Şimdi Ara

asus zenfone 5-6 kullanan tavsiye ltfn :/

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
1.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• o fiyat aralığındaki en iyi telefonlardan 2 tanesi f/p cihazları alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: monstershawn

o fiyat aralığındaki en iyi telefonlardan 2 tanesi f/p cihazları alınır

+1..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynn özellikleri de iyi ama çabuk bozulur mu acep sıkıntı çıkarır mı kullanıcısı olsa discovery gibi mi aceba onu merak ediyom
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kocael

aynn özellikleri de iyi ama çabuk bozulur mu acep sıkıntı çıkarır mı kullanıcısı olsa discovery gibi mi aceba onu merak ediyom

discovery yanına yaklaşamaz bence.asus çok çok daha iyi bir cihaz
  • discovery bi zman çok popilerdi fiyati ucuz özellikleri iyiydi ama zamanzla tırt oldugu belli oldu
    asus da özellik çok iyi popileşmeye başladı bilgisayar devi oldugunu herkez bilir ama teldede olemi yoksa kötü mü onu merak ediyorum telefonu elime aldım güel saglam duruyo işlemci ısınmıyo biliyorum ama ilerki zmanda bozulur mu onu merak ediyom arkadaşım aldı yaklaşık 2 aydır sorun çıkmadı yani özet tedirginim biraz :S
  • bozulmazç.gm yeni bir firma asus ise eski.güncelleme desteğide var.
  • arkadşım tavsiyene uyup zenfone 5-i alıcam bakalım ne olcak :)
  • Asusla discoveryi yada discovery ile kaliteyi ayni cumlede dahi yanyana dusunmeyin bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanıyorum yaklaşık 3 haftadır gayet memnunum. General Mobile ile karşılaştırılamaz. Ayıp. Ama 5-6 arasında 6'yı öneririm kamera ve batarya olarak daha üstün. Büyük ekrana alıştığın zaman çok daha keyifli oluyor kullanmak.
  • hak veriyorum gerçekten 5 almayı düşünüyodum ama 6 almaya karar verdim 5 de batarya çok kötü 20 dk asbalt 8 oynayınca %14 şarj gidiyo 6ya göre daha fazla ısınıyo 6 daki sogutma sistemi daha iyiymiş
  • ama şunu anlmadım 6 da neden gorilla glass yok ?_?
  • quote:

ama şunu anlmadım 6 da neden gorilla glass yok ?_?

Gorilla Glass 3 var
  • yav ben netten biraaz baktım yok diyorlar ama bende anlamadım ya yurtdışındaki ile türkiyedeki farklıymış bide 6 çok büyük bea ya bi karar veremedim uff
  • quote:

yav ben netten biraaz baktım yok diyorlar ama bende anlamadım ya yurtdışındaki ile türkiyedeki farklıymış bide 6 çok büyük bea ya bi karar veremedim uff

Gorilla Glass 3 var kesin. 5'de varsa 6'da da var kesin çünkü tek fark kamera ve batarya. Donanım aynı malzeme dahil. Büyük kullanmam dersen 5 al ama 6'yı kullandıktan sonra diğer telefonlar küçük geliyor gerçekten biraz büyük.
  • 6 almak istiyorum aslında ama 6 yı elime alınca düşcek gibi oluyo çok büyük tek elle mesajlaşılmıyo
  • Tam bir F/P ürünü gibi duruyor. Arkasında ASUS varsa pek sıkıntı çıkmaz.
  • quote:

6 almak istiyorum aslında ama 6 yı elime alınca düşcek gibi oluyo çok büyük tek elle mesajlaşılmıyo

Nick mesaj uyumsuzluğu.
  • anlatmak istedigim şu 6 5den daha üstün 6 yı almak istiyorum ama çok büyük tek elle tutunca düşcek gibi ayrıca cebe vs sıgmıyo profilden bakınca tablet gibi duruyo o yuzden çekiniyorum biraz
  • 5 mi 6 mı hangisi alınmalı karar aşamasındayım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.