Şimdi Ara

Forum Özel Peynir Paketi 20Tl Hediye Çeki + Kargo Bedava + Hediye (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.046
Cevap
59
Favori
66.222
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Foruma Özel 15 Tl Hediye Çeki - Ücretsiz Kargo

Damakta İz Bırakacak Bayram Hediyesi
    Edirne Keçecizade Badem Ezmesi 500Gr - Bademli Kurabiye 500Gr - Duble Fıstıklı Lokum500Gr

Stok: 99 Adet

Hediye Çeki Kodu --- forum17 --- Ücretsiz Kargo ---

76,90 Tl Yerine 60,70 Tl

---------------------------------------------------------
    http://www.nevigurme.com/Bademli-Kurabiye-Badem-Ezmesi-Duble-Fistikli-Lokum,PR-457.html
    ---------------------------------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevigurme.com -- 26 Eylül 2014; 16:52:54 >

• sizçe nasıl olmuş
     Forum Özel Peynir Paketi 20Tl Hediye Çeki + Kargo Bedava + Hediye Forum Özel Peynir Paketi 20Tl Hediye Çeki + Kargo Bedava + Hediye Forum Özel Peynir Paketi 20Tl Hediye Çeki + Kargo Bedava + Hediye

• sitede sıkıntı var ödeme yapamadım.
     Forum Özel Peynir Paketi 20Tl Hediye Çeki + Kargo Bedava + Hediye
  • 3 lü paket yerine bunu tercih ederim, lokum istemiyorum çünkü. Ama bu kampanya bitti mi? Bittiyse terarını bekliyoruz...

quote:

Orijinalden alıntı: nevigurme.com

Foruma Özel 10 Tl Hediye Çeki - Ücretsiz Kargo

Edirne Keçecizade Badem Ezmesi 500Gr & Bademli Kurabiye 500Gr

Stok: 20 Adet

Hediye Çeki Kodu --- forum13 --- Ücretsiz Kargo --- Çek Son Kullanım Tarihi : 30/09/2014

47,90 Tl Yerine 37,10 Tl

---------------------------------------------------------------
    http://www.nevigurme.com/Badem-Ezmesi-Bademli-Kurabiye,PR-270.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmay -- 28 Eylül 2014; 9:50:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gokmay

3 lü paket yerine bunu tercih ederim, lokum istemiyorum çünkü. Ama bu kampanya bitti mi? Bittiyse terarını bekliyoruz...

quote:

Orijinalden alıntı: nevigurme.com

Foruma Özel 10 Tl Hediye Çeki - Ücretsiz Kargo

Edirne Keçecizade Badem Ezmesi 500Gr & Bademli Kurabiye 500Gr

Stok: 20 Adet

Hediye Çeki Kodu --- forum13 --- Ücretsiz Kargo --- Çek Son Kullanım Tarihi : 30/09/2014

47,90 Tl Yerine 37,10 Tl

Selam

forum13 hediye çekli kodlu Badem Ezmesi - Bademli Kurabiye Ürününe 10 Adet Stok Eklenmiştir.

10 Tl Hediye Çeki - Ücretsiz Kargo

• nevigurme.com kullanıcısına yanıt
    Siparişi verdim, teşekkürler....
  • 2 adet paçalı kaptık bakalım umarım benim gibi peynir manyağı birisine beğendirebilirler.Teşekkürler.
  • Benim siparişim Aras Karggo sayesinde daha gelemedi.Başka şubeye gitmiş oradan buraya nakledilmiş falan filan yarın gelecekmiş.Perşembe günü kargoya vermişsiniz.Peynirler kargoda bozulur mu yarına ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aries_

Benim siparişim Aras Karggo sayesinde daha gelemedi.Başka şubeye gitmiş oradan buraya nakledilmiş falan filan yarın gelecekmiş.Perşembe günü kargoya vermişsiniz.Peynirler kargoda bozulur mu yarına ?

Aynı durum benim kargoda da sözkonusu. Perşembe günü çıkarttığınız kargo halen elime ulaşmadı. Peynirin taze geleceğinden şüpheliyim açıkçası. Malumunuz kargo şirketleri paketi teslim etmeden açmaya da izin vermiyorlar. Herhangi bir tavsiyeniz var mı?
    Ref No: ORDER-14267VUlI08024059

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • munans kullanıcısına yanıt
    Gelsin de bi bakalım.Vakumlu ambalajda belki hava almadığından bozulmamışlardır.Bozulmuşlarsa da nevigurme ile irtibata geçeriz artık.Hayırlısı.Yapacak bişey yok.Bu kargo her seferinde bunu yapıyor.Üzerine Kozyatağı yazıyorum suadiyeye daha yakınım diye suadiye şubesine gönderiyorlar
  • Şimdi sipariş versek ne zaman kargoluyorsunuz? Bayramdan önce elimize ulaşır mı? Yer İstanbul?
    Edit: Kargoyla ilgil bir sıkıntı yaşadık ama firma çok ilgili kargoda çok bekleyen ürünün iadesinin kendilerine ulaşmasını beklemeden bugun yeni ürünü çıkartacaklarını ve yarın teslim alabileceğim bilgisini verdi. Teşekkürler

ORDER-14267PyUB08012313

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f@ithline -- 29 Eylül 2014; 16:00:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peynir güzeldi ve çok tazeydi. Büyük tenekede kampanya olursa tekrar almak isterim.
  • munans kullanıcısına yanıt
    Selam

Ürün kargodan dolayı kabul etmeyerek iade edebilirsiniz ,
    İsteğinize göre ücret ödemesi veya yeni ürün ile değiştirilebilinir.
    Kargo dan dolayı veya diğer şikayetlerde %100 İade Garantimiz Geçerlidir.

Saygılarımızla
    Kargoda gecikmeolsa da peynirde herhangi bir bozulma yoktu. Güzel paketlenmiş, peynir kalıplarının üstüne de buz kalıbı konmuş olduğu için sanırım.
    Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peynirler tenekede geliyor...Yollarda bir iki günde bozulacağını sanmıyorum...

Bir de peynir tenekelerinin kıyısı köşesi paslı olmasa...Süzülmüş buna bir çare bulması lazım...
  • 3kg lık teneke inek peynirinde bayram öncesi kampanyası gözüküyor mu acaba?
  • Selam

Peynirler vakumlu paket veya teneke ambalajlarda olduğu için standart teslimlerde bir sıkıntı yaşanmıyor.
    ( Teslim Sıkıntısı ve Kargoda Uzun Beklemelerde Sıkıntı Oluşabiliyor)
    Yeni Kampanyalarımız bayram sonunda başlayacaktır , bayram öncesi teslimlerde sıkıntı yaşanmaması için ..

Saygılarımızla
  • Dün saat 10 gibi verdiğim iki teneke paçal peyniri bugün öğlen geldi...Sıkıntı yok...24 saatte geldi aşağı yukarı...

Ama ana sayfadaki hediye tuzluklar yoktu içinde... Bir paket de tuz almıştım yeni tuzluğa koyarım diye... Torbadan kullanmaya devam...
  • Foruma Özel Bayram Hediyesi 20 Tl Hediye Çeki - Ücretsiz Kargo

Damakta İz Bırakan Lezzetler Foruma Özel Bayram Süresince 20 Tl Hediye Çekli !

Hediye Çeki Kodu >>> forum19 <<< Hediye Çeki Kodu

1- Hediye Çeki 80Tl ve Üstü Alışverişlerde Geçerlidir.
    2- Hediye Çeki Diğer Kampanya , Hediye Ürün ve Hediye Çekleri İle Beraber Kullanılamaz.
    3- Hediye Çeki Adeti 1000 Adettir.
    4- Çek Kullanımı İçin nevigurme.com a üye girişi yapmak veya üye olmak gerekmektedir.
    5- Her Üye 1 hediye Çeki Kullanabilir.
    6- Çek Son Kullanım Tarihi 07/10/2014 24:00

Lezzetli Bayramlar ....

http://www.nevigurme.com/

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.