Şimdi Ara

Sandisk Ultra 16Gb Usb 3.0 Flash Bellek 23.99 TL ücretsiz kargo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.063
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.n11.com/sandisk-ultra-16gb-usb-30-flash-bellek-sdcz48-016g-u46-P15306558

hb da 1 tl daha ucuz ama çek satış bölümünden 1 tl ye alınabilecek 20/11 çekle beraber 14 tl gibi bi rakama geliyor.
    performansa gelince usb 3.0 olması zaten tartışılmaz bi özellik ama yinede teknik bilgiye sahip üstatlar değerlendirirse sevinirim.

• Extreme gibi tat vermiyor diyolar ultra için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICES NMB

Extreme gibi tat vermiyor diyolar ultra için

dediğin doğru ama dizi-film indirip atmak için ideal olur bence parasına göre. 8 gb lık 2.0 diskler 8 tlden başladığı düşünülürse hele ki.
  • yazma hızı 50 MB, okuma hızı 100MB seviyesinde. ben kliksa'dan 20 liraya ücretsiz kargo ile almıştım. şu an 32 GB'lığı kliksa'da 32 lira

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16gb usb 3.0 lexar a101de sürekli 20tl
    18 eylül perşembe kataloğunda 17tl
  • Lexar USB 3.0 ürünü Sandisk Ultra'dan malzeme kalitesi olarak düşük olsa da performans açısından daha başarılı, istikrarlı bir dosya aktarımı var. 18 Eylülde A101'e 17TL'den giricek bir tane daha alıcam.
  • lexar içinhttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=92944938&p=11#97161556

• quote:

Orijinalden alıntı: NoWLoadinG

Lexar USB 3.0 ürünü Sandisk Ultra'dan malzeme kalitesi olarak düşük olsa da performans açısından daha başarılı, istikrarlı bir dosya aktarımı var. 18 Eylülde A101'e 17TL'den giricek bir tane daha alıcam.

Teşekkürler hocam.

• Bu urunun ilk versiyonlari cok yavas yaziyordu sonra duzelttiler. 32 gb ligi 50mb/s ye yakin yaziyor.Kesinlikle F/P oranu en iyi USB bellek bu.Ozellikle de Extreme modelinden 2 kat ucuz oldugu dusunurse..

• quote:

Orijinalden alıntı: FuaTT

yazma hızı 50 MB, okuma hızı 100MB seviyesinde. ben kliksa'dan 20 liraya ücretsiz kargo ile almıştım. şu an 32 GB'lığı kliksa'da 32 lira
    http://www.kliksa.com/urun/sandisk-32gb-usb-30-ultra-sdcz48-032g-u46/901898694 34tl sanırım. yanlız kargo ücretsiz yazmıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi STND -- 12 Eylül 2014; 9:11:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Bu urunun ilk versiyonlari cok yavas yaziyordu sonra duzelttiler. 32 gb ligi 50mb/s ye yakin yaziyor.Kesinlikle F/P oranu en iyi USB bellek bu.Ozellikle de Extreme modelinden 2 kat ucuz oldugu dusunurse..

peki hocam bu sattıkları yeni mi acaba kesin eski ise dediğine yaramaz
  • usb 2 destekli pc de kullansam usb 2 flaş diskten daha fazla performans mı alırım yoksa usb 3 lü flaş bellekten mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: tavanic500

quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Bu urunun ilk versiyonlari cok yavas yaziyordu sonra duzelttiler. 32 gb ligi 50mb/s ye yakin yaziyor.Kesinlikle F/P oranu en iyi USB bellek bu.Ozellikle de Extreme modelinden 2 kat ucuz oldugu dusunurse..

peki hocam bu sattıkları yeni mi acaba kesin eski ise dediğine yaramaz

Bu magazaya sormak lazim bilemiyorum...Kliksa dakiler ve onun n11 magazasi olan Kanyonshop dakiler yeni bence ordan 32 gb alin arkadasin dedigi gibi fiyat olarak da kliksada uygun

• STND kullanıcısına yanıt
    ben sepete attım, sipariş aşamasında kargo 0 diyor. değişmişse bilmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

farka değer

http://www.kliksa.com/urun/bilgisayar-tablet/901945920?utm_source=akakce&utm_medium=comparison&utm_campaign=listing&ref=akakce&v=1.32.1

hocam neyin farkına değer anlamadım aynı ürünü on lira fazlaya mı alalım nedir?
  • quote:

Extreme ile üstteki ürün arasında dünya kadar fark var hocam çok farklı ürünler
  • quote:

quote:

Pardon hocam şimdi farkettim Extreme mi extreme ile ultra arasında kaç kat okuma yazma hız farkı var peki sen konuya vakıf bir abimize benziyon?

• quote:

quote:

quote:

Pardon hocam şimdi farkettim Extreme mi extreme ile ultra arasında kaç kat okuma yazma hız farkı var peki sen konuya vakıf bir abimize benziyon?

2 kat hiz ve 2 kat fiyat farki var...

http://www.kliksa.com/urun/sandisk-16gb-usb-30-ultra-sdcz48-016g-u46/901898693

• 1 tane aldım. Satıcı cok iyi gibi ilk kez bu satıcıdan aldım. Yanıtları falan cok güzel.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.