Şimdi Ara

xperia z1 root işlemi nasıl yapabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Z1 4.4.4 108 sürümüne root işlemi nasıl yapabilirim yardımcı olabilir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• EasyRootTool kullan

Edit: Anlatım:

1-Önce Bunu indir (sürücüler):http://doomlord.xperia-files.com/download.php?dlid=Rmxhc2h0b29sLWRyaXZlcnMtMS41LTIwMTQwMzE4
    Ve bu programla sürücüleri yükle
    1-Flasmode Drivers
    2-Fastboot Drivers
    3-Xperia Z1 driver
    bunları seç yükle

2-Sonra bunu indir(Easy Root Tool):http://forum.xda-developers.com/devdb/project/dl/?id=8114&task=get

3-telefonun ayarlarına git en aşağıda 'telefon hakkında'ya git en aşağıda 'Derleme numarası' ona 10 kez bas(yada daha az) sana artık siz bir geliştiricisiniz diyene kadar.

4-Sonra telefonun ayarlarına git en aşağıda 'Gelişltirici Seçenekleri'ne git ve 'USB hata ayıklaması' 'Sahte Konumlara İzin ver' de çık

5-telefonu bilgisayara bağla

6-Easy root tool'u aç kendisi otomatik yükleyecek eğer Cleaning up da takılırsa kapat tekrar aç kesin yükleyecektir

7-bitince programı kapar telefonu çıkar Google Playe git ve 'Supersu' u indir

8-SU kodunun güncellenmesi gerekiyor diyecek tamam de sonra iki seçenek çıkacak 'Normal' ve 'CWM/TWRP' normal seç yükleyecek eğer 5 dakikadan uzun sürerse telefonu yeniden başlat veya başarısız derse telefonu yeniden başlat ve SuperSu'u aç eğer tekrar SU kodunun güncellenmesi gerekiyor derse yine tamam de eğer direk açılırsa tamam Root olmuş demektir.

Recovery-Deodex-SuperUser Mod veya daha başka bir şeyler istersen yazabilirsin zaten yakında konu açacam bununla ilgili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [TR]-Lion -- 13 Eylül 2014; 2:29:56 >

• Epey uğraştım root için en sonunda aşağıdaki linki buldumda yapabildim. Son güncelleme ile root yapabilmek için eski kernele dönüp rootlayıp sonra yeni kernele geçmek gerekiyormuş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.