Şimdi Ara

Firmamızdan Uygun Fiyata Web Sitesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gözlerine İnanamayacağınız Tasarımlar , Kulaklarımıza İnanamayacağınız Fiyatlarla..Donanım Haber Üyelerine Avantajlı Kampanyamızla Hizmet Veriyoruz..

İster Kurumsal Web Sitesi İster E-Ticaret Sistemi..Siz Yeterki Hayal Edin..İsteğe Bağlı Olarak Fatura Kesilir..

Biz Okynanus Web'iz.Sektörde 7. yılını tamamlayan ve her geçen yılda kendini daha da geliştiren yenilikleri her zaman takip eden bir firmayız. Sektördeki tecrübesini projelerindeki en ufak detaylara kadar işleyen profesyonel bir ekibe sahibiz.

İstekleriniz doğrultusunda web sitesi yapıyoruz , admin paneli ile birlikte minimum sürede anahtar teslim web sitenizi teslim ediyoruz..Site tasarımından sonra 7/24 destek veriyoruz..

Referanslarımızdan Bazıları ;

www.altinayetmamulleri.com
    www.cepekrantamir.com
    www.cuneytoyuncak.com
    www.hpspartacote.com.tr
    www.konusarakgelistir.com
    www.melsreklam.com
    www.monalisamuzik.com
    www.kantinim.com
    www.oncukurye.com
    www.oturanposet.com
    www.peratur.com.tr
    www.sosy.com.tr
    www.worldhavuz.com
    www.posetdunyasi.net
    www.satotomotiv.com
    www.redsunturizm.com
    www.hrdmimarlik.com

+ Referanslar için lütfen iletişime geçiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkyanusTasarım -- 1 Şubat 2015; 22:57:19 >

• Konu güncel iş alımı aktiftir
  • Iyi gunler. Biz perakende nalbur malzemeleri satisi yapiyoruz. Bunla alakali web sitesi kurma tasarim fiyati nedir acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hisarlix -- 8 Ekim 2014; 20:16:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sitelerinize tek tek baktım, ufak tefek düzeltmeler yapılmalı.

bunları düzeltip, düzeltmemek sizin takdirinize kalıyor, ancak tasarımını yaptığınız firmalar sanırım daha iyisini görmek isteyecektir.
    çalışmalarınızda başarılar...

Türkçe karakter sorunu olan site tasarımınızdan bir örnek, bunlar bence görselliği bozuyor, fontlar düzenlenmelidir.

slideshow ile header zemini çakışmış, slideshow arkada kaldığından bozulmalar var.

Bir çok sitenizin tasarımını yapan firma kısmında sizin adınız yerine başka firma bulunuyor, sanırım değiştirilmesi gerekli.

Sonuncusu ise en önemli olanı, Hrd mimarlık sitesindeki kodlara müdahale edilmiş, site sayfalarının büyük bir kısmında
    Exploit Kit'i yüklenmeye çalışıyor, bu ise siteyi gezen kişiler için güvenlik sorunu yaratıyor. Kodları incelemeniz gerekiyor.

Kolay gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harris32 -- 8 Ekim 2014; 9:02:43 >
  • @Hisarlix pm gönderildi.

@Harris32 referanslarımızı inceleyip değerli görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkürler. Turkce karakter ve slideshow sorununu hemen hallediyorum hocam.Diger firmada bize ait oldugu icin sorun teşkil etmiyor ama degistireyim onlarida.hrd mimarlık içinde seo çalışması yapıyoruz o yüzden bu aralar kodlarda birazcık oynama yapıyoruz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İş alımı aktiftir.
  • Konu güncel iş alımı aktiftir
  • Merhaba, aklıma takılan 2-3 soruyu dile getirmek istiyorum. öncelikle hiçbir şekilde konuyu baltalama yada işinizi bozma gibi bir niyetim yok. olsa da yapamam kurumsal bir şirketsiniz etik kaçmaz ama bu soruları da sormam gerek.

- referans olarak gösterdiğiniz çoğu işi hazır wordpress tema olarak hazırlamışsınız internette örnekleri mevcut olan işler. bunları kendiniz yapmışsınız gibi göstermeniz ne kadar etik bir hareket ?

- harris arkadaşımızında bahsettiği gibi, kurumsal ve profesyonel bir şirket olarak yaptığınız işteki hatayı, basit bir "coder" in bile yapmıyacağı karakter sorunu olan sitelerinizin size iş verirken müşterinin güvenini sarsıp sarmadığını merak ediyorum.

tekrardan söylüyorum herhangi bir art niyetim yok sadece aklıma takılan sorular. sürç-i lisan ettiysek affola.

saygılar, hayırlı işler
  • Eleştiri olmadan gelişim olmaz. Bu yüzden eleştirinizi okurken baltalama olarak düşünmedim.Şimdide dilin döndüğünce , elim yazdığınca sorularınıza cevap vereyim.

- referans olarak gösterdiğiniz çoğu işi hazır wordpress tema olarak hazırlamışsınız internette örnekleri mevcut olan işler. bunları kendiniz yapmışsınız gibi göstermeniz ne kadar etik bir hareket ?

Donanım Haber platformu tabiri caizse ölücü bir platform. Yani herşey olsun isteniyor ancak en ucuzu olsun mantalitesi hakim.Sizde bilirsiniz ben buraya özel tasarım web sitelerini ve karşılarına fiyatlarını yazsam emin olun kimse dönüş sağlamaz.O yüzden fiyata ve karşılayan ihtiyaca göre admin paneli olmasından dolayıda wp tercih ediliyor.

- harris arkadaşımızında bahsettiği gibi, kurumsal ve profesyonel bir şirket olarak yaptığınız işteki hatayı, basit bir "coder" in bile yapmıyacağı karakter sorunu olan sitelerinizin size iş verirken müşterinin güvenini sarsıp sarmadığını merak ediyorum..

Karakter sorunu basitçe çözülebilen bir sorun olduğu için neden güven sarsıntısına neden olsun o noktayı pek anlayamadım mazur görün :) İnternette her zaman sorunlar olacaktır buda dile getirilerek çözülür.Öyle olsa bugün donanım haberde kimse olmazdı değil mi ? Yıllardır MySql hatası veriyor ve çözülebilmiş değil. Ben yaptığım işlerle dh yi karşılaştırmıyorum sakın yanlış anlaşılmasın.Demek istediğim eğer işiniz internetse gözden kaçan yada sonradan ortaya çıkacak sorunlar olacaktır elbet.

Umarım sorularınıza cevap verebilmişimdir.İyi günler dilerim.
  • Forum içinden 2 iş alınmış ve teslim edilmiştir..İş alımı açıktır..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.