Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.512
Cevap
214
Favori
743.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bakalemun090

quote:

Orijinalden alıntı: natural34

quote:

Orijinalden alynty: tranQuill

Yphone 6 8.1.1 den sonra ?arjy içmeye ba?lady dört gün oldu ayny hala

ayny sorun.. önceden 24 saat kullanyp % 20 lerde ?arja ba?lyyordum, ?u an 18 saatte ?arj % 10 lara dü?üyor..

umarym stabilize olur..

Kardesim restore yaptınmı
    quote:

Orijinalden alinti: bydeathhhone

quote:

Orijinalden alinti: natural34

quote:

Orijinalden alynty: tranQuill

Yphone 6 8.1.1 den sonra ?arjy içmeye ba?lady dört gün oldu ayny hala

ayny sorun.. önceden 24 saat kullanyp % 20 lerde ?arja ba?lyyordum, ?u an 18 saatte ?arj % 10 lara dü?üyor..

umarym stabilize olur..

Kardesim restore yaptinmi

Google baktım çok farklı fazla bilgi var. restore için neyi hangi yolla yapmak gerekir, kısa bilgi verirseniz bana ve ihtiyacı olan arkadaşlara faydası olur.. (1 aydır iphone kullanıcısıyım bu konu ve diğer bir çok şeye fazla hakim değilim.)

• quote:

Orijinalden alıntı: veyiss_18

Hocam karar veremedim ben henüz ama almayı dusunuyorum olursa oyle kullanirim olmasa kilif uydururuz yada arkayı sökeriz. Elmaadama msj attim urun n zaman gelir diye cvp gelmedi.

aldıktan sonra kılıfda kullanmazsın sökmezsinde birkere telin orjinal görüntüsü hiç bozulmuyor kimse anlamıyor üstünde ne olduğunu ayrıca en önemlisi metal tellerde tel elinden kayıyor yağ gibi bu üründe tutuş sağlıyor tel elinden kaymıyor elmaadam ın face sitesine yaz ordan hemen cevap geliyor dün bana mesaj attı erdem bey gittigidiyorda ilan açılmış stoklar girmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cass93

1 buçuk senelik Android arasından sonra koşarak İOS 'a ve iPhone 'a dönmek istiyorum. Özledim keratayı. iPhone 6 düşünüyorum ama fiyatlar cidden çok uçuk 6s beklemeliyim mi diye de düşünmüyor değilim. Galaxy S4 'üm var ama telefon son ömrünü yaşıyor son bir ayda illet ettim Samsung 'dan da Android 'den de.

selam aslında olayın androidle alakası yok samsung sorunlu olan mesela bir htc kullan takılma yaşamazsız seri hızlı şuan g2 kullanıyorum 9 ay oldu ne takılma yaşadım ne geçikme çok memnunum ıphone 6 amerikadan gelecek olmasa hayatta 2300e almam hangi tel olursa olsun okadar para vermem
  • Wallahi cok cabuk bitiyor yani iphone 5 ile ayni diyebilirim . yani pek kullanım yapmiyorum ama 1 gün anca
  • charsaf21 kullanıcısına yanıt
    Telefonumu tekrar restore edicem suan sarji dolduruyorum %1 kalmis ekran görüntüsünü paylaşıcam . iphone 5 kullanirkenki kullanımımda ayni sekildeydi batarya neredeyse 2 kati ama ayni sekilde bitiyor 1 gün anca dayanabiliyor batarya. Tesekkür ederim.
  • caneryendi C kullanıcısına yanıt
    Hocam elmaadam gittigidiyor da da satis yapiyor mu yada gittigisiyorda bodyguad satan var mi.

Kesin alacam netten videolara vaktim kendim yapistirabilirim.

Amerkadan kaca geliyordu toplam neye maal oldu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elmaadam forumda sarierdem diye biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: veyiss_18

Hocam elmaadam gittigidiyor da da satis yapiyor mu yada gittigisiyorda bodyguad satan var mi.

Kesin alacam netten videolara vaktim kendim yapistirabilirim.

Amerkadan kaca geliyordu toplam neye maal oldu?

evet gitti gidiyorda var elmaadam diye ara çıkar faceden yada kendiwww.elmaadam.com dan ödeme yapıp alabilirsin el alışkanlığın var ise çok rahat yaparsın jeli ile birlikte çok basit uygulanıyor jel kurumadan hizalamayıda çok rahat yapıyorsun tam oturuyor telefona
  • Hakan.. kullanıcısına yanıt
    doğru biliyorsun :) kendisine sordum yarın foruma sayfa açacak
  • Arkadaşlar iphone6 kullanıyorum.Orta tuş bozulcak diye tırsıyorum.Bazen çat cut sesi geliyor fazla uzun sürmez gibi geliyor.Sizce ne tavsiye edersiniz ? Siz bir önlem alıyor musuunz ?

• Arkadaşlar telefonum iphone 6 plus telefonu ilk kez tam şarj edip kullandım dün, 3g full açık olarak kullandım wifi ye hiç bağlanmadım. Ara ara oyun açıp oynadım, arkaplanda müzik dinledim, nette dolaştım video falan izledim, whatsapp da bolca konuştum, app store dan indirmeler yaptım. Aldığım değerler bunlar. Bana fena gelmedi. Normalde bu kadar yoğun kullanmıyorum. Normal kullanım için de deneyeceğim ama yoğun sayılabilecek bir kullanımda günü tamamlayabilmek bana yeterli geldi. Fakat şarj olma süresi biraz uzun geliyor onu çözemedim. 3-4 saatte 0 dan 100 e kadar şarj oldu. Normal midir bu değerlerin hepsi ?
    Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Hwy2hell

Arkadaşlar telefonum iphone 6 plus telefonu ilk kez tam şarj edip kullandım dün, 3g full açık olarak kullandım wifi ye hiç bağlanmadım. Ara ara oyun açıp oynadım, arkaplanda müzik dinledim, nette dolaştım video falan izledim, whatsapp da bolca konuştum, app store dan indirmeler yaptım. Aldığım değerler bunlar. Bana fena gelmedi. Normalde bu kadar yoğun kullanmıyorum. Normal kullanım için de deneyeceğim ama yoğun sayılabilecek bir kullanımda günü tamamlayabilmek bana yeterli geldi. Fakat şarj olma süresi biraz uzun geliyor onu çözemedim. 3-4 saatte 0 dan 100 e kadar şarj oldu. Normal midir bu değerlerin hepsi ?
    Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU]

şarj olma süresi normal 3 ile 3.5 saat felan sürüyor zaten. kullanımına göre şarj iyi fakat emin ol 10 ile 14 saat arasında aktif kullanabilirsin 12,5 saat kullandım bekleme süremde 1 gün 19 saat di şarj ise yüzde 2 . İphonedo.net 3 güne aşkın kullanmış cihazı ki biz neden yapamayalımm :))

• quote:

Orijinalden alıntı: [MasteR]kRoO

Telefonumu tekrar restore edicem suan sarji dolduruyorum %1 kalmis ekran görüntüsünü paylaşıcam . iphone 5 kullanirkenki kullanımımda ayni sekildeydi batarya neredeyse 2 kati ama ayni sekilde bitiyor 1 gün anca dayanabiliyor batarya. Tesekkür ederim.

Kardesim restoreyi bi anlatırmısın rica etsem
  • emrec6 kullanıcısına yanıt
    Çok iyiymiş o değerler başkan. :) Bakalım ilk iphone tecrübem yavaş yavaş geliştiririm ben de. :)
  • Hwy2hell H kullanıcısına yanıt
    Normal kullanımda pil bitmiyor. Hatta bu durum biraz da şarj cihazını unutturuyor. Benim şarj cihazı şirkette kalmış. Aksam şarj için değil ama bilgisayar a bağlanmak için gerekti şarj cihazının yokluğunu hissettim[:)

• Pazar günü iPhone 6 Plus aldım. Kutusundan yanılmıyorsam %76'lık bir şarj ile çıktı. İyice inceledim oyun oynadım müzik dinledim internette dolaştım arkadaş şarj bitmiyor. Bitsin de tam şarj edeyim dedim bitmedi. Abartmıyorum Saat 16:00 gibi telefonu kurcalamaya başladım gece 23:30 civarlarında ancak bitti şarj :) Neyse tam şarj ettikten sonra iPhone5'i kullandığımın 2 katı kadar kullandım. Saat 14:00 gibi şarjıma bakayım dedim %89 akşam mesaiden sonra eve gittiğimde %73'tü. Yani iPhone 5'te bu kullanımda benim 2 kez şarj etmiş olmam gerekiyordu. 8.1.1 güncellemesinden sonra sanki biraz fazla şarj yemeye başladı. Mesela şuanda şarjım %75. Aldığım günden beri aynı oranda kullanıyorum. Sanki yazılımsal bir sıkıntı var gibi.

Bir de titreşim boyutu fazla gibi. Sizde de böyle bir durum var mı? Yani telefonun titreşimi aşırı rahatsız ediyor beni.
  • Arkadaslar restoreyi bi anlatırmısınız yeni iphone gectik
  • Apple Store'den online ip6 alan arkadaşlardan herhangi bir sıkıntısı olan varmı? Telefon kapalı kutu olarak mı geliyor? Kurulmasında yardımcı olunduğu söyleniyor? Deneyimi olanlar paylaşabilirmi? Şimdiden teşekkürler.

• benim de cihaz 6 plus 8.1.1 den sonra daha hızlı azalmaya başladı cihaz malesef güncellemeyle alakalı bi durum restore yapıp yeniden yükledim biraz toparlar gibi oldu ama yine de 8.1 den daha kötü[sm=s16
  • telefon 8.1.1 file tam bir rezalet hale döndü 3g,wifi ve konuşam sorunları başladı.sanırım ıpsw ile 8.1 dönebilirim
  • 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.