Şimdi Ara

avea 5b aşımsız modem var nasıl kapattırabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bende avea jet modem 5gb aşımsız(sözde tabi) var ben bunu kapattırmak istiyorum tahakkuk sürem bitti kapatabilirim yani nasıl yapıcam yardım edermisiniz bıktım artık sözde aşımsız ama dayıyor dayadığına para olarak....

• Avea bayisine gidip kapattırmak istiyorum demek çok mu zor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

Avea bayisine gidip kapattırmak istiyorum demek çok mu zor ?

hocam bu anlamda demediğimi sende biliyorsunda neyse herhangi bir belge talebi ederlermi veya kapattırmanın herhangi bir özel şartı varmı yokmu anlıyomusun?
  • Hattın yasal sahibi olduğunuzu ispatlamak için kimliğinizle gidin data hattımı kapattırmak istiyorum deyin onlar yönlendirir sizi zaten.
  • Arkadaslar ben de bir soru soracam.Benimbde 5 gb avea modemim var.Benim bilgisayarim masaustu . Yani wifi falan yok.Ben avea jet ile masaustu bilgisayarimdan baglaniyorum.Peki bu interneti wifi olarak nasil yayabilirim.Cihaz gerekir mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buderkomuz1

Arkadaslar ben de bir soru soracam.Benimbde 5 gb avea modemim var.Benim bilgisayarim masaustu . Yani wifi falan yok.Ben avea jet ile masaustu bilgisayarimdan baglaniyorum.Peki bu interneti wifi olarak nasil yayabilirim.Cihaz gerekir mi

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/dark-rangemax-wr3g2-150mbit-3g-4g-router-119424418

aradığın ürün budur hocam, daha uygun fiyatlısı da var

• sonlandırdım sonuna arkadaşlar aylık 25 tl diyor fatura bir geldi 70 tl yuh arkadaş yuhh kapattırdım hiç gerek yok
  • Ben de kapattirdim.Simdi 4 mbps hiza sahip 35 liralik sinirsiz internet aldim.

• Taahut istemezsen 50 lira civari , taahutle 25 lira.(alirken para vermiyosun, ayrica hizi oldukca dusuk ) Avea Jetten bahsediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buderkomuz1 -- 28 Kasım 2014; 7:50:38 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.