Şimdi Ara

Bruma'yı Yüceltme ve Kalkındırma Derneği (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
7
Favori
6.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim anlamadığım Portekiz alt yaş Milli takımlarında leblebi gibi gol atan atam bize gelince niye bu kadar kaçırmaya başladı. Bakınız:

2008–2009Portugal U15 2 (2)
    2009 Portugal U16 1 (0)
    2009–2011Portugal U17 19 (6)
    2010 Portugal U18 2 (1)
    2010–2013Portugal U19 33 (12)
    2013–Portugal U20 6 (6)
    2013–Portugal U21 1 (1)
  • Kafası fazla çalışmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KONU HAKKINDA ÖNEMLİ DUYURU;

YÜKLENEN LİG VİDEOLARININ BİRKAÇI YOUTUBE'DAN DIGITURK'UN TELİF HAKLARI NEDENİYLE KALDIRILDI.GELEN 2. TELİF HAKKI İHTARI OLDU. 3.DE YOUTUBE KANALI KAPANIYOR.BU YÜZDEN 'BRUMA VS X TAKIMI' VİDEOLARINA ARA VERMEK ZORUNDAYIM.
    SON 2 SEZONUN FULL MAÇLARINI VK DA Galatasaray Hd ADLI KULLANICININ HESABINDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ.ORADAKİ VİDEOLARDAN HAZIRLIY
    ORDUM.
  • Vk.com sitesinde telif hakkı sıkıntısı yokmuş.Oraya yüklücem videoları.Fakat videoları izlemek için üyelik istiyor.2 dk ya olunuyor zaten sıkıntı değil.İzlemeyenler için;

Bruma vs Bursaspor;
    http://vk.com/video268194766_169925546

Galatasaray vs Eskişehirspor 12 Dakikalık Uzun Özet;(Bruma'nın heyecanlandıran driblingini içerir.)
    http://vk.com/video268194766_169924311

Konuya ilgi fazla olmazsa uğraşamıcam tek tek Bruma'nın topla buluştuğu pozisyonlarları bir araya getirmeye.Hiçbir çıkarım yok.Sadece izleyemeyen daha çok kişiye bu çocuğu göstermek amacındayım.

• bu adam portekiz alt yaş takımlarında leblebi gibi gol atıyordu , bize geldi her maç kaçırıyor
  • U-20 de attığı tüm gollere bak.Hepsinde ya jogging temposunda ya gelişine vurmuş ya da duran toptan atmış golleri.Bizim takımda Bruma'ya öyle pozisyon hazırlıcak birisi olmadığı için bizde kaçırdığı pozisyonlara bakarsan %90 ında dribling halindeyken(kendi çabasıyla) şut çekiyor.Bilekleri ince olduğu için hareketliyken vücut dengesini sağlayamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Notoriou4

benim anlamadığım Portekiz alt yaş Milli takımlarında leblebi gibi gol atan atam bize gelince niye bu kadar kaçırmaya başladı. Bakınız:

2009 Portugal U16 1 (0)
    2010 Portugal U18 2 (1)
    2013–Portugal U20 6 (6)
    2013–Portugal U21 1 (1)

Fazla yabanci ülekelere gitmeden ümit milli olupta bir halt basaramamis oyunculara arasana.
    Mantiga gel arkadas ya. Bruma Terimin Gs attigi iyi kaziklardan birisi afiyet olsun bu transferlerde bölüsülen paralara
  • quote:

Orijinalden alıntı: xakah74

quote:

benim anlamadığım Portekiz alt yaş Milli takımlarında leblebi gibi gol atan atam bize gelince niye bu kadar kaçırmaya başladı. Bakınız:

2009 Portugal U16 1 (0)
    2010 Portugal U18 2 (1)
    2013–Portugal U20 6 (6)
    2013–Portugal U21 1 (1)

Fazla yabanci ülekelere gitmeden ümit milli olupta bir halt basaramamis oyunculara arasana.
    Mantiga gel arkadas ya. Bruma Terimin Gs attigi iyi kaziklardan birisi afiyet olsun bu transferlerde bölüsülen paralara

Konu inşallah yıllarca burada kalıcak.Bakalım bu yorumun önümüzdeki yıllarda burada nasıl bi tepki alıcak ;))

• Bruma vs Eskişehirspor videosunu hazırladım kısa bi şekilde.Lig tv ile ilgili her türlü logoyu filan kestim videodan.Yine de telif hakkı ihtarı gelirse Youtube hesabım kapatılacak.Videoları VK ya yüklemek zorunda kalıcağım.İnşallah gelmez telif bildirimi.Bismillah

http://www.youtube.com/watch?v=eOXLD1jUclg&feature=youtu.be
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodoplu-

quote:

Orijinalden alıntı: Emre Genc

Bruma vs Eskişehirspor videosunu hazırladım kısa bi şekilde.Lig tv ile ilgili her türlü logoyu filan kestim videodan.Yine de telif hakkı ihtarı gelirse Youtube hesabım kapatılacak.Videoları VK ya yüklemek zorunda kalıcağım.İnşallah gelmez telif bildirimi.Bismillah

Ligtv ye videonun linkini attım hocam

:S Amaç?

• quote:

quote:

quote:

Bruma vs Eskişehirspor videosunu hazırladım kısa bi şekilde.Lig tv ile ilgili her türlü logoyu filan kestim videodan.Yine de telif hakkı ihtarı gelirse Youtube hesabım kapatılacak.Videoları VK ya yüklemek zorunda kalıcağım.İnşallah gelmez telif bildirimi.Bismillah

yasadışı illegal kullanım

• quote:

quote:

2009 Portugal U16 1 (0)
    2010 Portugal U18 2 (1)
    2013–Portugal U20 6 (6)
    2013–Portugal U21 1 (1)

Bruma bile fazla bu taraftara , bizim 35 yaşında sönmüş yıldızlar getirip yeni Katar olmamız lazım

• quote:

quote:

quote:

quote:

yasadışı illegal kullanım

yani kısaca işim gücüm yok böyle gereksiz şeylerle uğraşıp milleti gıcık etmek istiyorum diyor.Ne olur yani millet izlese futbolcu videosunu ? , millete artık bi video bile batmaya başlamış.Tabii sizde haklısınız bizi en son yendiğinizde şimdi otel olan Ali Sami Yen stadı vardı.

• TAMAM BEYLER İYİLİK YARAMIYOR ANLAŞILAN.VK YA YÜKLEDİĞİM VİDEOLARDA 1 İZLENME DAHİ YOK 3 4 SATTİR FORUMDA KONU OLMASINA RAĞMEN.DAHA DA UZUN ÖZET OLSUN BRUMA VS X TAKIMI OLSUN HERHANGİ BİR VİDEO YÜKLEMEYECEĞİM.

YETKİLİ KİŞİYE SESLENİYORUM.KONUYU AÇAN KİŞİYİM. KONU ÇÖP LÜTF
    EN!
  • quote:

quote:

quote:

2009 Portugal U16 1 (0)
    2010 Portugal U18 2 (1)
    2013–Portugal U20 6 (6)
    2013–Portugal U21 1 (1)

tipik bir futbol fakiri zihniyeti , Bruma bu takımın banko yabancılarındandır.Dün Bruma çıkınca hucum olarak bittik , topu alıp içeri giden tek adamımız Bruma ayrıca bu yaşına ve tecrübesizliğine rağmen Olcan ve Yasin'den 2 gömlek üstün oyuncudur. Böyle Wonderkid düşmanlarını görünce çok sinirleniyorum o yüzden Blok

Futbol fakiri falan lafini bileceksin zerre kadar anlamadigin olaylar icin Forumlarda posta kasma terbiyesizligini yediririm sana.
    Olmayan hucumun nesi bitmis adam kazik isine gelsede gelmesede gercek bu sekilde. Buralarda komiklik yaparak harcama kendini adaminda asabini bozma.
    2 calim atmayla iyi futbolcu olunmuyor ama senin gibilerin kafasi ancak bu kadar calisir fazlasi olsa zaten bu yorumlari yapmazsin.

• GALATASARAY'IN EFSANESİ GELİYOR.HAZIR OLUN.UP UP UP
  • quote:

quote:

Artık kaçışın yok kardeşim şu sanal alemi sana zehir edicem beni bu mesajınla gıcık ettin artık senin sanal hayatını didik didik araştırıcam en ufak küfürde avukata, en ufak telif hakkı durumunda ilgili birimlere bildiricem. Artık kara listemdesin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

2009 Portugal U16 1 (0)
    2010 Portugal U18 2 (1)
    2013–Portugal U20 6 (6)
    2013–Portugal U21 1 (1)

tipik bir futbol fakiri zihniyeti , Bruma bu takımın banko yabancılarındandır.Dün Bruma çıkınca hucum olarak bittik , topu alıp içeri giden tek adamımız Bruma ayrıca bu yaşına ve tecrübesizliğine rağmen Olcan ve Yasin'den 2 gömlek üstün oyuncudur. Böyle Wonderkid düşmanlarını görünce çok sinirleniyorum o yüzden Blok

Futbol fakiri falan lafini bileceksin zerre kadar anlamadigin olaylar icin Forumlarda posta kasma terbiyesizligini yediririm sana.
    Olmayan hucumun nesi bitmis adam kazik isine gelsede gelmesede gercek bu sekilde. Buralarda komiklik yaparak harcama kendini adaminda asabini bozma.
    2 calim atmayla iyi futbolcu olunmuyor ama senin gibilerin kafasi ancak bu kadar calisir fazlasi olsa zaten bu yorumlari yapmazsin.

bu xakah'a cevap vermeyin gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• adamsin bruma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

GALATASARAY'IN EFSANESİ GELİYOR.HAZIR OLUN.UP UP UP

video bekliyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.