Şimdi Ara

Dizi !! Kampanya !!! DESTEK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar Ben Dizi İzliyordum Yani TWD GİBİ Hafta Hafta çıkıyor Diziyi İzlemeyen Pişman Olur Diyorum Herneyse Dizi Bu Sezon 4.sezonunda Seneye Final Sezonu Olcak Yani 5.sezon Yaz Aylarında Çıkacak Final Olarak Ama Biz 1 Sezon Daha Uzaması İçin Kampanya Yaptık İmza Toplayıp Yollucaz İnşallah Sizinde Desteginizle Kazanıcaz Sizden İstedigim Diziyi Bilmesenizde Sevmesinde Lütfen Kampanyaya Katılmanız Lütfen Katılmanızı İstiyorum İyi FORUMLAR !!!:)

Falling Skies shouldn't the end of 5th season,we want one more season ! SUPPORT !!

https://www.change.org/p/falling-skies-falling-skies-shouldn-t-the-end-of-5th-season-we-want-one-more-season

• Nıye uzamasını ıstıyorsunkı eger bıtecekse senaryoyu uzatmanın anlamı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ''Sizden İstedigim Diziyi Bilmesenizde Sevmesinde Lütfen Kampanyaya Katılmanız'' Neden bilmediğimiz bir diziye destek verelim ki? Belki gelecekte izleriz ve oy verdiğimize pişman oluruz.
  • Dizinin Bitmesine Çok Üzülen Var Tek Ben Üzüldüm diye kampanya başlatmadım yabancılar da bitmesini istemiyor ama diziyi izlemeyen pişman olur derim eğer bilim kurgu filmi izliyosanız
  • Gereksiz
  • 10 imzaya ulaşmış bile
  • hayatımda izlediğim en berbat dizilerden biri. akasya durağı bile daha iyi bundan
  • O sitede ne imzalar topladılar ama sonuç çıkmadı.
  • Ya bu siteyi sağda solda görüyorum ne işe yarıyor? Yoksa tavşan dağa küsmüş tarzı bir şey mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nacpukay

Ya bu siteyi sağda solda görüyorum ne işe yarıyor? Yoksa tavşan dağa küsmüş tarzı bir şey mi?

Aynen öyle kardeş. Tavşan dağa küsmüş, dağın haberi yokmuş tarzında. Binde bir bazı kampanyalar tutuyor. Hele yabancılar kalkıp bu siteye bakacak ve diziyi devam ettirecek, dünya barışı kadar uzak bir ihtimal.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.