Şimdi Ara

nokia 5800'ı modem olarak gösterebilirmiyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Üniversitede kalacağım yerde internet olmayacak telefonumda 4 gb internet paketi var 5800 la dizüstü bilgisayarıma internet verebilirmiyim?

• Bi arkadaşım N73ü bilgisayara bağlayıp programdan telefonun internetini kullanıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogzdrk

Bi arkadaşım N73ü bilgisayara bağlayıp programdan telefonun internetini kullanıyordu

dediğiniz program pc suite olabilirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turks123

quote:

Orijinalden alıntı: ogzdrk

Bi arkadaşım N73ü bilgisayara bağlayıp programdan telefonun internetini kullanıyordu

dediğiniz program pc suite olabilirmi?

Sanırım nokianın programı hangisiyse o hatta içinden cdsi çıkıyordu.
  • Turks123 T kullanıcısına yanıt
    Joikuspot adlı programı kur telefona wifi yayını yaparsın. Ama şarjın çabuk biter.
    Usb kablo ile bağlarsın pc suite kurdun mu laptopa internet verebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mocle

Joikuspot adlı programı kur telefona wifi yayını yaparsın. Ama şarjın çabuk biter.
    Usb kablo ile bağlarsın pc suite kurdun mu laptopa internet verebilirsin.

wifi olarak kullanırsam çevremdekilerde otlanır hocam ben ne iyisi pc suite kullanarak bağlanayım teşekkür ederim indirdim ama denemedim daha
  • Turks123 T kullanıcısına yanıt
    Kablosuz ağ şifresi var hocam kimse otlanamaz merak etme :)
  • nokia pc suite ile Nokia Telefonun ne model olursa olsun modem olarak gösterirsin ancak bağlantı yavaş kalır biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Windows NT

nokia pc suite ile Nokia Telefonun ne model olursa olsun modem olarak gösterirsin ancak bağlantı yavaş kalır biraz

hocam internet hızını artırmanın bir yolu varmı?
  • Bundan 5-6 sene önce sağlam taktikler vardı.daha sonra ülkemize 3g gelince patladı bunlar.Zannedmiyorum ama vardır.Olsa bile kotayı hızlı bitirir.ama araştır ayarlardan falan olması lazım.
  • Telefonu sürekli 3g modunda çalıştır 2g veya gprs düşmesin şebekenden otomatik mod yerine hangisi hatırlamıyorum dene 3g hatta 3.5g yazabilir o kalsın telefon saniye 3,6mb/s destekliyor sen 300kb filan görürsün yapman gereken kabloyu bağladıktan sonra nokia suite üst bölümden araçlar ordan internete bağlanmayı tıklman yeterli daha üste hıza çıkman teorik olarak imkansız telefonun maksimum işleyebldiği veri dışına çıkamazsın
  • MERHABA JOİKUSPOT DİE BİR PROGRAM VARDI HATIRLADIGIM KADARIYLA O PROGRAMLA İSTEDİĞİNİZ OLACAKTIR.
  • Ben nokia pc suite ile internete bağlanmıştım N73le zamanında ama yavaş tabi hız olarak her telefonla olur sanırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.