsun hocam oynatmaya bile engel. Türk oyuncu yetiştiremiyoruz artık yabancıda pazarlayacak düzeye gelemeyiz bu kafayla. Ki Salihi gönderen ve emrenin yerine oynatmayan zihniyette aynıdır benim gözümde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

ayinler ne zaman

Haftaya netleşir.
  • Eminim ki Pandev de bir şeyler katar bu çocuğa.
  • Pandev'in Bruma'ya yararından çok zararı olacak gibime geliyor.Prandelli lig maçında Pandev'i oynatsa kimi kesicek? Melo,Muslera,Sneijder banko.Chedjou'yu kesse Gökhan Zan'a kalıcaz ki çok ağır kalıyo Gökhan.Telles'i hesaba katmadım bile :) Bruma'ya yedek kulübesi gözükücek gibime geliyor çoğu maçta.Hayırlısı...
  • Çaylar beleş mi

• quote:

Orijinalden alıntı: raunk

Çaylar beleş mi

Beleş kardeşim :) Buyur,bir yer var senin için de dernekte :)
  • Umarım Melo'nun yokluğunda forma şansı bulur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hafta %90 ilk 11'de başlar tahminimce.
    Bursa maçında kötü de oynamadı iyi de.
    Prandelli'nin Bruma'yı kesip Telles ve Pandev'i deneyeceğini düşünmüyorum.Pandev ya da Telles seçiminden birini yapacaktır heralde.
  • Bursa maçında Burak'a yaptığı asist çok iyiydi gerçekten.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.