Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (262. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.511
Cevap
214
Favori
743.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam seffaf kilif nasil bana bi resim atarmisoniz isterseniz whatsapp dan atin hocam cok merak ettim yarin kesinlikle kilif almam lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biri 8.1 mi 8.1.1 mi onu tam anlamıyla açıklasın 8.1.1 için şarjı çok götürüyor dediler. Şuan 8.1 kullanıyorum şarjımdan memnunum 8.1.1 yüklesem mi bilmemedim yükleyen veya karşılaştıran arkadaşlardan yorum alabilir miyiz. ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LenovoM -- 25 Kasım 2014; 18:40:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackTheSurvivor

Arkadaslar ekran koruyucu ne onerirsiniz fiyati cok onemli degil

bodyguradz full kaplama ön arka yanlar 60 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: nimras

quote:

Orijinalden alıntı: veyiss_18

Hocam aynı sıkıntı bende de var bi arkadaşım film çekmeyi anlıyor ona dedim kuru çekelim dedi ben de kararsız kaldım.

Simdi kuru uyguladim super oldu.ust tarafta az bi kabarcik kaldi onlarda gider sanirim zamanla

bodygguardz ile kuru çekmeyi denemeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreankarali

ben 6 dan çok memnunum şarj mükemmel walla 8.1.1 yüklü bende 2 gün rahat gidiyo bende.

benim tek kafamın takıldığı yer sıfır aldım 19 unda kutuyu adam gözümün önünde açtı sağ alt köşede metalde küçük bi ezilme ve orda kasayla ekran arasında yine küçük bi leke vardı..adam abi gözünün önünde açtım fabrikasyon dedi bende fazla umursamadım aldım.apple storeden tel imei sorgu yaptım garanti tam aldığım gün başlamış bide hattı takar takmaz turkcellden 2 gb internet hediye iphoenunuz hayırlı olsun die mesaj gelince rahatladım sıfırlama cihaz falan sanmıştım..fabrikasyon bir hatadır deyilmi bide size sorayım dedim arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim..
    saygılar..

evet fabrikasyon hatasıdır salağın biri üretimde düşürmüşdür :)

• quote:

Arkadaşlar bodyguardz koruma almıştım elime geldi.Fakat bunu sizce ıslak olarak yapsam tele bi zarar verir mi?Kuru sanki kabarcık kalır diye korkuyorum :)) Teşekkürler.

hayırlı olsun kuru uygulamışssın ama inş o iz geçer ıslakta geçirdu kurudada 1.2 gün bekle inş geçer resim yüklersen kaplı hali alacaklara rehber olur bodyguardz ı ben önerdim herkes kullansın diye
  • quote:

Arkadaşlar bodyguardz koruma almıştım elime geldi.Fakat bunu sizce ıslak olarak yapsam tele bi zarar verir mi?Kuru sanki kabarcık kalır diye korkuyorum :)) Teşekkürler.

Benimde gelmiş ama telefon yok ortada. Bir de kutuda biraz ezilmiş, düz durmuyordu açtığımda heralde uygulayınca düzelir.

Bir de kılıfa giriyor mu denmiş, bodyguardz uygulayınca kılıfa girmeme durumu olur mu?

http://www.hepsiburada.com/liste/spigen-sgp-iphone-6-47-neo-hybrid-series-metal-slate-kilif-sgp11030/productDetails.aspx?productId=telkilsgp11030&categoryId=16102

Şu kılıfı aldım ve geldi ama gözüme çok büyük gözüktü. Canlısını göremedik de telefon gerçekten bu kadar büyük mü yahu.

• Arkadaslar whatsappta ilginc bir sorunum var :) whatsapptan mesaj aldigimda bendeki kayitli ismiyle degilde profilindeki ismiyle geliyor..bendeki kayitli ismiyle gelmesini nasil saglayabilirim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: caneryendi

quote:

hayırlı olsun kuru uygulamışssın ama inş o iz geçer ıslakta geçirdu kurudada 1.2 gün bekle inş geçer resim yüklersen kaplı hali alacaklara rehber olur bodyguardz ı ben önerdim herkes kullansın diye

Hocam bende kılıf var ama kılıfsız kullanmak istiyorum senin bu dediğin kaplama iş görür mü çizilmeyi falan engellerde düşmelerde çok sıkıntı olur

• quote:

Orijinalden alıntı: alican88

Arkadaslar whatsappta ilginc bir sorunum var :) whatsapptan mesaj aldigimda bendeki kayitli ismiyle degilde profilindeki ismiyle geliyor..bendeki kayitli ismiyle gelmesini nasil saglayabilirim :)

Bendede aynı sorun var bilenler bize bi yardımcı olsun bide isim yerine numaralar var numara var isim yok

• Iphone 6 128gb ekleyin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Su an cekmeye imkanim yok fakat bi ara cekerim.2 gunde kabarciklar yokolur dediler ne yani dolandirildik mi haha 😃

• Arkadaşlar swipe için Türkçe güncelleme geldi

• quote:

quote:

quote:

Su an cekmeye imkanim yok fakat bi ara cekerim.2 gunde kabarciklar yokolur dediler ne yani dolandirildik mi haha 😃

kuru hiç denemedim ıslakda hava felan kalmıyor 2 günde yok oluyor muhtemelen kurudada yok olur ıslak uygulamanın avantajı 10 kez bile olsa söküp takabilmen ve hizalamayı tam yapabilmendir sıvıyı çok fazla dökmezsen çok sıvı olmayacaktır ve tele zarar vermeycektir

• Swype için türkçe güncellemesi gelmiş arkadaşlar. Ancak, emoji menüsü yok sanırım. Ya da ben bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: coğrafya0361

quote:

quote:

Hocam bende kılıf var ama kılıfsız kullanmak istiyorum senin bu dediğin kaplama iş görür mü çizilmeyi falan engellerde düşmelerde çok sıkıntı olur

eğer kılıfsız kullanmak istiyorsan gözün kapalı al başka ürüne bakma ben yıllardır kullanıyorum çok memnunum 2 sayfa geride g2 için resim yükledim 9 aydır hala tertemiz düşmeye gelince silikon olduğu için darbe emiyor bir kere g2 yere düştü 1 metreden ekran üzeri en ufak sorun olmadı belli bir darbeye karşı kesinlikle koruyor ürünü uyguladıktan sonra yere hafif vurun çıkan sesin tokluğundan olayı anlarsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

quote:

Benimde gelmiş ama telefon yok ortada. Bir de kutuda biraz ezilmiş, düz durmuyordu açtığımda heralde uygulayınca düzelir.

Bir de kılıfa giriyor mu denmiş, bodyguardz uygulayınca kılıfa girmeme durumu olur mu?

http://www.hepsiburada.com/liste/spigen-sgp-iphone-6-47-neo-hybrid-series-metal-slate-kilif-sgp11030/productDetails.aspx?productId=telkilsgp11030&categoryId=16102

Şu kılıfı aldım ve geldi ama gözüme çok büyük gözüktü. Canlısını göremedik de telefon gerçekten bu kadar büyük mü yahu.

bodyguardz alıyorsun bu kılfıı niye alıyorsun madem bu kılıfı alıyorsun bodyguardz niye alıyorsun :)

• Tebrikler @berkans kardeşim... Sonunda emin ellerdeyiz ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xphoid -- 25 Kasım 2014; 20:22:04 >
  • cedrus32 kullanıcısına yanıt
    3. part klavye kullanmak iyi hoş da kredi kartı bilgisi yinede girmeyin o klavyeler üzerinden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Swype Türkçe ile ilgili güncelleme alırken, SwiftKey bu güncellemesine de daha Türkçe ekleyemedi... Yuh diyorum...

• 
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.