Şimdi Ara

12K çözünürlüğünde ekstrem oyun deneyimi 'Crysis 3 çalışır mı ?' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
4
Favori
9.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vay be ben 1 Titan Black parasına sistem toplamayı hayal ediyorum adamların yaptığına bak. Tek kelimeyle muhteşem. Overclock değerleri ne alamde onu merak ettim.

• bu ne aga yaaaaaaaaaaaa
  • intel gaming nutella edition olmuş.

• O görüntüleme sistemini benim bilgisayara bağlasak duman atar heralde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • süper görünüyor
  • o nutella'nın ne işi var orada :D

• ben 720p de zor oynuyom lan :'(

• Power kaç watt acaba? Benim bildiğim en fazla 1600 wattlık var. O acaba tek başına yetiyor mudur?

Sistemin detaylarını (anakart marka modeli vs) ve maliyetini paylaşma şansınız var mıdır hocam?

@fx57
  • fuzuli şeylerle o caanım işlemcinin ömrünü yiyorlar :}

• Ne yalan Söyleyeyim bana hiç inandırıcı gelmedi bu video. Sebepleri ise:
    1- Crysis 3, 12K desteğine sahip bir oyun değil. Buna adım gibi eminim. Kendim de cryengine geliştiricisi olduğumdan imzamı bile atarım. Tabi intel illegal yollarla oyunun dosyalarının içindeki render ayarlarıyla oynadıysa orasını bilemem. Yeni çıkacak ryse bile 4K destekliyor anca.
    2- 4 tane Titan Black = 2 Tane R9 295X2'ye tekabül ediyor. (Her ne kadar X99 yonga seti, 40 hat falan dense de bu kartlar oyunlarda tam 4X performans vermez çünkü optimizasyon sorunları baş gösterecektir) Ki bir R9 295X2 bile crysis 3'ü Ultra ayarlarda ve 4K çözünürlükte 20-40 fps'de oynatıyor. İki tanesinden ise 100% verim alsak bile bu 4K+Ultra da maksimum görülen fps 80 olur. Şimdi burada 4K'nın 3 katı çözünürlükte ve Ultra ayarda crysis 3'ü bu sistem ile akıcı oynandığı belirtiliyor. Benim buna inanma olasılığım koca bir 0! tabi yanlış anlaşılmasın lafım donanım haber'e veya erdi abi'ye değil. Hadi ilk maddeyi İntel crytek'den yardım alarak çözdü diyelim. Ama ikinci madde kesinlikle çözülemez bence. Anca tüm ayarları Low'a getirirsin antialiasing'i kapatırsın belki o zaman bir ihtimal akıcı denebilir oynanışa. Ama o zaman da 20.000 küsur TL verdiğin sistemin ne anlamı kaldı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alcatraz_tr -- 12 Eylül 2014; 0:00:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 k görüntüye tr de bir elin 5 parmağı kadar sayacak kişi para harcar oyun için burda 12 k diyorum =) sıfır araba parası var sanırım

• 0:58 Nutella Gördüm Gibi Sanki

İFA'da Adamlar Oyun Oynarken Yemek Yiyorlar Sanırım :D

• 64k sistem çıktığında ben 12k'yı ancak internet kafelerde görürüm :))))
  • O Değil de Klavye Ve Fare Boş Peki Oyunu Kim Oynuyor :D

• Intel Core i7 5960X 3010 tl
    ASUS RAMPAGE V EXTREME Intel X99 Soket 2011V3 DDR4 3000Mhz 1663
    2x GSKILL 16GB (4x4GB) Ripjaws4 DDR4 3000MHz CL15 1.35V Ouad Kit Ram 968tlx2 = 1936TL
    4x Asus GTX TITAN BLACK GDDR5 6GB 384Bit Nvidia GeForce DX11.2 3178TLx4 = 12712 TL
    3x ASUS 31.5" PQ321QE 4K UHD PROFESYONEL LED-IGZO MONİTÖR 7838TLx3= 23514 TL
    High Power 1600W Rock Solid Pro 80+ Silver Modüler Power Supply 982TL

Sadece bu parçalar Toplamda 43817 TL

Sincanda 2+1 ev 40000 TL :)

• olay fantezi ama sorun şu her oyunu oynayamıyorsun destek yok tek iyi seviye pc ps4 xbox one üçlüsü ile oynayamayacağın oyun sayısı parmakla sayarsın her oyun pc çıkmıyor çıkanda felaket olabiliyor ör:dead rising 3 yada adamlar bitirecek sıkılacak destiny ps4 xbox one için şuan var pc sürümü mart ayında verilecek dahası ps oyunlarını zaten sadece ps üzerinde oynayabildiği düşünürsek (last of us beyond two soul gibi yapımlar yada uncharted gibi yapımlar) araba parası olan bilgisayarın olsada oynayamıyorsun dead rising 3 pc versiyonu çıktıda ne oldu sorunların giderilmesi için update verilmese davalık olucaklar yada gta5 adamlar sıkılmışlardır oynayanlar artık daha ps4 yada pc sürümü yok herşey para değil 2000 usd ile ps4 xbox one üstüne güzel bir pc toplarsın kalan para ömrün boyunca oyun paran cebinde olur yada araba alırsın ama fanztezi bu arkadaşlardan biri yazmış en çok para monitörlermiş 23000 tl gibi rakamlar 4k daha vakti var anladık

• 16k çıkar mı demek oluyor?

• Wow

• İmzamdaki 60 inch televizyonu kullanıyorum monitör olarak ama 3 ekranın verdiği keyif yok.

4K şov amaçlı ama Full HD yeterli şu anki teknolojiyle.

Elinize sağlık, güzel inceleme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

"Biraz oynadım ve herhangi bir takılma yaşamadım" diyorsunuz. 20 bin liralık sistem toplanmış. Bunda da takılma yaşarsanız, o sistemi çöpe atın zaten.

Dostum hesabı yanlış yaptın
    Türkiye için bahsediyorum
    Ekran Kartı
    Asus titan black(x4)=3200*4=12800 tl
    İşlemci
    i7 5960x=3000TL
    Monitör
    PQ321QE ASUS 31.5" PQ321QE 3 tane =7820TL*3=23500
    Ram DDR4 en azından 600TL
    Anakart Asus Rampage 1650TL
    Kasa+PSU nerden baksan 1500TL
    SSD nerden baksan raid 0+1 gibi bir sistem vardır hadi 4 tane samsung evo 120gb de 1000TL de o
    Klavye+Mouse 400TL

TOPLAM Yaklaşık
    4500
    0TL

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.