Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ile ilgili ilk izlenimlerimiz bu videoda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Berlin'de düzenlenen IFA 2014 fuarında akıllı telefonlarını tanıtan firmalardan biri olan Huawei, Mate 7 ile birlikte üst sınıfı zorlarken, bu videomuzda sizler için değerlendirdiğimiz Ascend G7 modeli ise Snapdragon 410 işlemcisi ve 5.5 inç boyutlu ekranıyla bir alt sınıfın iddialı modellerinden olmayı planlıyor. Huawei Ascend G7 ile ilgili ilk izlenimlerimizi sizlere aktarıyoruz.

• 750tlye kadar yok satar

• 800-850 tl civarı gelicek gibi geliyor bana

• quote:

Orijinalden alıntı: kanta_kuzen

800-850 tl civarı gelicek gibi geliyor bana

bende o fiyattan gelmesini isterim ama çok çok imkansız cunku yurtdışı fiyatı 300 euro :(

Edit: şöyle bir durum var p7 uygun fiyattan geldi TR ye belki bu da uygun fiyattan gelir yinede 1000 tl altı zor. Ama gelirse kasıp kavurur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0ptimistSoul -- 11 Eylül 2014; 19:29:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0ptimistSoul

quote:

bende o fiyattan gelmesini isterim ama çok çok imkansız cunku yurtdışı fiyatı 300 euro :(

Avrupada 350 euro olan alcateli gm 850 TLye getirdi. Huawei zaten türkiyedfe avrupadan ucuz vergi dezavantajı yüzünden. 800 TL iyidir. 600 Euroluk Mate 7 içinde 1500 lira konuşuyluyor :D 750 TL bile olabilir :D Yok yatar Vodofone bayilerini yıkarlar :D (özellikle fakir applecilar :D )
  • 899TL yaparlar.
  • şu ucuz telefonlar gelse de kapitalistlerden kurtulsak :)

• Gelsede alsak :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelsede alsak :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

şu ucuz telefonlar gelse de kapitalistlerden kurtulsak :)

Aynen hocam

• Huawei Ascend G7 ile ilgili ilk izlenimlerimiz bu videoda
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnıllGüder

quote:

Orijinalden alıntı: 0ptimistSoul

quote:

Avrupada 350 euro olan alcateli gm 850 TLye getirdi. Huawei zaten türkiyedfe avrupadan ucuz vergi dezavantajı yüzünden. 800 TL iyidir. 600 Euroluk Mate 7 içinde 1500 lira konuşuyluyor :D 750 TL bile olabilir :D Yok yatar Vodofone bayilerini yıkarlar :D (özellikle fakir applecilar :D )

Keşke dediğin gibi olsa süper olur. Ben g7 ve desire 820 yi bekliyorum hangisi daha ucuz olursa almayi dusunuyorum.

• saol kaan kardeşim

• Bunun fiyatı da 1999 yuan olarak belirlenmiş. Xiaomi Mi4 ve Honor 6 ile aynı fiyat. Türkiye'ye gelirse muhtemel fiyatı 899TL.
  • 0ptimistSoul kullanıcısına yanıt
    p7 449 Euro , TR fiyatı ile yaklaşık 1270 civarına geliyor bu fiyat , uygun fiyatla geldi yani , 300 avra do 800-900 arası bir fiyat politikası ile gelicektir , taksit olayı kalktı geri gelme gündemi var biliyorsunuz
  • Desire 820 veya bu telefon vodafone gelirsee direk alıcam

• Güzel cihaz büyük ihtimal 1199 tl olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Bawikal

Güzel cihaz büyük ihtimal 1199 tl olur

Olmaz o kadar 1000 TL'yi geçmez.

3000 mah bataryası gayet iyi sonuçlar verecektir.
  • arkadaşlar p7 çeklerle indirimlerle falan 1100-1150 civarına geliyor. bu cihaz 900 üstüne çıkarsa satış yapmaz, mesela bin lira buna vereceğime 1150 ye p7 alırım.
    800 den giriş yaparlarsa alırım.
  • Çok güzel bi cihaz ama konusu boş yorum atan yok :(

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.