Şimdi Ara

iPod klasik artık yok!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• iPod klasik artık yok!

Apple'ın ikonik tekerleği ile hafızalara kazınan klasik iPod modeli ha bugün ha yarın derken iPhone tanıtımı sonrasında teknoloji dünyasına resmen veda etti. 

iPhone güncellemesi nedeniyle kısa süreli olarak erişime kapanan Apple Store sayfaları geri geldiğinde klasik iPod modellerinin yerinde olmadığı görüldü. Onun haricindeki iPod nano, touch ve shuffle modelleri satışına devam ediyor. 

Çevrimiçi müzik dinleme hizmetlerinin olmadığı bir dönemde insanların 160GB'a kadar şarkı depolayabilerek yanında taşıdığı iPod klasik, müzik dünyasında bir devrim yaratan iPod cihazlarının da ilk nesilleri arasındaydı. 

Apple Store stoklarından resmi olarak kalksa da halen pek çok perakendecide satışına devam ettiği için iPod klasik modelini tercih etmek isteyenler bu kanallara yönelebilirler.  

• ben severdım ama mıadı doldu tabı

• Bugün olsa 16GB olurdu
  • Beyler paranız varsa hemen alıp bi kaç tane stoklayın, uzun zaman sonra değerleri artar bu cihazların, belki 2-3 katına bile satarsınız

• 2 yildir diger ipodlarda da degisiklik yok yokda onlarida mi kaldiracaklar :/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • resimdeki sarkıyı cok seviyorum
  • Müzik kalitesi bakımından üst düzey ürünlerdi umarım yenilenirler. Bluetooth radyo gibi özellikler ve daha ince bir yapıda olursa yine kendi piyasasını canlandırır.

• iPod classic ölmüş haberimiz yok

iPod klasik artık yok!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biggest Star -- 10 Eylül 2014; 18:13:49 >
  • 6. nesil ipod touch neden tanıtılmadı acaba

• Klasiğin ayrı bir karizması vardı yazık oldu. Herşeyin bir sonu var demek ki sıra bundaymış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir ay sonraki ipad tanıtımında tanıtılacak.
  • Beyler 6.nesil nesil touch ne zaman tanıtılacak yoksa tanıtılmayacak mı ? Bir bilginiz var mı ?

• 8 yıldır severek kullanıyorum bir 5 yıl daha kullanıcam

• Klasik olmadan bi anlamı yok ki bu işin

• quote:

Orijinalden alıntı: parberk9999

Klasik olmadan bi anlamı yok ki bu işin

Ya düşündüğün şeye bak arkadaş. Bi 10 yıl sonra tekrar üretir, nostalji diye raflara dizer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple'ın klasiklerindendi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kulak Misafiri

quote:

Orijinalden alıntı: parberk9999

Klasik olmadan bi anlamı yok ki bu işin

Ya düşündüğün şeye bak arkadaş. Bi 10 yıl sonra tekrar üretir, nostalji diye raflara dizer.

Anlayamazsınız o tekerleği döndürmenin keyfini iPod nano 4'ten beri kullanıyorum şuan iPod touch 4'üm var iOs 6 candır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ustalara saygı kuşağı
  • beyler sizce ne zaman ipod tanıtılır hangi tarihe doğru ? birde şimdi ipod touch 5 alsam ios 8 de kasma yaparmı 4s in donanımını kullandıgı için
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Crumby

Müzik kalitesi bakımından üst düzey ürünlerdi umarım yenilenirler. Bluetooth radyo gibi özellikler ve daha ince bir yapıda olursa yine kendi piyasasını canlandırır.

Müzik kalitesi bakımından üst düzey ürünlerdi

orada duralım lütfen.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.