Şimdi Ara

Nasıl olmuş tasarım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkdaşlar yine ben yine bir tasarım sizlerden fikir almak istiyorum sadece anasayfa bitti baya özellikli birey yapmayı planlıyorum o yüzden baya ayrı sayfa olacak ve bu temayı ücretsiz yayınlamayı düşünüyorum

not : temanın rengine taklımayın başka renk seçenekleri ekliyeceğim kodlarken ama renk önerebilrisiniz

Nasıl olmuş tasarım

şimdiden herkese teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C226FFCDD -- 10 Eylül 2014; 22:31:22 >

• renk seçimi içinhttps://kuler.adobe.com adresine git, orada bir sürü renk ve bunların beraber kullanıldığı tonları göreceksin.
    yanyana renk getirmek konusunda zorlanıyorsan, bu site iyi bir referans olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harris32

renk seçimi içinhttps://kuler.adobe.com adresine git, orada bir sürü renk ve bunların beraber kullanıldığı tonları göreceksin.
    yanyana renk getirmek konusunda zorlanıyorsan, bu site iyi bir referans olacaktır.

Renk konusu sıkıntı değil bir suru renk secenegi koyacagim onun disinda tasarimda eksik gordugunuz yerler veya goz hos gelmeyen yerler varmi

Sizin yorumunuz benim icin cok onemli ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resimlerin kenarlarını oval yapmayı deneyebilirsin. :D
  • Klasik olmuş bence, yenilikler eklemelisin temalarına. Renkler fena değil ama turkuaz rengini abartmışsın gibi geldi, başka renk seçenekleri eklenirse güzel olabilir. Kategoriler kısmını header menüsüne (anasayfa,hakkımda bölümü)ne eklersen daha güzel olur, Kategoriler yerine de Popüler yazılar gibi bir eklenti ekle. Ama dediğim gibi klasik WP teması, diğer temalara çok benziyor tabii bu kötü anlamına gelmez. Kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alakurt79 -- 11 Eylül 2014; 20:45:04 >
  • güzel yorumunuz için teşekür ederim panelde renk seçenekleri olacak bu arada sidebar bölümünde çeşitli bileşenler yapıcağım bunlar sadece bazıları çizebildiklerim çizimim pek iyi değil bir ekleme daha yapmak istiyorum bu sadece anasayfa başka sayfalar da olacak örneğin profil sayfası gibi ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C226FFCDD -- 11 Eylül 2014; 21:18:48 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.