Şimdi Ara

Lumia 925

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lumia 925 16 gb almak ne kadar mantıklı olur, hepsiburada 829 tl'ye veriyor. 75 tl maxipuan bile veriyor.

Windows phone - android nasıl olduğunu biliyorum, favorim windows (lumia 820 kullandım, yani eşime almıştık)

Yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.

• Yeni Lumia modellerinde bile 925den daha kötü donanım var resmen. Geçenlerde Lumia 830 tanıtıldı 1.2ghz işlemci, adreno 305.
    Düz mantık gidersek 925in hala gideri var. Wp sisteminin kendine göre eksikleri ve market sıkıntısı var. Fakat cihazın ısınma sorunu giderildi. En azından benim telefon artık ısınmıyor. Sadece uzun süre oyunlarda felan. Bataryası ortalamanın biraz altı. Ama fiyatı düşünüldüğünde bu eksikler göz ardı edilebilir.
  • İyi telefon. Fiyatıda iyiymiş. Kaçırma derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wp almak istiyorsan o fiyattaki en iyi wp
  • mc_ihanet M kullanıcısına yanıt
    Hocam bende bu siteden almak istiyorum. Ancak hepsiburada vb gibi sitelerden yüksek meblağlı alışveriş yapmadım hiç. Yani asıl sorum şu olcak teşhir ürün olursa veya ne bileyim bozuk olur, bi yeri arızalı olur bu gibi konularda sıkıntı yaşarmıyım. Çünkü burdaki fiyat mağaza fiyatlarına göre 300+ fazla aşağıda? Alırsa eline ulaşınca bilgilendirirsen sevinirim
  • ben hepsiburada dan bir hafta önce aldım. bu zamana kadar çok da alışveriş yaptım. en güvenilir sitelerden birisidir.
    telefona gelince wp gayet iyi. ben çok beğendim. 8.1 güncellemesi ile bir çok yenilik gelmiş. mağaza sıkıntısı falan da yok. şimdi bir sürü uygulama var. zaten hepsini yüklemez insan. ne lazımsa onları yüklersin. ısınma sorunu oyunlarda ve videolarda oluyor ve çok çabuk sınıyor. ekran kartı ile alakalı. çok düşük bir model koymuşlar. pil 8.1 öncesi 1 gün 15 saat giderken 8.1 güncellemesinden sonra 10 saat falan oldu. uygulamaların hepsini kapatırsan 16-17 saate çıkıyor. bence en önemli sorunu pil sorunu. bu soruna kesinlikle güncelleme şart. en azından değişebilir pil olsaydı 3000 lik ile değiştirirdi insan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2x+1 -- 10 Eylül 2014; 14:26:01 >
  • Zamanında 8X de 600e düşmüştü. Alınır. Gayet FP cihazı.
  • Almadan önce wpyi iyice araştır derim, internetten videolarına falan bak belki arayüz sıkabilir beğenmeyebilirsin ve uygulamalar yetersiz olabilir senin için. Sonra pişmanlık yaşama.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2x+1

ben hepsiburada dan bir hafta önce aldım. bu zamana kadar çok da alışveriş yaptım. en güvenilir sitelerden birisidir.
    telefona gelince wp gayet iyi. ben çok beğendim. 8.1 güncellemesi ile bir çok yenilik gelmiş. mağaza sıkıntısı falan da yok. şimdi bir sürü uygulama var. zaten hepsini yüklemez insan. ne lazımsa onları yüklersin. ısınma sorunu oyunlarda ve videolarda oluyor ve çok çabuk sınıyor. ekran kartı ile alakalı. çok düşük bir model koymuşlar. pil 8.1 öncesi 1 gün 15 saat giderken 8.1 güncellemesinden sonra 10 saat falan oldu. uygulamaların hepsini kapatırsan 16-17 saate çıkıyor. bence en önemli sorunu pil sorunu. bu soruna kesinlikle güncelleme şart. en azından değişebilir pil olsaydı 3000 lik ile değiştirirdi insan.

1 gün 15 saat iden şarj direk 10 saate mi yoksa 1 gün 10 saate mi indi. ve nasıl kullanıyorsun anlatabilir misin. wifi, internet müzik konuşma msj vs..

az önce bi telefoncu 900 tl diyodu 920'ye

• Windows sistemini kullandım biliyorum, işletim sistemi açısından bir sıkıntım yok, sadece uzun vade de kullanabileceğim birkaç oyun oynayıp müzik dinleyip internete gireceğim. tutuşu ve dayanklılığı iyi olsun istiyorum. eşim lumia 820'yi betona halıya ve asfalta her yere düşürmüştür ama enranda bile en ufak sorun yok. ekranın üzerine düştüğü halde bile. güvenim sırf bunun için. Ayrıca görünüşü de estetik olsun. copy samsunglar gibi olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: woltka

Hocam bende bu siteden almak istiyorum. Ancak hepsiburada vb gibi sitelerden yüksek meblağlı alışveriş yapmadım hiç. Yani asıl sorum şu olcak teşhir ürün olursa veya ne bileyim bozuk olur, bi yeri arızalı olur bu gibi konularda sıkıntı yaşarmıyım. Çünkü burdaki fiyat mağaza fiyatlarına göre 300+ fazla aşağıda? Alırsa eline ulaşınca bilgilendirirsen sevinirim

14 gün iade etme hakkın bile var, sorun yaşamazsın büyük firmadır.
  • En iyi WP' lerden birisi.
    O yun oynanmayacaksa alınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkhanBalta

En iyi WP' lerden birisi.

düşük özellik isteyen oyunlar oynarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mc_ihanet

quote:

O zaman direkt al, boşuna kasma.
  • quote:

quote:

quote:

şarj sorunu yaşarmıyım ona takıldım en son olarak, 820 var şarjı fazla dayanmıyor ama o da 1650 mah'di
  • quote:

quote:

quote:

quote:

şarj sorunu yaşarmıyım ona takıldım en son olarak, 820 var şarjı fazla dayanmıyor ama o da 1650 mah'di

Lumialar androide kıyasla biraz daha uzun dayanır şarj bakımından.
    Arayüz sadeliği burada konuşuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: woltka

Bem hb dan lumia 920 aldım cuma elimdeydi cihaz sıkıntılı çıkınca aynı gün kargoya verdim pazartesi para kredi kartıma iade edilmişti o yönden sıkıntı olmuyor yani.

• quote:

1 gün 15 saat iden şarj direk 10 saate mi yoksa 1 gün 10 saate mi indi. ve nasıl kullanıyorsun anlatabilir misin. wifi, internet müzik konuşma msj vs..

az önce bi telefoncu 900 tl diyodu 920'ye

saadece 10 saat. ama uygulamaları kapatırsan tasarruf modunda 16-17 saate çıkıyor. bunun için bir güncelleme bekliyorum. bekleme modunda bile pil tüketimi fazla. 8.1 ile yeni çok güzel özellikler gelmiş ama bu bize hızlı pil tüketimi olarak geri dönüyor.
    kullanıma gelince ara sıra face, arasıra internet, ara sıra konuşma. gps yok. müzik pek yok. oyun yok denecek kadar az. kamera çok nadir. şu an telefonu tanıma aşamasındayım. kullanımı gayet güzel de pil işte sorun. zaten 8.1 yüklendikten sonra direkt 10 saate düşmesi çok saçma.
    bu arada telefonum 925. bu varken 920 alınmaz. hem zaten indirimde fiyatı maximum karta da 75 lira para puanı var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.