Şimdi Ara

Arçelik Full Automatic 2100 Arıza Acil Yardım Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arçelik Full Automatic 2100 çamaşır makinem bozuldu.

Makinem son yaptığım yıkamada çok kötü balanslı döndü hopladı zıpladı banyonun ortasına kadar yürüdü şimdi tekrar çalıştırmak isteyince tüm suyu aşağıdan yerlere veriyor.

Not:
    * Yaklaşık 1 senedir makine kapalıyken duvardaki muslukları kapatmassam içeriye su doldurup dışarıya yerlere taşırıyor fakat bunu muslukları işim bitince kapatarak çözüyordum.

* Bugün yetkili servis geldi baktı ve 1- Güvenlik Anahtarı 2- Su giriş kanalları değişmeli dedi. Makinem yaklaşık 25 senelik olduğundan artık parça bulamayacaklarını söyleyip gittiler.

Bu parçaları bulmamda yardımcı olabilirmisiniz yada bu parçaları sıfır olarak bulup uygun fiyata tamir edecek servis varmıdır.

Acilen yardımınıza ihtiyacım var. Oturduğum evde kalış sürem belirsiz olduğundan yeni makine almak istemiyorum.

Şimdiden teşekkürler

SY.

• elim alet tutar anlarım dersen bakımcıı usta var ona ulaş sana anlatır büyük usta herkese yardımcı olur yok anlamam ben dersen servis olmayan tamitcilerden çağır yaptırt
  • ne istiyorsanız beni arayın yardımcı olayım istanbul içindeysen gelip tamirde edebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakımcıı

ne istiyorsanız beni arayın yardımcı olayım istanbul içindeysen gelip tamirde edebilirim.

İkinize de çok teşekkür ederim arkadaşlar. Bazı talihsizlikler yüzünden geç cevap verebildim kusura bakmayın. Bu arada sorunu kendim kalın tip 3 lü ventil alıp monte ederek çözdüm. Usta baktığında emniyet anahtarının da bozuk olduğunu söylemişti fakat makine sorunsuz çalışıyor.

Şuan tek şikayetim D F yıkama programından sonra H (narin sıkma) programında bazı yıkamalarda 2 defa sıkıyor ve çamaşırlar olması gerektiği gibi yarı kuru çıkıyor fakat bazı yıkamalarda 1 defa sıkıyor ve özellikle havlular baya ıslak çıkıyor. Bunun emniyet anahtarı ile alakası olabilirmi?
  • Hayir pompa dan yapiyor sanirim (basima gelmisti icinde pislik yada para kalmis oluyor) bakimcii ustayi ara sana ayrintili anlatir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sunyy2003 -- 23 Eylül 2014; 10:25:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sunyy2003

Hayir pompa dan yapiyor sanirim (basima gelmisti icinde pislik yada para kalmis oluyor) bakimcii ustayi ara sana ayrintili anlatir

Teşekkür ederim Sunny. Peki pompa derken suyu dışarıya basan pompa mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightbreaker

quote:

Orijinalden alıntı: sunyy2003

Hayir pompa dan yapiyor sanirim (basima gelmisti icinde pislik yada para kalmis oluyor) bakimcii ustayi ara sana ayrintili anlatir

Teşekkür ederim Sunny. Peki pompa derken suyu dışarıya basan pompa mı?

Aynen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eşyalı tuttuğumuz evde bunun 2700 serisi var 10 gündür bizi çıldırttı yarın çöpe atacam işinize yarayan parçası olabilir belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9008

eşyalı tuttuğumuz evde bunun 2700 serisi var 10 gündür bizi çıldırttı yarın çöpe atacam işinize yarayan parçası olabilir belki

Pardon geçen hafta ufak bir kaza geçirip ayağımı kırdım daha yeni foruma girme fırsatım oldu. Makine duruyormu hala vede nerede oturuyorsunuz? İsterseniz Pm den konuşabiliriz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.