Şimdi Ara

SKYBOX As100 Uydu Alıcısı ve Tv Box

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
3.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kendime güzel bir uydu alıcısı bakarken karşıma bu çıktı. Kullanan ve Özellikleri hakkında yorum yapabilecek olan varmı? En azından ülkemizde satılan uyduruk donanımlı Android uydu alıcıları gibi durmuyor özellikleri sizler ne dersiniz?

Skybox AS100 Android+DVB-S2+Card Sharing Combine Receiver

Andriod Features:

-CPU ARM Cortex-A9 1GHz Dual Core
    -GPU Mali-400 MHz Dual Core High Performance GPU
    -RAM DDR3 1600MHz 1GHz
    -Flash 4GB (extendable, support up to 32GB TF card)
    -I/O Ports? ?TF/Micro SD Card Slot * 1
    -Android USB 2.0 Host * 2
    -DVB-S2 PVR USB 2.0*1
    -HDMI Out (v1.4) * 1
    -Optical Audio Out (SPDIF) * 1
    -RS232 for DVB-S2 Upgrading*1
    -Video Decode H.264(AVC-HD), VC-1(WMV-HD), Mpeg1/2/4, Divx-HD, Xvid-HD, RMVB
    -Video Format RM/RMVB, AVI, MP4, MPG, DAT, VOB, MOV, FLV, ASF,MKV, TS, M2T, M2TS, TP, TRP, -WMV, IFO, ISO, M2P
    -Audio Format MP3, WMA, OGG, AAC, WAV, AC3, LPCM, FLAC
    -Picture Format JPG, JPEG, BMP, GIF, PNG
    -Wireless Connectivity
    -802.11 b/g/n Wi-Fi with an external antenna?DLNA (Digital Living Network Alliance) supported
    -Multi-Screen Interactive supported
    -USB Wi-Fi Dongle supported
    -NOTE: When usingLAN, make sure the hot spot(in Settings) is on,? and use WIFI to connect the -LIVE TV with this hot spot.

DVB S2 Features:

-Dual-Core CPU, 396MHz MIPS Processor
    -Fully compliant MPEG-4 H.264/AVC Main Profile Level 3 & High Profile Level 4.1;Fully compliant -MPEG-2 MP@HL & MP@ML;
    -SCPC & MCPC receivable from C/Ku band satellites;multiple LNB-Switching control (supports -DiSEqC1.0/1.1/unicable/1.2/1.3(USALS) supported)
    -NIT search supported;
    -Support MPEG-5;
    -Support HDMI 1.3;
    -Support PVR(store in USB disk);
    -Multimedia files playback(by USB);
    -Support Electronic Program Guide(EPG) for 7 days;
    -Teletext and subtitle out through OSD;Support multi-lingual DVB subtitle and teletext;
    -Automatic and manual channel scan options;automatic service scan
    -channel-change time < 1 second
    -Multilingual support on screen menu (OSD): English, French, Deutsch, Italian, Spanish, Swedish, -Danish, Greece, Portuguese, Finland, Holland, Turkish, Czech, selectable
    -Multiple display mode: 1080p/1080i/720p/570p/576i/480p;
    -MPEG-2 / H.264 Hardware decoding; Videotext Decoder
    -Analog audio output: stereo(L+R);
    -Digital audio output: S/PDIF by coaxial and optical;S/PDIF Interface for digital bit stream out (AC-3)

-YCbCr available;
    -Screen format:auto, 4:3, and 16:9;
    -Upgrade software through USB2.0 port;
    -Powerful program management function, parent lock;
    -CA 1x slot
    -10/100Mbit Ethernet Interface
    -directly bouquet-lists
    -HIGH light LED Display
    -WIFI insde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laumexs -- 11 Eylül 2014; 21:28:50 >

• Benimde karşıma aynı ürün çıktı iyi bişeye benziyor.bende aldım dün kargoya verildi gelince bakarız.kullanan varsa yazarsa bizde faydalanırız saygılar
  • Yurtdışında baya tutulan bir model hayret bizim akıllı uydu sistemleri satıcıları çakma isimli aynı model ve özellikte çıkarmak için geç kalmışlar. Ürün Tv Box ve Uydu alıcısı arayanlar için güzel bir tercih gibi duruyor. Yakında bu model ve özellikte firmalar kendi isimleriyle getirirler.
  • USB Flash Update SKYBOX AS100
    Video yazılım atmak hakkında cihazın yazılımları sitesinde veriliyor demekki tutulan cihaz galiba
    http://www.earnwisdom.com/blog/cat/firmware-download/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi munib -- 14 Eylül 2014; 12:57:27 >
  • Arkadaşlar aliexpress.com'dan aldım. Uydu tarafında bir sorun yok. Görüntü kalitesi gayet güzel ve kanal geçişleri de yavaş değil. Wifi olması güzel. Güncelleme varmış indirdim fakat daha yapmadım. Android markete girdiğimde digiturkplay (alma amacımdı) sayfasına girdiğimde cihaz ile uyumlu değil uyarısını aldım. Diğer programlar içinde aynı uyarıyı verdi. Birşey yükleyemedim. Bilmiyorum başka yükleme yolu varmı? Chrome ile web sayfasından film açıp izledim. Bir sorun yok ama program yükleme olayını çözmem lazım. Yardımcı olabilecek birisi varsa haberim olsun.
  • Benim ürün yolda bir kaç güne elimde olur ürün gelince bende yazarım
  • cihazda ısınma nasıl aşırı ısınma varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: obsy64

Arkadaşlar aliexpress.com'dan aldım. Uydu tarafında bir sorun yok. Görüntü kalitesi gayet güzel ve kanal geçişleri de yavaş değil. Wifi olması güzel. Güncelleme varmış indirdim fakat daha yapmadım. Android markete girdiğimde digiturkplay (alma amacımdı) sayfasına girdiğimde cihaz ile uyumlu değil uyarısını aldım. Diğer programlar içinde aynı uyarıyı verdi. Birşey yükleyemedim. Bilmiyorum başka yükleme yolu varmı? Chrome ile web sayfasından film açıp izledim. Bir sorun yok ama program yükleme olayını çözmem lazım. Yardımcı olabilecek birisi varsa haberim olsun.

Eğer google play'da uyumlu değil uyarısı alıyorsanız, Yüklemek istediğiniz uygulamayı Apk olarak yükleyin.
    Apk dosyasını goole'da taratın çeşitli sitelerde mevcuttur.
    Bulamadığınız apk dosyasını ise yazarsanız yardımcı olurum.
    Başka bir android cihazdan da app installer programı ile alabilirsiniz.
    Digitürk play ve 5-6 önemli dosya
    http://s3.dosya.tc/server28/0JA2VH/androidba_lanma.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halilyild -- 24 Eylül 2014; 9:27:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilyild

quote:

Arkadaşlar aliexpress.com'dan aldım. Uydu tarafında bir sorun yok. Görüntü kalitesi gayet güzel ve kanal geçişleri de yavaş değil. Wifi olması güzel. Güncelleme varmış indirdim fakat daha yapmadım. Android markete girdiğimde digiturkplay (alma amacımdı) sayfasına girdiğimde cihaz ile uyumlu değil uyarısını aldım. Diğer programlar içinde aynı uyarıyı verdi. Birşey yükleyemedim. Bilmiyorum başka yükleme yolu varmı? Chrome ile web sayfasından film açıp izledim. Bir sorun yok ama program yükleme olayını çözmem lazım. Yardımcı olabilecek birisi varsa haberim olsun.

Eğer google play'da uyumlu değil uyarısı alıyorsanız, Yüklemek istediğiniz uygulamayı Apk olarak yükleyin.
    Apk dosyasını goole'da taratın çeşitli sitelerde mevcuttur.
    Bulamadığınız apk dosyasını ise yazarsanız yardımcı olurum.
    Başka bir android cihazdan da app installer programı ile alabilirsiniz.
    Digitürk play ve 5-6 önemli dosya
    http://s3.dosya.tc/server28/0JA2VH/androidba_lanma.rar.html

Teşekkürler hafta sonu deneyeceğim. İnşallah olur.
  • Bende birkaç gündür bu cihazı araştırıyorum satın alan arkadaşlar linkleri paylasabilirmi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memcho

Bende birkaç gündür bu cihazı araştırıyorum satın alan arkadaşlar linkleri paylasabilirmi acaba?

http://www.mixeshop.com/android-skybox-as100-dvbs2-box_p4245.html
  • Arkadaşlar cihazım geldi gerçekten mükemmel olmuş.tek sıkıntı google play mesala android radyo indirem dedim cihazla uyumsuz diyor.
    dışardan kuram dedim cihaz kurdurmuyor.enyi yanı cihaz açılınca direk tv açılıyor.şunuda belirteyim tv de kayan yazılarda titreşim olmuştu cihaz özelliklerinden displaydan 1080p50 yapınca düzeldi saygılar

Düzeltme dışardan apk kuruluyor.ben android bölümünü türkçeye çevirmiştim türkçe olunca olmuyor.
    dvb bölümü türkçe zaten dvb bölümünde ayrı dili var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi munib -- 25 Eylül 2014; 19:50:36 >
  • cihazı kullandıkça yazacağım kumanda bölümü biraz karışık.2 bölüm kumanda kısmı var dvb ayrı android ayrı
    cihaza gelince dvb de hiç sorun yok.ayrıca ekolayzır ve kontrast ayarları da eklemişler
  • quote:

atlanta hd box smart g4 dijiturk play denemedim fakat telefon uygulamalarını yüleyip çalıştırıyor. az once minecraftı desteklediğini gordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dosboxlazım -- 1 Ekim 2014; 19:31:23 >
  • atlanta hd box un smart g4 takliti yapılmış bide atlanta hd boxı deneyin bende var 720p video izlediğim oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dosboxlazım -- 30 Eylül 2014; 19:46:27 >
  • cihazın atlanta hd box ile yakından uzaktan alakası yok cihazın.
    arkadaşlar bir sorunum var cihazı cepten nasıl kumanda edebilirim saygılar
    cihazın kumandası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi munib -- 27 Eylül 2014; 18:26:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: munib

cihazın atlanta hd box ile yakından uzaktan alakası yok cihazın.
    arkadaşlar bir sorunum var cihazı cepten nasıl kumanda edebilirim saygılar
    cihazın kumandası

atlanta hd box derken atlanta hd box smart g4 demek istemiştin pardon yanlış demişim
  • Arkadaşlar elime cocobox S5 cihaz geçti.
    üzerindeki yazılım android 4.0
    firmware 4.4.1.59 du Türkçe dil yok.
    Ben 4.4.1.58 attım yani dahada düşürdüm.sorunlar değişmedi sonrasında 4.4.1.59 buldum ve yükledim.
    Android 4.2 yazılımı varmıdır. satış sayfalarında 4.2. yazıyor. ve cihazda hatırı sayılır şekilde pahalı 110.-$
    Genel sorunlar dvb-s2 tüm kanalları bulmuyor. ve cihaz biraz yavaş.
    Bilgi sahibi olan arkadaşlar benimle buradan veya özelden paylaşırsa memnun olurum.
    Birde skybox AS100 yazılımı bulabilirmiyiz. şayet bulabilirsek o yazılımın uzantısı bin'midir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halilyild -- 8 Ekim 2014; 14:24:14 >
  • alan arkadaşlar lütfen tavsiyede bulunsun bende almak istiyorum ama kullanıcı yorumlarını bilmeden almak istemiyorum youtube videosu hiç yeterli değil dostlar yardım lütfen
  • Next pandora ile karsilastirma yapilsa hangisi iyidir ciha da modül giriş i varmıdır modul girisi varmi play storeden yukleme yapilmiyorsa ne ise yarayacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.