Şimdi Ara

DİZEL YADA LPG Lİ ŞEHİRİÇİ HB ARAÇ TAVSİYESİ 30 BİN TL LİMİT.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şehir içi dizel ya da lpg ye uyumlu araç bakıyorum 2008 model ve üstü boş donanım olmayan..en fazla 70 bin km civarı....aklımda 207 1.4 hdi fiesta veya punto var...hangisini önerirsinz özellikle 207 1.4 hdi nasıldır?

• 2010-11 LPG'li Punto EVO

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _MaxPayne_ kullanıcısına yanıt
    aracın ses sistemi nasıl? yakıt ve çekiş durumu lpg ye uyumu bunlar hakkında bilgin var mı ?..direksyonda city mod standart mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocco1903

aracın ses sistemi nasıl? yakıt ve çekiş durumu lpg ye uyumu bunlar hakkında bilgin var mı ?..direksyonda city mod standart mı

Ses sistemini ben çok beğeniyorum ve Speed Vol var hız arttıkça ses artıyor
    LPG ile şehir içinde 26-27, şehir dışında 19-20 kuruş yakıyor, performansı pek tatmin edici sayılmaz ama yeterli
    City mod standart ve inanılmaz rahat oluyor başka araç kullanasın gelmez

• Hifi sistemli puntolar var dizel cam tavan olursa tam sizlik :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • _MaxPayne_ kullanıcısına yanıt
    şuanda 2012 bravom var 1,4 tjet city mode un rahatlığını biliorm ve çokta hoşuma gidiyor...bravodaki ses sistemi ehh işte..ancak benm beklentimde yüksek olabilir..focus aracımda var ondaki sisteme hayranım mesela..bravonun yakıt tüketimi bana fazla geliyor bekarım sonuçta ve şehir içi kullanıyorum aracı...bir 207 punto tarzı araç bnm işimi fazlasıyla görcektir sanrım..
  • Fiesta işinizi fazlasıyla görür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DEMBELE1234

Fiesta işinizi fazlasıyla görür.

temiz 70 bn km aşağısı bi fiesta bulmak lazm ozamn titanium paket...ancak aradığım fiyatlara zor gibi :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.