Şimdi Ara

LEXES LX7300 kullanan var mı ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Hemen boşa para değmez falan demeyin. Pahalı bir telefon alacak durumum yok. Bu telefon dikkatimi çekti.
    Daha önce çin malı bir tablet de çekilen resimlerin tonlamasında mavilik vardı. Bu telefonu kullanan var mı acaba.
    Kamerası falan o kadar kötümüdür sizce. Ne olsa 2 sene garantisi var. linki bu

http://www.shoppingtv.com/telefon/cep-telefonlari/lexes-lx7300-mini-android-akilli-cep----/1/125648.aspx

• 512 mb ile kötü bir telefon.tabi fiyatına göre.replika bir cihaz.ucuz diye kanser olmaya gerek yok.kamerası 1mp bile yoktur.
    bence 2.el lumia 525 bak hem çok daha iyi cihaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: monstershawn

512 mb ile kötü bir telefon.tabi fiyatına göre.replika bir cihaz.ucuz diye kanser olmaya gerek yok.kamerası 1mp bile yoktur.
    bence 2.el lumia 525 bak hem çok daha iyi cihaz

Teşekkür
  • Wi fi ve interneti nasıl
  • Kullanmadan yorum yapmak adetten galiba, sırf bu konu için üye oldum..Ben kullanıyorum, telefondan öyle süper özellikler beklemeyin, antutu testi 10.500 civarı filan, 1gb rami, 1.5 ghz çift çekirdekli işlemciye sahip, interneti gayet iyi sayılabilir, artı telefon oldukça iyi malzemeden yapılmış, S 3 mini ye benziyor görüntüsü..Benim tek eksi verdiğim yönü bataryası oldu, 200 tl'ye aldığınız bir telefondan 1.000 tl'lik telefon performansıda beklemeyin yani..

LEXES GERÇEK ANDROID AKILLI CEP TELEFONU 1.5 GHZ 5 MP KAMERA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naymanx -- 1 Mart 2015; 0:44:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: naymanx

Kullanmadan yorum yapmak adetten galiba, sırf bu konu için üye oldum..Ben kullanıyorum, telefondan öyle süper özellikler beklemeyin, antutu testi 10.500 civarı filan, 1gb rami, 1.5 ghz çift çekirdekli işlemciye sahip, interneti gayet iyi sayılabilir, artı telefon oldukça iyi malzemeden yapılmış, S 3 mini ye benziyor görüntüsü..Benim tek eksi verdiğim yönü bataryası oldu, 200 tl'ye aldığınız bir telefondan 1.000 tl'lik telefon performansıda beklemeyin yani..

LEXES GERÇEK ANDROID AKILLI CEP TELEFONU 1.5 GHZ 5 MP KAMERA

Benim tek derdim sar değeri idi. Neyse güle güle kullan kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.