Şimdi Ara

FIFA 15'in PC Demosu Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
        FIFA 15'in demosunun, gün içerisinde çıkacağını sizlere hatırlatmıştık. Tam 4 dakikalık Kick-Off maçlarını ve Ultimate Team'i de içerisinde barındıran FIFA 15'in demosu şu an Origin'de indirilebilir durumda. Oyun toplamda 2.49 GB boyutundadır.

FIFA 15'in demosunu buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Demo'da yer alacak olan takımlar ise şu şekildedir;

- Barcelona
    - Boca Juniors
    - Borussia Dortmund
    - Chelsea
    - Liverpool
    - Manchester City
    - Napoli
    - Paris Saint-Germain

Ayrıca oyunun PS4 ve PS3 demosu yarın yayınlanacak.

• Ps4 için ne zaman yayınlanacak

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • İzlanda maçından sonra demoyu falan indiresim gelmiyor :(

• Türkiye milli takiminin herzamanki hali ne bekliyordunuzki tam tersi olmasi beni cok sasirtirdi emindim bu mactan yenilip doneceklerine.
    Dünyanın en kötü takimiyla karsilassa milli takimimiz onlarada yenilir gelirler eminim ruhsuz oynuyorlar cunku.
    Yarin ps4 e indirip bakayim yalniz 3 dk biraz cok olmus demo icin :)

• Hocam 3 dakika değil 4 dakika düzeltme :))

• klavye tuş ayarların sorun var zaten bir işide düzgün yapsalar şaşıracağım oyun sanki port edilmiş gibi konsollardaki grafiklerin aynısı insan pc'ye daha özen gösterir

• bununda kontrollerinde sorun var acaba bu oyun şirketlerinde çalışanlar hep kafası güzel mi geziyor nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: Kazumatr

Türkiye milli takiminin herzamanki hali ne bekliyordunuzki tam tersi olmasi beni cok sasirtirdi emindim bu mactan yenilip doneceklerine.<br>Dünyanın en kötü takimiyla karsilassa milli takimimiz onlarada yenilir gelirler eminim ruhsuz oynuyorlar cunku.<br>Yarin ps4 e indirip bakayim yalniz 3 dk biraz cok olmus demo icin :)

Yani, bu rezillikle insan resmen kendi ülkesinden utanır. İzlanda maçından sonra kim bilir Hollanda'ya nasıl yenileceklerdir? (Tahmini 5-0)

Neyse, demoyu bir indireyim. Ama bu yorumlardan PC demosunun berbat olduğunu anlıyoruz. Demo PS4'e çıktıysa bir bakarım, ancak bu sene futbol oyunu alacağımı zannetmiyorum.

• Biraz evvel oynadım. Oyun çok güzel olmuş, gerçekten bu kadar çok değişim beklemiyordum. Helâl olsun FIFA. Yine gitti paracıklarım :D

• Oyunu indirdim ama oynayamadım çünkü çok takılıyor sistemim en azından takılmadan oynatacak seviyede fakat çözünürlük quality msaa vs. en düşüğede getirsem çok kasıyor tuş ayarlarından bahsetmiyorum bile..
  • türk futbolu bitmiş fifaya devam
  • Abi böyle kontrol ayarı mı olur ya ?!
    Bi işi de düzgün yapın be kardeşim ilk seferde !
    Alt tarafı Kontrolleri kaydetmek için bir config bir dosya falan yapacaksınız çok zor değil yani hep konsolu düşünmeyin EA yetkilileriii !
  • Tüpçü ve Terim milli takımımızın peşini bırakmadığı sürece hiçbir turnuvaya gönül rahatlığıyla gidemeyiz. Formsuz selçuk ve vasat ötesi Burak ı sırf gs li karakteri yüzünden oynattı kendiside biliyordu ikisininde kötü oldugunu böyle bir adamın milli takımın teknik direktörü olması son derece üzücü..
  • deneyek

• Oyun aşırı derecede iyi olmuş. Bozulan çim beni benden aldı resmen. Yeni nesil kalecilerde gol yemiyor mübarek gol atmak biraz zorlaşmış onun dışında oyun harika olmuş.

• indirdikte açılmıyorki :/

• Demo yu mutlaka deneyin. İndirdim den beri başından kalkmadım. Karlı hava şartı çok hoş duruyor bu arada.

• arkadaşlar belgelerimi c de belgelerim adlı klasör oluşturup taşıdıkdan sonra açabilirsiniz oyunu her sene fifa oyununda oluşan bir hata..

• 8-9 maç yaptım, oyun yine enfes olmuş. Adamlar her sene kusursuza daha da yaklaşıyorlar, helal olsun.

Ayrıca FIFA15'i PC'de oynayacak olan arkadaşlar; kendinize bir iyilik yapın ve Xbox360 Controller alın derim. Emin olun "bunca zamandır neden almamışım" diyeceksiniz.
  • oyun için kullanılabilecek tek bir kelime var. "olağanüstü". oyundaki detaylar beni benden aldı. çimenler topun detayları cavaninin saçları taraftarların anfieldi marşlarla inletmesi top toplayıcı çocuklar oyundaki ikinci topu dışarı atan futbolcular birbirlerin itip kakan formasını çeken oyuncular panter misali uçuşan kaleciler kurtarışları sonrası onları tebrik etmekten geri kalmayan oyuncular kameralar yedek oyuncular titreyen kale direkleri topu takip eden üstüne gelirken eğilmeyi ihmal etmeyen canlı taraftarlar gollere verilen gerçekçi tepkiler yepyeni gol sevinçleri oynanış dinamiklerinin muazzamlığı farklı şut teknikleri ve digerleri.. ama herşeyden önemlisi 2K'in nba yaptığı gibi özenle hazırlanmış olan bir maç sonrası jenerik ve o jenerikte karşılaştığımız goller güzel hareketler kurtarışlar sarı kırmızı kartlar farklı animasyonlar ve sonuç olarak bir şaheser oynadım şimdi uyuyabilirim.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.