Şimdi Ara

iPhone 6 & iPhone 6 PLUS ★ Aksesuar ve Kılıf Yorumları # ANA KONU (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.668
Cevap
41
Favori
93.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar iphone 6 için temperli cam öneriniz varmı ama kenarları tam kapatmasını istiyorum.linkteki ürün nasıl acaba.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/apple-iphone-6-full-curved-temperli-cam-koruma-165598741
  • quote:

Orijinalden alıntı: crash27

arkadaşlar iphone 6 için temperli cam öneriniz varmı ama kenarları tam kapatmasını istiyorum.linkteki ürün nasıl acaba.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/apple-iphone-6-full-curved-temperli-cam-koruma-165598741

kenarları o şekilde kapatırsa kılıf kullanırken sıkıntı yaratabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkker

quote:

Orijinalden alıntı: crash27

arkadaşlar iphone 6 için temperli cam öneriniz varmı ama kenarları tam kapatmasını istiyorum.linkteki ürün nasıl acaba.

kenarları o şekilde kapatırsa kılıf kullanırken sıkıntı yaratabilir

youtube'da bazı incelemelere denk gelmiştim. Bu tarz kenarları cam kapatan ekran koruyucular ile apple'ın silikon kılıfları sorun yaratmazken deri kılıflarının alt kısımları problem yaratıyor deniliyordu. ayrıca spigenin neo hybrit modelleri de sorun çıkartmıyordu.

• major24 M kullanıcısına yanıt
    geçenlerde forumdan birisi iloome un bu tarz bir ürününü almıştı .kılıfla olmadı yazmış.ben de o yüzden bu konuda belki bir sıkıntı var herhalde diye yazmıştım.teşekkürler.bende spigen ultra hibrit ve liquid crystal var bu sebeple sorun olmasın diye şu ürünü tercih etmiştim
    http://www.spigen.com.tr/Spigen-Apple-iPhone-6-Plus-Cam-Ekran-Koruyucu-GLAStR-SLIM,PR-789.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkker -- 5 Mayıs 2015; 20:11:46 >
  • Aliexpress'ten Titan-F temperli cam ekran koruyucu almıştım, spigen neo hybrid ile müthiş uyum sağlamıştı.
    İnceleme konusunu da aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
    http://forum.donanimhaber.com/m_102015622/f_//tm.htm#102902764

Geçenlerde spigen neo hybridin dış çerçevesi ses kapatma tuşunun olduğu kısımdan kırıldı.
    Üstelik bir zorlama falan da yok, ama cebimde bir şekilde kırılmış.
    Bu sefer spigen capsule (siyah) olan kılıftan aldım (hb'de indirimli)
    Capsule, neo hybrid'e göre daha kibar, daha ince, koruması daha az olan bir kılıf.
    Ama kullanımı daha kolay, ele oturuşu daha iyi.
    Temperli cam ile de iyi bir uyum sağladı.
    Kılıfın, ekran kenarlarındaki çıkıntısı, cam koruyucu kullanıldığından minimuma indi, daha da iyi bir kullanım sağlamış oldu.

Açıkçası spigen capsule + titan-f ikilisinden son derece memnun kaldım.

• pixelcik P kullanıcısına yanıt
    Her şeye rağmen seçenekleri 2 ye indirdim fakat kesin bir karar veremedim :(

- Space Gray + Neo Hybrid Metal (Kırmızı) + Spigen iPhone 6 Screen Protector Full Cover Glass Full Kaplayan Cam Koruyucu (Siyah)
    - GOLD + Power Support Air Jacket (şeffaf mate) + Spigen iPhone 6 Screen Protector Full Cover Glass Full Kaplayan Cam Koruyucu (Beyaz)

Siyah: Kılıf kombinleri iyi özellikle siyah+kırmızı mükemmel. Gel gör ki bu zamana kadar hep siyah kullandım telefonu o nedenle aklımın bir ucunda hep beyaz renk almak var.
    Beyaz: Kılıf kombinleri sınırlı. kılıfların içindeki siyah silikon görüntüyü bozduğundan şeffaf kılıf kullanmak gerekiyor. Tel. beyaz olduğu için çok fazla kiri belli etmesi beni siyaha itiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi major24 -- 6 Mayıs 2015; 11:40:16 >
  • major24 M kullanıcısına yanıt
    Neo Hybrid Metal kılıf için WiFi sinyallerini zayıflattığı söyleniyor, yine de bir araştırın derim.
    Mesela ben o yüzden ilk aldığımda metal olanı değil de kenarı plastik olanı tercih etmiştim, ama o da kırıldı.
  • pixelcik P kullanıcısına yanıt
    metal bumperlı olandan kullandım wifi sinyallerini kesiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • neyro61 kullanıcısına yanıt
    Wifi çok mühim değil önemli olan şebekeyi etkileyip etkilemediği ama muhtemelen onuda etkiliyordur. Emin değilim ama bu gidişte 2. seçenek gold + mat şeffaf kılıf kombinasyonu daha ağır basacak gibi...
  • Bu konunun aynısı 5 ve 5s içinde vardı sanırım ama bulamadım forumda.

Neyse, 5s için spigen ön arka ekran filmi nerede bulabilirim, istanbul içi veya internetten önerdiğiniz site var mı?
  • Vay be ben bayadır girmiyormuşum :) iPhone 6 plus kullanıcılarına selam olsun cihazlar nasıl
  • John -Coffey kullanıcısına yanıt
    10 numara 5 yıldız. Tek sıkıntı batarya idi artık o da tamam

• quote:

Orijinalden alıntı: ogzo

arkadaşlar apple storeden tech21 evo mesh alınır mı 100 liraya apple biraz fiyatları abartıyor ama bilemiyorum güzel bir koruma istiyorum telefonda.

Benim şu ana kadar kullandığım en güzel kılıf. Çevremde modeli de çok beğeniliyor. Hem herkeslerde yok hem de süper bir koruma sağlıyor internetten araştırmanı tavsiye ederim. 100 tl ama ömürlük bir kılıf çok sağlam hem koruması hem kılıfın kendisi. İphonedo da bu kılıftan kullanıyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphoned9myu takip ediyorum ve ondan gordum bu kilifi almayi dusunuyorum fakat d30 olayi harbiden gercekmi iyi korur mu telefonu dustugunde yoksa palavrami kafam
    karisik suan apple'in orjinal kirmizi deri kilifini kullaniyorum cerceveleri kenarlari asiri derecede siyah rengine donuyor eskitme bi kilif ele cok iyi oturuyor ama tech21 evo mesh'i almayi dusunuyorum tavsiye ediyomusunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Schlotzsky's.^^

İphoned9myu takip ediyorum ve ondan gordum bu kilifi almayi dusunuyorum fakat d30 olayi harbiden gercekmi iyi korur mu telefonu dustugunde yoksa palavrami kafam
    karisik suan apple'in orjinal kirmizi deri kilifini kullaniyorum cerceveleri kenarlari asiri derecede siyah rengine donuyor eskitme bi kilif ele cok iyi oturuyor ama tech21 evo mesh'i almayi dusunuyorum tavsiye ediyomusunuz

Ben tavsiye ederim hakıkaten sağlamlık hissi çok iyi koruması çok hoş. Normalde ben telefonu çok temiz kullanan birisi değilimdir fakat bu kılıfın üzerinde bile 1 çizik yok :) apple deri kılıfları hiç olmamış apple a yakışmayan ürünler bence. Tech21 evo mesh tavsiye ederim :)

• Mrb ayarlarla ilgili bı sorum var. samsung kullanıyorum biriyle konusurken baskası aradıgında ısmını falan goruyorum.Ip da bu ayar nerdedir? Tesekkurler

• http://www.spigen.com.tr/Spigen-Apple-iPhone-6-Kilif-Slim-Armor-Electric-Red,PR-625.html
    bu kılıf nasıldır arkadaşlar. kullanan var mı? koruma ve şıklık anlamında yorum alabilirmiyim?
    ayrıca bunu n11 de orjinal satan satıcı varmı bildiğiniz?
  • Spigen Liquid Crystal

• crash27 C kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı ürünü 1 ay kullandım ve hiç memnun değildim bir kere kenarları tam kapatıyor fakat kılıf tak çıkar yaparken sıkıntı çıkartıyor baya bi

• Bu tür kılıflar telefonları anca çizilmelere karşı koruyabiliyorlar :(

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.