Şimdi Ara

iPhone 6 & iPhone 6 PLUS ★ Aksesuar ve Kılıf Yorumları # ANA KONU (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.668
Cevap
41
Favori
93.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://www.mobilcadde.com/dafoni-iphone-6-on-arka-seffaf-ekran-koruyucu-film-22696

Bundan mı aldınız hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu da idare eder:http://www.elagostore.com/elago-Slimfit2-5-5inch-Professional-included/dp/B00O2LP91S?field_availabil
    6Plus için 1 model var ama 6 için çeşit fazla. Deri olanı hoş.
     iPhone 6 & iPhone 6 PLUS ★ Aksesuar ve Kılıf Yorumları # ANA KONU
     iPhone 6 & iPhone 6 PLUS ★ Aksesuar ve Kılıf Yorumları # ANA KONU

• Aliexpressten ayın 14 ünde sipariş verdim 6 tanesi kargoya verildi makbuz bekleniyor diyor 3 tanesi gönderi bekleniyorda sizce bu ürünler ne zaman elime ulaşır ?

Birde bu 3 tanesi neden hala gönderi bekleniyorda, kargoya neden vermemişler bir sorun çıkar mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ashkar1453

İphone 6 orjinal silikon kilif kullsnan baska kimse yokmu veya bi ben mi memnunum kiliftan??

Kardeşim foto koyman mümkün mü ne kadar kalınlaştırıyor ben gold için almak istiyorum ama ona uygun renkte görememiştim
  • sgp neo hybrid almayin yan tuslarin kullanimi cok zor telefondan sogursunuz. iade ettim ben. turkcellden almistim platin indirimiyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İ kullanıcısına yanıt
    6+ icin olanida cikar umarim cok hosuma gitti birkac aya alacagim 6+ ozamana kadar cikar insallah :)

• arkadaşlar ben iphone 6 uzay grisi rengini kullanıyorum ve dün spigen ultra hybrid kılıfım ulaştı, metal slate renginde olan. elde verdiği his çok güzel kılıfın. telefonun yapısını da bozmuyor, arkasındaki temiz plastik hem telefonu net gösteriyor hem de iyi bir koruyucu. aşağıda bugün çektiğim fotoğrafları görebilirsiniz.

iPhone 6 & iPhone 6 PLUS ★ Aksesuar ve Kılıf Yorumları # ANA KONU iPhone 6 & iPhone 6 PLUS ★ Aksesuar ve Kılıf Yorumları # ANA KONU iPhone 6 & iPhone 6 PLUS ★ Aksesuar ve Kılıf Yorumları # ANA KONU iPhone 6 & iPhone 6 PLUS ★ Aksesuar ve Kılıf Yorumları # ANA KONU iPhone 6 & iPhone 6 PLUS ★ Aksesuar ve Kılıf Yorumları # ANA KONU iPhone 6 & iPhone 6 PLUS ★ Aksesuar ve Kılıf Yorumları # ANA KONU iPhone 6 & iPhone 6 PLUS ★ Aksesuar ve Kılıf Yorumları # ANA KONU iPhone 6 & iPhone 6 PLUS ★ Aksesuar ve Kılıf Yorumları # ANA KONU

• quote:

Orijinalden alıntı: Joseph Writer

arkadaşlar ben iphone 6 uzay grisi rengini kullanıyorum ve dün spigen ultra hybrid kılıfım ulaştı, metal slate renginde olan. elde verdiği his çok güzel kılıfın. telefonun yapısını da bozmuyor, arkasındaki temiz plastik hem telefonu net gösteriyor hem de iyi bir koruyucu. aşağıda bugün çektiğim fotoğrafları görebilirsiniz.

iPhone 6 & iPhone 6 PLUS ★ Aksesuar ve Kılıf Yorumları # ANA KONU iPhone 6 & iPhone 6 PLUS ★ Aksesuar ve Kılıf Yorumları # ANA KONU iPhone 6 & iPhone 6 PLUS ★ Aksesuar ve Kılıf Yorumları # ANA KONU iPhone 6 & iPhone 6 PLUS ★ Aksesuar ve Kılıf Yorumları # ANA KONU iPhone 6 & iPhone 6 PLUS ★ Aksesuar ve Kılıf Yorumları # ANA KONU iPhone 6 & iPhone 6 PLUS ★ Aksesuar ve Kılıf Yorumları # ANA KONU iPhone 6 & iPhone 6 PLUS ★ Aksesuar ve Kılıf Yorumları # ANA KONU iPhone 6 & iPhone 6 PLUS ★ Aksesuar ve Kılıf Yorumları # ANA KONU

güle güle kullanın efenim

• Balleyci kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam bu ürünü aldım
    http://www.mobilcadde.com/dafoni-iphone-6-tempered-glass-premium-cam-ekran-koruyucu-21826
  • Kılıf çok iyi, güle güle kullanın.
  • Joseph Writer kullanıcısına yanıt
    mobilde oldugum icinni fotolari goremiyorum acaba ?

• CeCeKa kullanıcısına yanıt
    Dafoni kotu cıktı demek :S Netten alıp kendinizmi taktınız bir yerde taktırdınızmı ? Bende tempered glass alacagım ama takamam kendim de ?
  • Bana da plus için kılıf ve jelatin lazım.
  • Aliexpress 1 dolar a gelen kılıfım. Sert, kısmen esnek (silikon değil). Tuşlar açık kalmalı kılıf dediğinde, yoksa 3-4 katı kuvvet uygulamak zorunda kalıyoruz ekranı kilitlerken bile.

iPhone 6 & iPhone 6 PLUS ★ Aksesuar ve Kılıf Yorumları # ANA KONU iPhone 6 & iPhone 6 PLUS ★ Aksesuar ve Kılıf Yorumları # ANA KONU iPhone 6 & iPhone 6 PLUS ★ Aksesuar ve Kılıf Yorumları # ANA KONU iPhone 6 & iPhone 6 PLUS ★ Aksesuar ve Kılıf Yorumları # ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harpooner -- 16 Ekim 2014; 15:30:30 >

• Arkadaşlar bugun bi kac yeri dolandım kılıf ve ekran koruyucu için bazı yerlerde kırılmaz cam koruyucu çıktı aslında aklımada yattı nasıl bişey bu kullanan varsa yorum almak isityorum alayımmı sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

Aliexpress 1 dolar a gelen kılıfım. Sert, kısmen esnek (silikon değil). Tuşlar açık kalmalı kılıf dediğinde, yoksa 3-4 katı kuvvet uygulamak zorunda kalıyoruz ekranı kilitlerken bile.

iPhone 6 & iPhone 6 PLUS ★ Aksesuar ve Kılıf Yorumları # ANA KONU iPhone 6 & iPhone 6 PLUS ★ Aksesuar ve Kılıf Yorumları # ANA KONU iPhone 6 & iPhone 6 PLUS ★ Aksesuar ve Kılıf Yorumları # ANA KONU iPhone 6 & iPhone 6 PLUS ★ Aksesuar ve Kılıf Yorumları # ANA KONU

Hocam kılıf güzel ama biraz daha yumuşak olup tuşların kapalı olması lazım bence..

• http://www.amazon.com/iPhone-Benuo-Shock-Absorption-Transparent/dp/B00NJJWCS2/ref=sr_1_51?s=wireless&ie=UTF8&qid=1411824946&sr=1-51&keywords=iphone+6+plus+case+silicone

Arkadaşlar şu kılıf nasıl sizce? Kullanan var mı?

Edit; PLUS için lazım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John -Coffey -- 16 Ekim 2014; 19:45:45 >
  • John -Coffey kullanıcısına yanıt
    Yumuşak silikon vardı bundan önce üstü ve altıda kapalıydı tuşlarda yine,çok kötü okuyor ,silikon toz kir tutuyor deli gibi yapışıyor herşey, bu cam gibi parlıyor ve zarif

• @John -Coffey; teşekkür ederim.

@87erhan87; olabilir hocam, bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

Yumuşak silikon vardı bundan önce üstü ve altıda kapalıydı tuşlarda yine,çok kötü okuyor ,silikon toz kir tutuyor deli gibi yapışıyor herşey, bu cam gibi parlıyor ve zarif

Kilifinizin aliexp linkini alma imkaniniz var mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.