Şimdi Ara

iPhone 6 & iPhone 6 PLUS ★ Aksesuar ve Kılıf Yorumları # ANA KONU (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.667
Cevap
41
Favori
93.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ouz77

Spigen'de 6 plus için kılıflar gelmeye başladı ama hangi tip almak lazım? Tamam düşme aşamasında telefon her türlü zarar görebilir ama yine de silikon kılıflar bana biraz daha darbe emer özellikte gibi geliyor. Bunun dışında kapaklı bir kılıf mı alsam diyorum. Fikir verebilirmisiniz acaba?

Hocam spigen iyi hos da, 6 plus da cok kaba durur. Telefon zaten buyuk, bide kalin kilif kullanildiginda iyice kocaman olcak. Benim tercihim saglam slikon kilif ile kirilmaz ekran koruyucu aldik mi yeterli olur diye dusunuyorum. Bu arada telefonuna kilif alan arkadaslar resim cekip yorum olarak paylasirsa bizde telefonda nasil durdugunu gormus oluruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasık biti kullanıcısına yanıt
    bu çakması :D ama önceki mesajlardan bir arkadaş çakmasının da kaliteli olduğunu belirtmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joseph Writer -- 29 Eylül 2014; 22:01:33 >
  • Apple 5S kılıflarından sonra deri kılıflarda malzemeyi değiştirmiş gibi.
    Siyah kılıfta şu ana kadar bir aşınma olmadı.
  • Arkadaşlar iPhone 6 Plus alıcam diye yurt dışından Orjinal Spigen ekran koruyucu getirtmiştim. Jelatinler elime ulaştı fakat Plus almayacagım için satıyorum. İcerisinde 3 adet vardır. İstediğim Fiyat 55TL. İlgilenen var ise özel mesajdan bana ulaşabilir

iPhone 6 & iPhone 6 PLUS ★ Aksesuar ve Kılıf Yorumları # ANA KONU iPhone 6 & iPhone 6 PLUS ★ Aksesuar ve Kılıf Yorumları # ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZiveR -- 29 Eylül 2014; 22:57:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sattackus

quote:

Orijinalden alıntı: akke4323

quote:

Orijinalden alıntı: sattackus

Oğlumla birlikte birer Spigen Slim Armor Metal Slate aldık çok memnunuz.
    Siyah iPhone 6'da çok iyi duruyor ve koruyor, tavsiye edilir.

Rica etsem bir kaç görsel payşalabilir misiniz?

Tabii hemen ön ve arka fotolarını yolluyorum...

iPhone 6 & iPhone 6 PLUS ★ Aksesuar ve Kılıf Yorumları # ANA KONU iPhone 6 & iPhone 6 PLUS ★ Aksesuar ve Kılıf Yorumları # ANA KONU

Kusura bakma dostum Hiç beğenmedim çok kaba ve çirkin duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: bLind

Bende bunu sipariş verdim
    http://www.amazon.com/gp/product/B00N169D3U/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A8YCUEQIOX5AP

Sitedeki ücret 5$ gibi birşey buraya geliş maliyeti dahil ne kadar dostum

• Kargo dahil 13.97$ kargosu kılıftan pahalı
  • quote:

Kargo dahil 13.97$ kargosu kılıftan pahalı

Eyvallah dostum hiç oradan alış veriş yapmadığım için bilmiyorum sonradan bir şey ekleme yaparlar diye çekindim

• aynen katılıyorum, kılıf koruma işlevini görür ama, incecik kibar telefon ne hale gelmiş, bide ben logo açıkta kalan tasarımları çok apaçi buluyorum nedense
  • quote:

http://www.desmay.com/collections/hot-products/products/the-slight-for-iphone-6

Bu kılıf iPhone 6 için mi 6 Plus içinde varmi yoksa?
  • Arkadaşlar, bende iphone 6 plus alıcam, kılıf olarak app storede ki siyah deri kılıfı kullanıcam, apple böyle not düşmüş bakın.

Apple tasarımı bu kılıflar, ayrıcalıklı bir his vermesi için birinci sınıf deriden üretilmiştir. iPhone 6 Plus için büyük bir titizlikle üretilen kılıflar, telefonunuzla mükemmel uyum sağlar ve telefonunuz kılıflıyken bile olağanüstü inceliğini korur. İç kısımdaki yumuşak mikrofiber kaplama, iPhone'unuzu korumaya yardımcı olur. Dış yüzeyini incelediğinizde ise, boya deriye iyice nüfuz ettiği için rengin yüzeyde kalmadığını, derinlere işlediğini fark edeceksiniz. Telefonunuzla uyumlu altı renk arasından seçiminizi yapın.
  • Bugun plus icin bumper aldim, ekran filmi de cikiyor icinden ancak arka kisim icin yok. Hem cihazi kalinlastirmiyor hem de dusmelerde korur diye dusunuyorum. Kamera cikintisi da iceride kaliyor.

http://www.puro.it/it/principale/store/accessori-telefonia/cover/apple/iphone-6-plus-55/bumper-iphone-6-plus-da-5.5-#p_2_WAR_puroecommerceportlet

• Vipracing kullanıcısına yanıt
    :)

Apple, bu nesilin silikon kılıfında başarılı bir is çıkarmış gibi gözüküyor. Çevremde silikon kılıfi tereddütle alip, çok beğenen kişilerin sayısı artıyor.

Ben deriden yana tercihimi kullandım. Ama sizin yorumlarımızdan sonra acaba silikon ile değiştirsem mi ki diye düşünmüyor degilim :/

• Arkadaslar apple in orjinal silikon veya deri kilifini kullananlar fikirlerini yazabilirmi

• Bide eger bilen inceleyen birisi varsa silikon ile deri arasinda incelik farki varmi?

• ?????

• Shady kullanıcısına yanıt
    14 gün olayı nasıl olsa geçerli deneyin beğenmesseniz yine geri dönebilirsiniz ;)
  • http://www.amazon.com/gp/product/B00MJA3Q1Y/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

• quote:

Orijinalden alıntı: Proy

http://www.amazon.com/gp/product/B00MJA3Q1Y/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Hocam iste bu! Aradiğm kılıf bu, ama i6 plus icin var mi ya?

• kılıfsız kullanan var mı hiç ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.