Şimdi Ara

XPERİA Z3 ALACAĞIM NE ZAMAN?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar babam dersanede ki sınavı geç sana z2 alayım dedi tamam dedim sınavı geçtim ama şimdi sony nın sitesine baktım z3 , z3c , z3 dual eklenmiş çok yakında yazıyor ön kayıt yaptırdım çıkınca haber e mail gelecekmiş ama sizce ne zaman çıkar? Metal bir telefon istediğim için z2 ye yönelmiştim ama z3 ün kenarları plastik olmasına rağmen oval köşeler hoşuma da gitti. Şimdi gidip vatandan 2.200 liraya z2 mi alayım ? Yoksa öbür ayın 15ini mi bekleyeyim? Ya da z3 çıkınca z2 mi alayım ? Görüşlerinizi belirtirseniz çok sevinirim.

Not : İphone da düşünüyorum ama ip6 çok pahalı olacak diyorlar 3000 TL civarında

• ip6 tr fiyatı 2349 tl apple store
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

ip6 tr fiyatı 2349 tl apple store

bilmiyordum teşekkür ederim :) peki z3 te mi aynı fiyata gelir ?
  • z3te o civarda olur hatta ip6 havale ile 2255 tl apple garantili, 3000 tl falan inanma onlara geçti o devirler
  • quote:

z3te o civarda olur hatta ip6 havale ile 2255 tl apple garantili, 3000 tl falan inanma onlara geçti o devirler

Teşekkürler hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ip6 tr fiyatı 2349 tl apple store

16 GB ve artırılması imkansız olan bir hafızaya sahip model olduğunu neden belirtmiyorsun. ? Alo demek için ve anca IOS yüzü görmek için o parayı verdirecek öneriyi yaptıktan sonra nasıl vicdanın rahat edicek inanamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pit0N -- 10 Eylül 2014; 13:36:26 >
  • 16 GB olan modeli o fiyata veriyorlar. Sadece IOS yüzü göreyim dersen al ama günümüzde 16 GB çağdışıbir rakamdır.

Arkadaş inanmayın demişte 64 gb model 2600 TL ve arada 32 GB model yok. Bu nasıl bir marka aşkıdır anlayabilmenin mümkünatı yok.
  • z3 ün kenarları plastik değil z3 compactın plastik
  • Z3 ün her yeri alüminyum bunu belirteyim.
    Ve iphone 6 nın alınabilir hafızalı modeli olan 64 gb lik modeli 2600 tl belirteyim.
  • 2200 liraya Z2 alırsan kafanı duvarlara vurursun. Şu anda Z2 nin fiyatları 1700 civarında. Z3 çıkınca iyice düşecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • acıkcası elma armutun o kısıtlamalrına o parayı asla verılmez buluyorum bluetooth yada sarkı yollamak almak bıle sıkıntı,kaldıkı bataryası malum suan yenıde bu cozuldumu bılmıyoruz ogrecegız..

dıger yanda z3 hem ekım sonundan once gelmez,hemde en yuksek fıyatından almıs olursun,kaldıkı z2 ıle cok cok fark yok..

benım onerım suan z2 alman fakat beklerım dersen ve buyuk ekran sart degılse z3c beklenır,performans olarak hepsınden ustun gelır 720 p ekranı ıle ve yıne cok guclu donanımı ıdeal ebatlarla bulsuturdular,200-300 de ucuz olur z3 ten..

yerınde olsam sabırsızlıgımı dızgınler 1 bılemedın 1 bucuk ay sonra z3c alır yıllarca kullanırdım.
  • z3 plastık degıl alımınyum ayrıca 16 gb ip6 o fıyatta 64 gbolanı 2600 tl. z2 yı bosver z3 al. 2200 tl den girer tahminimce
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkhanBalta

Z3 ün her yeri alüminyum bunu belirteyim.
    Ve iphone 6 nın alınabilir hafızalı modeli olan 64 gb lik modeli 2600 tl belirteyim.

Kusura bakmayın hocam z3c nin plastikmiş sanırım yanları ben o detayı atlamışım. 16 gb az gelir diye düşünyorum şu an ki telefonumda 16 gb ve 8 gb sd kart var 21 gb dolu. ve 2600 lira çok gibi ya bi telefona :) z3 beklenir mi? ekim 15ine kadar gelir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mipa90

z3 plastık degıl alımınyum ayrıca 16 gb ip6 o fıyatta 64 gbolanı 2600 tl. z2 yı bosver z3 al. 2200 tl den girer tahminimce

Ekim 15ine kadar gelir mi z3 ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umuut32

quote:

Kusura bakmayın hocam z3c nin plastikmiş sanırım yanları ben o detayı atlamışım. 16 gb az gelir diye düşünyorum şu an ki telefonumda 16 gb ve 8 gb sd kart var 21 gb dolu. ve 2600 lira çok gibi ya bi telefona :) z3 beklenir mi? ekim 15ine kadar gelir mi?

İPhone ye hem SD kart takamıyorsun hem de 16 gb.
    64 gb lik model zaten çok pahalı.
    Z3 1-1.5 aya gelir gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

2200 liraya Z2 alırsan kafanı duvarlara vurursun. Şu anda Z2 nin fiyatları 1700 civarında. Z3 çıkınca iyice düşecek

Hocam 1700 lira paralel de dimi ? yoksa distribütör mü? Babam paralel ithalata sıcak bakmıyor
  • quote:

quote:

quote:

İPhone ye hem SD kart takamıyorsun hem de 16 gb.
    64 gb lik model zaten çok pahalı.
    Z3 1-1.5 aya gelir gibi.

Ekim 15ini bekleyeyim ozaman, z2 nin fiyatı düşerse onu alırım distribütr garantili kaça düşer tahminen ?
  • quote:

quote:

2200 liraya Z2 alırsan kafanı duvarlara vurursun. Şu anda Z2 nin fiyatları 1700 civarında. Z3 çıkınca iyice düşecek

Hocam 1700 lira paralel de dimi ? yoksa distribütör mü? Babam paralel ithalata sıcak bakmıyor

z2 alma sorunlu cıkabılıyor. benım kuzen aldı sansına cok saglam ve sorunsuz cıktı telefon ama o onun sansıydı sana ne gelecegı bellı olmaz. sen z3 u bekle. kamerada da cok daha ıyı z2 den. ekım 15 e kadar gırer pıyasaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

acıkcası elma armutun o kısıtlamalrına o parayı asla verılmez buluyorum bluetooth yada sarkı yollamak almak bıle sıkıntı,kaldıkı bataryası malum suan yenıde bu cozuldumu bılmıyoruz ogrecegız..

dıger yanda z3 hem ekım sonundan once gelmez,hemde en yuksek fıyatından almıs olursun,kaldıkı z2 ıle cok cok fark yok..

benım onerım suan z2 alman fakat beklerım dersen ve buyuk ekran sart degılse z3c beklenır,performans olarak hepsınden ustun gelır 720 p ekranı ıle ve yıne cok guclu donanımı ıdeal ebatlarla bulsuturdular,200-300 de ucuz olur z3 ten..

yerınde olsam sabırsızlıgımı dızgınler 1 bılemedın 1 bucuk ay sonra z3c alır yıllarca kullanırdım.

Hocam z3c nin ekranı 4.6 inç değil mi? Benım için büyük ekran sorun değil ama küçük ekran da istemyorum çünkü s3 ün ekranı 4.7 inç ti yanı s3ten küçük ekranı. Bu kadar küçük olması benı rahatsız eder gıbıme geliyor şuan yakın arkadaşımın ip5 i bile elime küçük geliyor sanırım 4 inç
  • quote:

Orijinalden alıntı: mipa90

quote:

quote:

z2 alma sorunlu cıkabılıyor. benım kuzen aldı sansına cok saglam ve sorunsuz cıktı telefon ama o onun sansıydı sana ne gelecegı bellı olmaz. sen z3 u bekle. kamerada da cok daha ıyı z2 den. ekım 15 e kadar gırer pıyasaya

Hocam peki ikiside 20.7 mp bildiğim kadarıyla z1 z2 z3. z2 nin z3ten farkı nedir ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.