Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.511
Cevap
214
Favori
743.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    selam,
    güle güle kullanın.
    sim kart pin kodu değişikliği yeri :

ayarlar -> telefon -> SIM PIN
  • Arkadaşlar, beni de listeye ekleyebilirsiniz.

iPhone 6 Space Gray 16 GB

(turkcell.com.tr - kontratsız - 2149tl)
    * sarı kutu puan + garanti bonus link
  • quote:

Orijinalden alıntı: [ReNoVaTiO]

selam,
    güle güle kullanın.
    sim kart pin kodu değişikliği yeri :

ayarlar -> telefon -> SIM PIN

Çok teşekkür ederim, ilk tecrübe ve günün yorgunluğuyla bir hayli kafa dağınık hiç dikkat etmemişim.Gerçekten çok sağolun yardımınız için.
  • iphone 6 64 gb space grey hocam
  • quote:

Arkadaşlar, beni de listeye ekleyebilirsiniz.

Ürünü bu fiyata nasıl aldınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neresinde hocam göremedim ben?
  • Hala 100 kişimiyiz

• Kaç hafta bekleyip dün iPhone 6 64 GB Silver ayırtıp mağazadan aldım. Cihazın kutusunu mağazanın içinde açtım ve açar açmaz ekranında sorun tespit ettim, beyaz arkaplanda sağ üst köşede ekran hafif griye dönüyordu. Ellerinde başka olmadığı için telefonu verip para iadesi aldım.

Zorlu'da teşhirde duran diğer telefonları da inceledim. Aşağı yukarı dört telefondan birinde benzer sorun vardı. Yabancı forumlarda da bu veya başka sorunların sıkça görüldüğünü yazmışlar. Sorunsuz telefonu alana kadar 5-6 kez değiştirenler olmuş.

Bu güne kadar defalarca Apple ürünü aldım, hiç birinde en ufak sorun yaşamadım. Apple, bir çok insanın mükemmelliği nedeniyle tercih ettiği bir marka. Ancak kalite kontrolden geçip geçmediği belli olmayan bir ürünü premium fiyata satmaya çalışması ticari etik açısından doğru değil.

Haftalarca bekleyip, 2500-3000 lira sayıp ondan sonra da defolu ürün almak bana koydu açıkçası. Tekrar ayırtıp yine sorunlu cihazla karşılaşmaktan da korkuyorum, yarı fiyatına satılan Nexus 5 veya LG G2'yi ciddi olarak düşünmeye başladım.

Kutuyu açtığında sorunlu ürünle karşılaşan oldu mu burada da? Sorununuz neydi?

• serhan dogan kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun bendende saygılar ☺

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar ufak bir sorunum var. Dün aldığım telefonu biraz önce 8.1e yükselttim. Telefon güncellemeden sonraki kısa kurulum kısmında 2 kez sim kart ses çıkardı uyarısı verdi. Gerçektende bir ses geldi. Ama sonra bir daha öyle bir ses veya uyarı almadım. SIM kartınıda dün aldım. sıfır kart. Bu bir sorunmudur. Ne yapmalıyım sizce?
  • iyi günler ios 8.1 de konum servislerine girdiğimizde konum servislerinin hemen altında konumumu paylas yazıyor o ne demek bilen varmı gerekli bıseymi ne işe yarıyor sımdıden tesekkürler
  • Santa Monica Promenade'den 820$ gibi oldukça pahalı bir fiyata aldım vergi yüzdesinin fazlalığı yüzünden bu konuda başka çözüm yolları bilen var mı acaba ?

İki senedir doğu yakası ve batı yakasında çeşitli eyaletlerden iphone alıyorum sürekli vergi ödüyorum hatta bu sefer en yüksek vergiyi ödemiş oldum 9.5 luk oran sayesinde. Birde şu pick up için gece internette siparişe çıkıyormuş sanırım store çalışanları hep anlatıyor aynı şeyi ama bir türlü düşüremedim akşamları var mıdır bir taktiği ?

Beni de listeye ekleyebilirsiniz bu arada.
  • arkadaşlar merhaba, yarın online storedan aldığım telefon gelecek, izinliydim, teslimati başka kişiye yaparlar mı acaba bilgisi olan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanıMüdavim

quote:

Arkadaşlar, beni de listeye ekleyebilirsiniz.

Ürünü bu fiyata nasıl aldınız?

Turkcell sarı kutu puan hediyelerinden 3500 puan'a 50 tl indirim kuponu alabiliyorsun.
    ayrıca garanti bonus 'un turkcell ile kampanyası var. fakat son gün bugün 30 ekim.
    ordan facebook üzerinden bonus kartını linkleyenlere max. 100 tl bonus veriyor turkcell.com.tr üzerinden alışverişe
    https://link.garanti.com.tr/application/garantilink/garantilinkcampaigndetail

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [ReNoVaTiO] -- 30 Ekim 2014; 19:15:09 >

• Note 3 den iphone 6 gold 64gb gectimm elveda android

• Hocam bu kilifin ip6 kahverengi olani da var mi elinizde
  • matrik M kullanıcısına yanıt
    Oncelikle gecmis olsun. Gercekten kabul edilebilir bir durum degil.

Bundan bir yil oncesine kadar applelarin ekranlari ile ilgili be bir sey duydum ne gordum, kac tane macbookum oldu, kac ipad aldim, kac iphone kullandim ne olu piksel ne bi sey hic rastlamadim rastlayana da duymadim.

Kaldi ki son bir senedir gercekten bi kalite dususu var. Sanirim uretimi LG ve Sharp'a vermeleriyle ilgili olabilir. Iphone 5imde yarim cmlik cerceve seklinde kenardan iceri dogru sararma oldu ekrani degistirdiler. Beklerken de bi ipad olu piksel nedeniyle degisiyordu.

Cozunurluk ve teknoloji artmis olabilir ama Sanirim o ya da bu nedenle ekran kalitelerinde dusme var. Apple'a hic yakismiyor.

Gozumuz kapali aldigimiz, yurtdisindan bile garantisiz dusunmeden aldigimiz gunler korkarim ki geride kaldi.

Not. Ekranda yine sararma basladi. Su an iki mm seviyesinde. Gittikce artacak yine.

Not2 bence LG G3 kesinlikle piyasadaki en iyi telefon.

• Meb arkadaşlar. Iphone 6 tel görüntüsünü samsung smart tv yi aktarabiliyormuyuz.

• kim ne derse desin htc
  • he kardeşim
  • 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.