Şimdi Ara

Vainglory ve dahası yeni nesil iPhone'ların gerçek gücünü ortaya koyacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Vainglory ve dahası yeni nesil iPhone'ların gerçek gücünü ortaya koyacak

Apple'ın yeni nesil iPhone'ları nihayet gün yüzüne çıktı. Peki gücünü A8 çipsetinden alan bu yeni cihazlar mobil oyunculuğa ne gibi katkılarda bulunacak.

A8'in ilk iPhone'a göre 50 kat daha hızlı işlem ve 84 kat daha hızlı bir grafik birimine sahip olması, hiç şüphesiz ki iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ın büyük ekranındaki oyun keyfini fazlasıyla arttıracak. Bizleri grafikleriyle dehşete düşüren yeni bir Infinity Blade oyunu görememiş olsak da Apple yine oyun konusunda oldukça iddialı olacaklarının sinyallerini verdi.

Epic Games, Gameloft ve Ubisoft gibi mobil oyun dünyasına yön veren 23 güçlü geliştiricinin desteğini ardına alan Apple, yıl bitmeden yeni nesil iPhone'ların gerçek gücünü sergileyecek oyunları karşımıza çıkarmayı planlıyor. Bu oyunların büyük bir kısmının ise, önümüzdeki yılın başlarında yayımlanacağı belirtiliyor.

iPhone lansmanlarının vazgeçilmez ismi Chair'i bu sene sahnede göremese de 23 stüdyodan biri olan Super Evil Megacorp'un CEO'su Stephan Sherman, Vain Glory adlı yeni bir oyunla karşımıza çıktı. Son derece kaliteli görsellere sahip olan bu oyun izometrik kamera açısına sahip ve oldukça eğlenceli görünüyor. Çok oyunculu modlar üzerine kurulu olan oyunun MOBA türüne mensup olduğunu da belirtelim. 

Geliştirici desteği, yeni çipseti ve büyüyen ekran boyutlarıyla mobil oyuncuların aklını çelen yeni iPhone 6 ve iPhone 6 Plus hakkındaki detaylara aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

• Hadi 2649 TL verip şu iPhone Plus'u alalım.

2649 TL. Bir telefon.

• ben kesinlikle kaçak yada yurt dışından alırım hiç okadar parayla uğraşamam
    bozulursa bitane daha öyle alırım burdan 1 telefon parasına 2 tane almış olurum...

• Playstation 4 1300
    Xperia Z3 Compact 1700 (Tahmin)

Toplamda 2 alet 3000 TL

Karar Sizin.

• Vain glory iphone 5s lerde oynananilecek mi. ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • millet aç geziyo tlf kiyatına bak

• Asgari ücretle geciniyorsunuz ellerinizde son model telefonlar var ama agliyorsunuz ilginç

• quote:

Orijinalden alıntı: ln5

Vain glory iphone 5s lerde oynananilecek mi. ?

Oyunun iPhone 6'lar için özel olduğu söylenmedi. İçiniz rahat olsun bu konuda iPhone 5s'de de oynarsınız. Ancak, iPhone 6'larda yakalanacak 60 fps oranını yakalar mı iPhone 5s görmek lazım.
  • Editor hatasını düzelteceğine yorumları siliyor. Umarım yetişkin birisi değildir. İşte ozaman çok üzülürüm.

• Kimse almaz iphone 6.Çok pahalı ama donanım mükemmel.Herkes Androide koşar.iPhone 5s iyidir.

• Bir oyundan, çok daha fazlası gerekliydi.
  • Adam dokunmatik ekranda benim klavye fareyle yapamadığım kite'ı yaptı ya la :( Ayrıca apple yemezler canım olmaz öyle oyunla falan çocuk mu kandırıyorsun
    edit:
    Vainglory ve dahası yeni nesil iPhone'ların gerçek gücünü ortaya koyacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazywinner3 -- 10 Eylül 2014; 16:23:41 >
  • Mobil Knıght Online dedim tanıtım da gördüğüm an.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Som altından olsa telefona 500 tl den fazla vermem

• şarjı ne kadar gidiyor 1 gün mü yine
    flash desteklemediler zamanında yok şarj yiyor diye şimdi telefonlar flash sız ama 1 gün dayanıyor. Gülüyorum yazık ettiler flash'ı...

• Buradan sıkı bir apple kullanıcısı olarak söylüyorum (Cümlelere böyle başlamaktan nefret ederim).
    Ne olur çok paranız var ise alternatiflere yönelin. Kar edin.
    Paranız yok ise ''taksite'' girmeyin. Türkiye'nin resmii tefecileri Türkcell Vodafone yeni tuzaklarını açıklamaya başladılar. 36 ay taksitle en iyi modeller cebinizde !! diyerekten. Rica ediyorum. Kazandığınız paraları daha olumlu şekilde harcayın. Özellikle Steve Jobs'un çizgisinden çıkmış ve diğer telefon üreticilerinin tabiri caizse peşine takılmış bir firma ile karşı karşıyasınız ve kazık fiyatlarıyla. Paranızın kıymetini bilin. Alternatiflere yönelin. Siz apple ı değiştirin. O sizi değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: BirkanBilen

Playstation 4 1300

Toplamda 2 alet 3000 TL

Karar Sizin.

Ps 4 oyunlarinin fiyatlarinida yazsan iyi olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Ata

quote:

Orijinalden alıntı: BirkanBilen

Playstation 4 1300

Toplamda 2 alet 3000 TL

Karar Sizin.

Ps 4 oyunlarinin fiyatlarinida yazsan iyi olur

Evet haklısın oyunlar bira pahalı olabilir ama gerçekten oyundan zevk almak istiyorsan oyunda en iyi olan Playstation 3,4 veya Xbox dır.Ayrıca playstation 4 ü sadece oyun için kullanmıyorsun.Ayrıca sony ,project morpheus adında bir oyun gözlüğü çıkaracak playstation 4 için..Buradaki asıl amacım Xperia Z3 compact idi fakat neyse playstation sadece oyun severler için yazmıştım.Orjinal oyun fiyatları aşağıda.

Battlefield 4 PS4
    139.00 TL

Call Of Duty Ghosts PS4 Oyun
    139.00 TL

THE LAST OF US REMASTERED PS4
    139.00 TL

WATCH DOGS SPECIAL EDITION PS4 OYUNU
    149.00 TL

• Valla telefonda bir tek adam gibi bir tek MC 4 ve Final Fantasy 6 ve GTA oynadım. Onun dışında hiç bir mobil oyun ilgibi çekmedi bazı port oyunlar hariç. Sırf 2 tane çöp oyunu oynamak için yüzlerce ergen babalarına Samsung aldırdı büyük ekran da büyük ekran diye.
    Sırf büyük ekran tercihini oyun için yapmayın sonra pişman olursunuz :/

• quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Valla telefonda bir tek adam gibi bir tek MC 4 ve Final Fantasy 6 ve GTA oynadım. Onun dışında hiç bir mobil oyun ilgibi çekmedi bazı port oyunlar hariç. Sırf 2 tane çöp oyunu oynamak için yüzlerce ergen babalarına Samsung aldırdı büyük ekran da büyük ekran diye.
    Sırf büyük ekran tercihini oyun için yapmayın sonra pişman olursunuz :/

Aynen öyle katılıyorum. Mobilde kaliteli oyun az, 2-3 oyun oynayıp sıkılacaksınız zaten. Pc/Konsol varken gidip de telefonda kim oyun oynar.
    Sırf oyun da oynarım diye 5.5" modele yönelmeyin, gerçekten ihtiyacınız olduğuna inanıyorsanız yönelin. Büyük telefonlarda telefon işlevi zorlaşıyor, örneğin bir toplu taşımada tek el ile işlem yapamazsınız.
    Cebinize rahatça sokup çıkaramazsınız, cebinizde onla oturamazsınız. Kırk yılın başında bir oyun oynarım diye telefon amacını hiç etmeyin derim, sadece bir öneri.
    Ki iphone plus fiyatına 10" tablet+5s alabilirsiniz rahat ve daha kullanışlı olur oyunlar için dahi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.