Şimdi Ara

Yalin internet ucreti nedir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az once musteri temsilcisinle kavga ettim.

Biz gecen sene ogrenci kampanyasi dahilinde 59 lira oduyorduk.

Simdi fibere gectik. Bize 54 lira dediler gecerken. Ama simdi 66 lira internet, 15 lira da yalin internet kullanimi varmis. Yani gecerken soylemediler bize. Hayatimda duymadim ben boyle bir sey. Musteri temsilcisi 'bu zorunludur beyefendi' diyip duruyor deli etti.

Nedir ne degildir bu ? Bize niye 54 lira dediler o zaman ? Ki cogu arkadasim da 54 lira oduyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• K.B.V. kullanıcısına yanıt
    Fiberin kendisi zaten yalındır. Fiber altyapıda yalın internet ücreti almak haksız kazanç elde etmektir. Maalesef ttnet böyle bir haksız ücret alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 11 Eylül 2014; 18:33:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

Fiberin kendisi zaten yalındır. Fiber altyapıda yalın internet ücreti almak haksız kazanç elde etmektir. Maalesef ttnet böyle bir haksız ücret alıyor.

Bildigin dolandiricilik bu. Toplu bir sekilde sikayet edebilir miyiz ? Butun fiber kullanicilari olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ev telefonu kullanmana gerek olmadığını söyleyip telefon faturası yerine aldıkları saçma bir ücret işte, peki o arkadaşların ev telefonu kullanıyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

Bildiğiniz yasal dolandırıcılık , TTNET den iyice soğudum.Evde internet kullanmıyorum artık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.