Şimdi Ara

İnternet yavaşlığı ve Sayfa Açamama (İstanbul)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugün sabahtan beri internet yavaş çalışıyor ve sayfa açarken problemler yaşanıyor. Az önce superonline müşteri hizmetlerini aradım hizmet numarasını girdikten sonra İstanbul genelinde yavaşlık ve sayfa açamama sorunu var şeklinde bir telesekreter mesajı vardı. Sizlerde yaşıyormusunuz bu sorunu ?

• Özellikle google Servislerinde. Ping kabul edilebilir ama hız çok düşük ve kayıp tavan yapmış durumda (ttnet 24mbps)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi ki konu açtın dostum bende sadece bende var zannediyordum, bahsettiğiniz gibi Google servis sağlayıcıları neredeyse hiç açılmıyor. Youtube 144p'de seyrettiriyor videoları. İst/B.düzü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Özellikle google Servislerinde. Ping kabul edilebilir ama hız çok düşük ve kayıp tavan yapmış durumda (ttnet 24mbps)

Aynı durum bendede mevcut girerken çok sıkıntı yaşıyorum fakat açıldıktan sonra sorunsuz devam ediyor örneğin twitch.tv açılmasını uzun süre bekliyorum fakat 1080p de sorunsuz izliyorum. Şuan youtube a girebiliyorum fakat videolar yüklenmiyor falan
  • ataşehirde de aynı sorunu yaşıyorum. özellikle google hizmetlerinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

İyi ki konu açtın dostum bende sadece bende var zannediyordum, bahsettiğiniz gibi Google servis sağlayıcıları neredeyse hiç açılmıyor. Youtube 144p'de seyrettiriyor videoları. İst/B.düzü.

Bende ilk önce sadece bende var sandım yapmadığım şey kalmadı ethernet kablosunu değiştirdim modeme tamamiyle reset attım sistem geri yüklemesi yaptım.Fakat dediğim gibi az önce superonline ı aradıktan sonra böyle bir şey söylemesi bu konuyu açmama sebep oldu Burası İstanbul başlı başına bir problem
  • batuhan9998 B kullanıcısına yanıt
    144p takılıyor. Sabaha kadar düzeldi düzeldi yoksa bu internet kullanılacak gibi değil. Video arkada insin, bir tur aoe3 oynayayım dedim, 25dk sonra baktım 18MB inmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bişey hissetmedim zaten 144p izliyoruz hala aynı
    ttnet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre_ermag155 -- 12 Eylül 2014; 0:07:02 >
  • Bende yapmam gereken birçok şeyi yapamadım youtube dan cep telefonu incelemeleri izliyordum hunharca. Şuan tek yapabildiğim twitch.tv den stream izlemek bir tek orda sorun yaşamıyorum 1080p izliyorum şuan
    Benim hızım bugün 25Mbps'den 3'e düştü kotayı doldurdum diye, dedim acaba bu yüzden mi bu kadar ağırlaştı fakat 3 Mbps ile bu kadar sürünüyordum da bu kadar sürünmüyordum. Aramayada üşendim akşam akşam umarım yarın sabaha kadar düzeltirler. Ping'de sıkıntı yok oyunlarda. Web işlemleri sıkıntılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 12 Eylül 2014; 0:10:44 >
  • Ahaha abi superonline ın kaliteli hizmetini alırken birden böyle bir sorun yaşamak çok koydu açıkcası. Ttnet ten geçtim superonline a ve neredeyse aldığımdan beri internet gitmedi maşallah. Allah kurtarsın ne denir
  • Aynen öyle sabaha kadar düzeleceğini düşünüyorum. Bende sabahtan beri üzülüyorum halime ne yapacağım ben diye öğlen aradığımda kendilerininde böyle global bir sorundan haberleri yoktu bana 1-2 yöntem önerdiler işe yaramadı yeni eklemişler sesli mesajı
    turkcellsuper online adsl mi fiber mi
  • Bizim bölgede fiber olmadığı için adsl aldım 8 mb e kadar çok memnunum modem açıkken 1 kere bile internet gitmedi neredeyse arada oluyor oda bu şekilde genel sorunlar. Ttnet kullanırken günde en az 3-4 defa oyunlarımın içine ederdi
    ikiside aynı kablo biliyon değilmi türktelekom alt yapısı
    aslında bu kullandığımız kablolar yani adsl aslında yüksek hızde ses iletmek için kullanılmaktadır biz bundan internet kullanmaya çalışıyoruz bu işmi sence
    http://tr.wikipedia.org/wiki/ADSL
  • Dün de yazmıştım ama kimse yorum yapmamıştı, ataşehirdeyim ve superonline fiberin ilk abonelerindenim, bunca yıldır hiç bu kadar hızın düştüğünü görmemiştim. 25mbit olması gereken hız şu an itibariyle 8 çıkıyor. Dün gece 4 civarındaydı...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altyapı aynı fakat o altyapıdan sana gelen farklı buda aradaki hız farkını oluşturuyor ^^
  • Benim internet hızım aynı eskisi gibi gözüküyor ama çöp gibi internet şuan sorun genelmiş sabaha düzelecek inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakmel

Dün de yazmıştım ama kimse yorum yapmamıştı, ataşehirdeyim ve superonline fiberin ilk abonelerindenim, bunca yıldır hiç bu kadar hızın düştüğünü görmemiştim. 25mbit olması gereken hız şu an itibariyle 8 çıkıyor. Dün gece 4 civarındaydı...

ben de ataşehirdeyim. 25 mbit hızda bir sıkıntı yok. ama youtube google servisleri falan rezalet bir durumda.
  • Düzeldi galiba arkadaşlar youtube dan 1080p video falan açmaya başladım sizde durumlar nasıl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuhan9998 -- 12 Eylül 2014; 0:49:54 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.