Şimdi Ara

Canavar Hareketler - Bölüm 10

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ağustos ayının en iyileri arasından bir oyuncu istediği oyunu kazanacak? Hangi haftanın birincisi Ağustos ayının en iyi hareketi oldu?

Canavar Hareketler'in yeni bölümü (Eylül'ün ilk haftası) bu akşam yayınlanacaktır.

• 1. olmayı haketmiş arkadaş

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • aynen 1. haketmiş helikopteri kavada kapmaktan sonra izlediğim en iyi video
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Queen Hentai -- 10 Eylül 2014; 12:32:31 >
  • 2. Sıradaki eleman daha iyiydi.
  • Hak eden kazanmış.

• Fazlasıyla haketmiş kazanan arkadaş, bir ara arkadaşım tank ile jeti havada patlatmıştı bayağı iyiydi ama videosu yok onunda :D

• Hepsi birbirinden şükela

• ben geçen gün mail attım ne zaman yayınlayacaksınız acaba?

• 2 ve 3 favorimdi ama günlüm 3'deydi. doğru karar

• izleyici oyuyla mı seçiliyor bunlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

ben geçen gün mail attım ne zaman yayınlayacaksınız acaba?

bende 9'unda gönderdim yeni videolar neden yayınlanmadı acaba

edit: videonun başında eylül ayının ilk haftası bu akşam yayınlanacaktır yazıyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okisht -- 10 Eylül 2014; 14:35:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

ben geçen gün mail attım ne zaman yayınlayacaksınız acaba?

bende 9'unda gönderdim yeni videolar neden yayınlanmadı acaba

ben gmail üzerinden gönderdim siz nasıl gönderdiniz acaba?
  • HIGHER kullanıcısına yanıt
    bende youtube'a yükleyip gmail ile link gönderdim. ama diğer mesajda da yazdığım gibi videonun açıklama kısmına eylül ayı ilk haftanın bu akşam yayınlanacağını yazmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

bende youtube'a yükleyip gmail ile link gönderdim. ama diğer mesajda da yazdığım gibi videonun açıklama kısmına eylül ayı ilk haftanın bu akşam yayınlanacağını yazmışlar

bende aynı şekilde hocam neyse bekleyecez yapcak bişi yok
  • Ayıp be 1. olana bak adam orda biz gözle takip edemezken o harika reflekslerle 183 kombo yapmış seçtiğiniz adam bak.Onun gibi milyon video var youtube da..
  • Haketti gerçekten de.

• İstediğimiz oyun hangi platformları kapsıyor? Mesela gidip destiny ps4 sürümünü seçebiliyor muyuz? Ya da originden sims 4?

• cs godaki olayı her insan bilir ffa-(friendly fire açık) anlamında ki olayla takım arkadaşı falan yoktur ve o d2 tunel altında ıyı bır ses kasan ınsan nerden ne gelıyor çok rahat bılır kı bende orada az adam oldurmem,birinci olan videoda ne gibi bir farklılık var bılemedım? tanka c4 koyup patlatamayan var mı? helıkopterdekı adamı vurması ıse bence helının sabıt durması sonucu olmustur gıbıme geldı,ilk videoda hile değilse kesinlikle hakkı yenmiştir biz gözle göremıyoruz adam gorup+space+yön tuslarıyla geçıyor bu haksızlık bence neyse.

• quote:

Orijinalden alıntı: michael01

İstediğimiz oyun hangi platformları kapsıyor? Mesela gidip destiny ps4 sürümünü seçebiliyor muyuz? Ya da originden sims 4?

720p olması yeterli, platform fark etmez. Zira bu bölümde de PS3 videosu birinci oldu.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.