Şimdi Ara

Almanya'dan Türkiye'ye kargo nasıl getiririm.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
2
Favori
507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Almanya'da akrabalarım var bana fazladan bilgisayar kasa monitör var sana vereyim dedi. Tırcı tanıdık var mı dedi Bu bilgisayarı kargoyla nasıl, kaç paraya, kaç günde, gümrük fiyatı vs. yardımcı olur musunuz? Akrabanın bindiği bisiklet 2000-3000 Euro falandı sanırım.(Bisikletle bize gelmişti, baya sağlamdı ama ) Kasa özellik sormadım ama onunda 1000 Eura'dan aşağı geleceğini zannetmem. Gümrükte eşya değeri önemliymiş sanırım. Önceden yurtdışı kargo ile uğraşan birisi bana nasıl yürür bu işler anlatması gerçekten önemli benim için.

Teşekkürler..

• Kutulayip repaired yazıp yapistirsinlar uzerine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden öyle bedava mı geliyor? Yoksa şakasına yorum mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrystaliZ

Kutulayip repaired yazıp yapistirsinlar uzerine

Öyle yapılmasının sebebi nedir? Onu söyler misiniz? Bu sitede alış-satış kargo vs. gibi şeyler çok oluyor cevap verirler dediler ama dedikleri yerde daha çok cevap geldi konuma.. Yurt dışından hiç kargo getirten yok mu?
  • Tamir için gitmiş geri dönmüş alet edevat iste, vergisi verilmiş gibi

• quote:

Tamir için gitmiş geri dönmüş alet edevat iste, vergisi verilmiş gibi

sağlam kasayı bozuk diye yutturabilirsem kargo parası hariç bedavaya gelir o zaman. Ya yutturamazsam, hiç açıp kontrol ederler mi? Gümrük kandırmaktan içeri :D
  • Kimse açıp incelemz onu,

• quote:

Kimse açıp incelemz onu,

Uyuşturucu, silah, yanıcı-yakıcı madde vs. kontrolünden geçtiğini okudum bazı yerlerde o yüzden demiştim. Bu arada konuya senden başka yardım eden yok. Bu forumda baktığımda genelde 15-20 sayfa yapmışlar ticaret konularını acaba soruyu mu güzel soramamışım :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.