Şimdi Ara

Türk geliştiricilerden park etme oyunu Propark

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Türk geliştiricilerden park etme oyunu Propark

Son dönemde daha yoğun bir şekilde mobil platformlara ağırlık veren geliştiricilerimiz daha sık mağazalara uygulama eklemeye başladı. Propark bunlardan birisi. 

Grafikleri ile oldukça dikkat çeken Propark temelde araba parketme uygulaması. 2 farklı araba ile 80 seviye boyunca aracınızı en iyi şekilde belirlenen yerlere parketmeniz gerekiyor. Belirli bir noktada başladığınız oyunda sağ sol ve ileri geri vites yaparak hedef noktaya aracınızı park ediyorsunuz. 

Oyun ekran üzeri butonlarla veya ekranı sağa sola çevirerek oynanabiliyor. Farklı zorluklarda 3 oyun modu bulunurken ilerleyen zamanlarda bir de Elite sürümü indirmeye sunulacak. Oyun ücretsiz. 

Türk geliştiricilerden park etme oyunu Propark

• Alttaki resimi gördüm direkt linke bakıyorum bakalım nasıl editlerim

Olmuş bu olmuş elinize sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LazPlayboy -- 10 Eylül 2014; 23:08:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım aranılan oyun bulundu. Hemen indiriyorum, 5 yıldızı attım oynamadan.

Webtekno da Teknolojiye Atarlanan Adam var. Ona ulaşın derim, bi inceleme yapsın. Takipçisi baya var, baya kişiye ulaşır bence.

Bu arada oyunu oynadım, süper olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adrasa -- 11 Eylül 2014; 1:21:12 >
  • Elinize sağlık en kısa zamanda deneyip 5 yıldızı vercem :D

• Oyunu yapan umarım iyi yerlere gelir. 5 kişi indirmiş oyunu ama olsun yilbaşina kadar yüzbini gecebilir tahminim

Şuana kadar oybadigim en iyi parkurlar benim.

• Evdeki bütün telefonlara indirip 5 puanı çakıcam akşam.
  • Bu tarz oyunlar cok var biraz daha ozgun olunursa cok daha iyi olur ama oyun kaliteli gozukuyor

• her zaman park etme oyunalrını sevmişimdir
    deniyecem bakalım
  • Merhabalar arkadaşlar;
    Oyunu geliştiren arkadaşlardan biri benim.
    Eleştirileri ve önerilerinizi buraya yorum yazarak veya facebook sayfamızdan direkt olarak bize ulaştırabilirsiniz. ( fb/9stone ) Bu oyunun çok daha gelişmiş sürümü olacak elite versiyonunu bu doğrultuda şekillendireceğiz.Güzel dilekleriniz için çok teşekkürler Ayrıca bize bu fırsatı sunduğu için Ekrem abiye çok teşekkür ediyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet.yılmaz -- 11 Eylül 2014; 13:22:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet.yılmaz

Merhabalar arkadaşlar;
    Oyunu geliştiren arkadaşlardan biri benim.
    Eleştirileri ve önerilerinizi buraya yorum yazarak veya facebook sayfamızdan direkt olarak bize ulaştırabilirsiniz. ( fb/9stone ) Bu oyunun çok daha gelişmiş sürümü olacak elite versiyonunu bu doğrultuda şekillendireceğiz.Güzel dilekleriniz için çok teşekkürler Ayrıca bize bu fırsatı sunduğu için Ekrem abiye çok teşekkür ediyorum...

Araba modeli az ve sürüş çok kötü ww ile giderkende aynı deneyim şahinlede aynı deneyim araba çok basit sağa sola dönmesi çok basit aynı robot yada raylı sistem gibi

• Appstore da yok neden acaba ?

• Appstore da bu oyun yok sanırım...

• quote:

Orijinalden alıntı: Connor-
    Araba modeli az ve sürüş çok kötü ww ile giderkende aynı deneyim şahinlede aynı deneyim araba çok basit sağa sola dönmesi çok basit aynı robot yada raylı sistem gibi

Araba ve harita sayısı Lite sürümünde bu kadarla sınırlı.Elite sürümünde 25 araç , şuan ki harita hariç 5 farklı harita bulunacak ve bu sürümde ücretsiz olacak.Diğer önerileriniz yayınlayacağımız v1.2 güncellemesinde dikkate alınacak. Teşekkürler.

Uygulamamız ios ve windowsphone için yakında yayınlanacak.Facebook sayfamızdan (www.facebook.com/9stone) takip edebilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet.yılmaz -- 11 Eylül 2014; 17:56:23 >
  • başırılar. deniyorum

• Teşekkürler

• Tebrik etmek lazım çok kaliteli bi oyun

• bu tarz oyunlar keyifli oluyor
  • Elinize sağlık güzel bir oyun olmuş..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.