Şimdi Ara

Apple Watch lansmanını Türkçe Dublajlı yayın tekrarı Bölüm:2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple'ın yeni iPhone ve akıllı saatini anlattığı lansmanı Türkçe dublaj ile sunuyoruz.

Sunumun bu ikinci bölümünde Apple'ın akıllı saati Apple Watch hakkındaki detayları bulacaksınız.

• mükemmel apple wach yapmış gelr gelmez alıcam süper bi saat dahada kolay kullanım menüleri süper bataryası iyi gider inş

• Haberdeki firmanın siteyi kâle almadığı için yapılmamış bir ip5/5s incelemesi vardı. Sebebinide herkes hatırlar. Koca ifa fuarı bile bu kadar görüntülenmedi donanimhaber tarafından. Diyecek birşey bulamadım.

• 31. dakikada tanıttıkları şey sınavlarda kopya çekmek için birebir resmen.
  • Peki neden apple lansmanı? 6 gün önceki note 4 ün lansmanını yetiştirmenin mi? Yani demek istiyorum ki bu teknik bir sorun mu yoksa apple lansmanına özel bir şey mi? Eğer öyleyse ayıp edersiniz.

• Gerçekten saatin tasarımına ve yazılımına diyecek söz yok muhteşem bir cihaz olmuş her bir detayı tek tek düşünülmüş tanıtım videosu harikaydı ve kayışlar çok şık onları değiştirme olayı çok basit diğerleri gibi birşeyin içine şıkıştırılmamış ve sarj ünitesi çok şık ve basit çevirme koluna bayıldım dedemin cep saati vardı kurulurdu öyle kocaman bir çevirme kolu vardı ve lisede kullandığım bir saatim vardı çevirmeli o günlerimi hatırlattı retro bir detayı günümüz teknolojisiyle harmanlamak gerçekten çok hoşuma gitti pil ömrü azda olsa sanırım hiç tereddüt etmeden alacağım bir cihaz olmuş :)

• Güzel tasarım. İwatch şık olmuş şimdiye kadar bu kadar şık bir tasarım saatlere gelmemişti. Diğerleri de bunu taklit eder.
    Apple senede sadece bir tepe model çıkartıp bunun lansmanınıda oscar ödül törenine çevirirse ağzı açık izlettirir. Bu iş pazarlama işi. Bunu dünyada en iyi yapan firma şimdilik onlar.Dünyada em çok satan cihazıda onlar yapıyor. Bence niye böyle yaptınız falan deyip editörlere haksız sitemde bulunuyorsunuz. Apple incelemeye cihaz göndermiyorsa bu onların bileceği iş. Donanımhaber kin güdüp Apple boykot mu edecek.Sonuçta adamlar teknoliyi tasarımla birleştiren en iyi firma.

• Cihazı ben çok beğenmedim açıkçası,moto 360 ve Lg'nin saati daha iyi bence;bu arada çevirmen kimse işini çok iyi yapıyor ve sesi çok güzel

• kayislar cok sexi saat cok sexi apple cooook sexiii
  • videonun başında koca koca bi salon dolusu adam, saati ayakta alkışladılar ya la!!! vallahi ben utandım onlar adına, görende saati apple icat etti sanacak ki aralarında vardır öyleleri. İddiaya girerim, apple akıllı mutfak robotu çıkarsaydı saat yerine o da ayakta alkışlanırdı. Vallahi ayıp ya, bu kadar insan bir saat için kendinden geçti, tüketim çılgınlığı diyecem ama bu bildiğin bir markaya tapınma boyutunda.

Not: ipad air kullanıcısıyım.

• Umarim seneyede bi tane cikarmazlar

• Dijital butona bastığınız zaman ana menüye geri dönüyor. (alkış) :D :D

• ben arkadaşıma hadi kuru fasulye yemeye gidelim dediğimde bunu nasıl ekrana çizecem

• quote:

Orijinalden alıntı: atam1881-1938

videonun başında koca koca bi salon dolusu adam, saati ayakta alkışladılar ya la!!! vallahi ben utandım onlar adına, görende saati apple icat etti sanacak ki aralarında vardır öyleleri. İddiaya girerim, apple akıllı mutfak robotu çıkarsaydı saat yerine o da ayakta alkışlanırdı. Vallahi ayıp ya, bu kadar insan bir saat için kendinden geçti, tüketim çılgınlığı diyecem ama bu bildiğin bir markaya tapınma boyutunda.

Önce not ipad kullanıcısıyım yani apple ürünü kullanıyorum ama buna rağmen çok objektif olabilirim demek sanırım :) Apple saati icat etmedi. Sunumdan bende etkilendim, nedenlerine gelince bukadar saat arasından ki son 3 4 yıldır yapılmış akıllı saatler arasından sıyrılan bir ürün yapmak gerçekten zor bir iş tasarımın hem şık olması hem işlevsel olması endüstiriyel tasarımın amacı. Bu sadece bir saat değil tüm parçalarını tasarıma göre şekillendirmek yeni materyaller kullanmak ayrı uyarı sistemleri geliştirmek yeni ve yaratıcı bir şarj şekli bulmak ona göre çip yapmak kayışın bağlantı noktaları kayışların çeşitliliği tasarımları herşeyi bir arada bulmak ve ona özel bir yazılım yapmak en başından herşeyi tasarlamak teknolojiden biraz hoşlanan insanlarını etkilemesi lazım vede amerikalıların biraz abartıya olan düşkünlüğü :) apple watch a söylenecek tek söz çıkınca pil ömrü olur oda sızıntılardan çıkan haberlere göre çıkınca göreceğiz

• DonanımHaber ekibine bu hizmeti sağladığı için alkış..
    Apple'a büyük bir alkış..
    Tercüme dediğin böyle olur dedirten hanımefendiye en büyük alkış..

• DonanımHaber ekibine bu hizmeti sağladığı için alkış..
    Apple'a büyük bir alkış mükemmel organize
    Tercüme dediğin böyle olur dedirten hanımefendiye en büyük alkış.cok güzel lansman olmuş donanım haber tşk ederiz tekran gösterim videosu süper olmuş

• APLLE büyük özel şirkettir dünyayı teknolojiye daha cok sevdiren firma iphone zaten büyük yenilik bir büyük buluş ...stev jobs..olmasa bunlar olmazdı

• Tıpkı telefonda olduğu gibi saat piyasasını da alt üst edecekler. Şimdiden swatch için üzüldüm. Değişmeyen tek şey değişimin kendisi...

• Fanlari sayesinde satilir ama bilincli tuketici ozellikle erkekler boyle erkeksi hatlari olmayan saatlerden uzak durur.

Zaten dev saat firmalarin patronlari da begenmemis ve rakip olarak ta gormuyorlar kendilerine .

Tasarim onemli amma Apple sert ve erkeksi saatler olarak uretmeli.

Apple saati oyuncak gibi duruyor. Saat dedigin birazda aksesuarlik hali olmali.

Cesit cesit kayislari var ama kasasi berbat.

AMOLED ekranliymis .
  • quote:

Orijinalden alıntı: VlknFX

quote:

Orijinalden alıntı: atam1881-1938

videonun başında koca koca bi salon dolusu adam, saati ayakta alkışladılar ya la!!! vallahi ben utandım onlar adına, görende saati apple icat etti sanacak ki aralarında vardır öyleleri. İddiaya girerim, apple akıllı mutfak robotu çıkarsaydı saat yerine o da ayakta alkışlanırdı. Vallahi ayıp ya, bu kadar insan bir saat için kendinden geçti, tüketim çılgınlığı diyecem ama bu bildiğin bir markaya tapınma boyutunda.

Önce not ipad kullanıcısıyım yani apple ürünü kullanıyorum ama buna rağmen çok objektif olabilirim demek sanırım :) Apple saati icat etmedi. Sunumdan bende etkilendim, nedenlerine gelince bukadar saat arasından ki son 3 4 yıldır yapılmış akıllı saatler arasından sıyrılan bir ürün yapmak gerçekten zor bir iş tasarımın hem şık olması hem işlevsel olması endüstiriyel tasarımın amacı. Bu sadece bir saat değil tüm parçalarını tasarıma göre şekillendirmek yeni materyaller kullanmak ayrı uyarı sistemleri geliştirmek yeni ve yaratıcı bir şarj şekli bulmak ona göre çip yapmak kayışın bağlantı noktaları kayışların çeşitliliği tasarımları herşeyi bir arada bulmak ve ona özel bir yazılım yapmak en başından herşeyi tasarlamak teknolojiden biraz hoşlanan insanlarını etkilemesi lazım vede amerikalıların biraz abartıya olan düşkünlüğü :) apple watch a söylenecek tek söz çıkınca pil ömrü olur oda sızıntılardan çıkan haberlere göre çıkınca göreceğiz

objektiflikle alakası yok, herkes herkesi trollükle suçladığı için bu forumda, apple ürünü kullandığımı belirtmekti sadece, neyse uzun uzun yazmışsın saatin özelliklerinide, benim söylediğim videonun başıyla ilgili , senin bu anlattıklarını daha oradaki milletin bilemeyeceği zamanla ilgili, sadece bir trailer ve hoop herkes ayakta , daha senin belirttiğin özelliklerden bihaber milletin sanki yüzyılın icadı ortaya çıkmış gibi ayaklanmasınadır benim tepkim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.