Şimdi Ara

Forum Özel Peynir Paketi 20Tl Hediye Çeki + Kargo Bedava + Hediye (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.046
Cevap
59
Favori
66.222
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahu Allah razı olsun da çok pahalı değil mi? Eski kaşarın kilosu 40 lira! 30 liralara kadar duymuşluğum vardı ama 40 ı ahan ki duydum.

Mart ayı boyunca % 20 indirimli konusundaki son mesajdan sonra (https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=89239387&p=3 ) biraz tırstımsa da yine de sipariş veriyorum. Hadi bana geçmiş olsun :)

Ekşi Sözlükte bile kötü yorum göremeyince baya bi güvenesim geldi. Acaba yerinde de bu kadar pahalı mıdır! (Eski kaşar 40 TL)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lor ve taze kaşar da aldım. 100 lirayı geçti sipariş. Promosyonu (500 gr eski kaşar) seçiyorum 15 lira indirim kayboluyor. İndirim kodunu yazıyorum promosyon kayboluyor. Bu nasıl iş?

• ödeme sayfasında hata alıyorum.2 kartımlada denedim.İkisindede aynı hatayı aldım.
    "Hata : 99 - Error Bu istek fraud olabilir. Kart sahibinin IP'si fraud kontrolunu gecemedi."
  • Kaşar dan vaz geçtim 15 liralık indirimi yeğledim. 81 lira tuttu. Taze kadar ve Lor aldım fazladan.

• quote:

Orijinalden alıntı: colorfullife

merhabalar 9 tlden 1lt zeytinyag verebilirim kendi tarlamızın urunu izmirdeyim

hocam kargo nasıl olacak? denemek amaçlı 1 lt almayı düşündümde memnun kalırsak alırız biz çok tüketiyoruz :)
  • Aldik bakalim nasil cikacak pacal peyniri

• Koyun peyniri gibi kokuyormudur, Hassas kişilere hitap edermi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbul111111

quote:

hocam kargo nasıl olacak? denemek amaçlı 1 lt almayı düşündümde memnun kalırsak alırız biz çok tüketiyoruz :)

Hocam kargo fiyatlari nasil pek bilmiyom zeytin yagiimiz guzel gercekten

• quote:

Orijinalden alıntı: doktorhia

Kaşar dan vaz geçtim 15 liralık indirimi yeğledim. 81 lira tuttu. Taze kadar ve Lor aldım fazladan.

Valla helal. 81 ödediğimi sanıyordum meğer sistem 15 lira indirimi kullanamazsın illa kaşar vereceğiz demiş sanırım. (117.5-19.90=97.60 çekmiş. Her neyse) Demek onlar da bunu YEĞLEDİ :)

• Selam ;

Paçal Peynir inek,koyun ve keçi sütlerinden üretilen altı ay soğuk hava deposunda doğal olarak olgunlaştıktan sonra satışa sunulan tam yağlı bir peynir türüdür.
    Orta sertliktedir aroması damakta hoş bir tat bırakır rahatsız edici bir koku ve tat yoktur.
    Ürünler teneke ve vakumlu paketlerde halinde kargoya verilmektedir.
    Sıkıntılı bir durumunda , kargo hatasında veya memnuniyetsizlik durumunda ürünleri %100 iade alıyoruz. ( 0850 3029622 ) (0284 2141002)
    Sitemizde hediye çekleri ve hediye ürünler aynı anda kullanılamıyor.
    Hata Kodu >>> ( Bankaya Danışılarak Bilgi Vereceğiz , Sistem 128 bıt SSL koruma ve direk banka üstünden çalışmaktadır.)
    Sitemizde bölgemizin lider , ürün kalitesi kanıtlanmış üretimini kendi gördüğümüz ve tükettiğimiz ürünleri satmaktayız..

Saygılarımızla ..

nevigurme.com ---- info@nevigurme.com

• nevigurme.com kullanıcısına yanıt
    Hocam

Paçal peynirini merak ediyorum teneke olarak almak istiyorum. Acaba açıldıktan sonra ne kadar sürede tüketmek gerekir.yiyebildiğimiz kadarını çıkarıp kalanı tenekedemi durmalı.nasıl muhafaza etmeliyiz. Çünkü dışarıdan vakumlu peyniri aldığımızda bile 1 hafta da kokusu ve tadı değişiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leprechauntr

Hocam

Paçal peynirini merak ediyorum teneke olarak almak istiyorum. Acaba açıldıktan sonra ne kadar sürede tüketmek gerekir.yiyebildiğimiz kadarını çıkarıp kalanı tenekedemi durmalı.nasıl muhafaza etmeliyiz. Çünkü dışarıdan vakumlu peyniri aldığımızda bile 1 hafta da kokusu ve tadı değişiyor.

bnde cevap bekliyorum :)
  • brak13 kullanıcısına yanıt
    Peynirler de canlıdır ve bir gün onların da ömrü sona erer. Önemli olan, onlara yaşarken en iyi koşulları sağlamaktır. Evinizde peynir stoklamak yerine, sık aralıklarla size birkaç gün yetecek miktarda bulundurmalısınız. Eğer, aldığınız peynirler yumuşaksa, örneğin salamura Beyaz peynir, buzdolabında iki haftada lezzetini yitirmeye başlar. Yarı sert, sözgelimi Kaşar peyniri ya da Tulum peyniri birkaç hafta dayanır. Sert peynir ise, Mihalic ya da Grevyer buzdolabında bir ayı rahat tamamlar.

http://www.suzulmus.com/bilgiler-peynir/peynir-puf-noktalari.html
  • Özgün zeytinyağı güzelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: elif022

Özgün zeytinyağı güzelmiş

Buradan mi aldiniz

• Yukarıda bir arkadaşın da söylediği gibi kaşar peyniri hediyesi olmadan 50 TL.ye satış yapsaydınız daha fazla alıcı çıkardı. ben de bir ara almayı düşündüm ama tadını bilmediğim bir peynire ortalama kilosu 21 TL. , toplamda 64 TL. vermek mantıklı gelmedi, gözüm kesmedi açıkçası
  • Foruma Özel 10 Tl Hediye Çeki - Ücretsiz Kargo

Edirne Keçecizade Badem Ezmesi 500Gr & Bademli Kurabiye 500Gr

Stok: 20 Adet

Hediye Çeki Kodu --- forum13 --- Ücretsiz Kargo --- Çek Son Kullanım Tarihi : 30/09/2014

47,90 Tl Yerine 37,10 Tl

---------------------------------------------------------------
    http://www.nevigurme.com/Badem-Ezmesi-Bademli-Kurabiye,PR-270.html
    ---------------------------------------------------------------

• quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Yorumunuzu bekliyor olacağım...

hocam peynirler gerçekten lezzetli lakin bence 1,4 kg 30 tl etmez kargo ücretsiz oldugu için aldım
  • quote:

kendi tarlamızın ürünü derken
  • quote:

Orijinalden alıntı: shazneci

quote:

kendi tarlamızın ürünü derken

kendi tarlamızın zeytin agaçlarından elde ediyoz
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.