Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.512
Cevap
214
Favori
743.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bekliyorum ekran büyüdü harika gibi ama stok yok ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dede06

tamam sen şikayet etmemiş ol.diğer yazdıklarımız ne olacak.

peki bizim bu barni moloztaş arkadaş hakkında ilgisizliği vs nedeniyle yaptığımız bunca uyarı donanım haber ilgilileri tarafından dikkate alınmıyor mu? Eğer böyle devam edecekse kimse yorum yazmasın başka bir başlık açsın ilgilenecek bi arkadaş, ya da başka sitelere gideceğiz sonuçta... samsung kullanan ve iphone hakkında kullanıcı tecrübesi olup olmadığı bile tartışmalı olan birine forum emanet etmek akıllara ziyan bi durum sonuçta... kaç sayfadır i6 kullanımı ile ilgili keyifli veya faydalı bi bilgi yok çünkü moderatör yok... DONANIM HABER İLGİLİLERİ lütfen çözüm üretin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpySecure

Yapma arkadaşım. Karaborsacılara prim verme. Sonra muhatapta bulamayabilirsin. Gir AOS'ye al. Tamam biraz beklersin ama beklediğine değecektir.

Almadım ama alııcam valla dayanamıyorum Allah belamı versin :D
  • 2tane iphone plus aldık 2 side Bluetooth acık ancak cihazlar birbirini görmüyor. Wifi zaman zaman kopuyor . Kapatıp acmak gerekiyor telefonları öyle düzeliyor. 8.1 güncellemesinde kurduk değişen bişey yok yardımcı olabilecek kimse varmı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Swarm calısmıyor bende ios 8.1 de sorun bendemi plusta ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Androidd

quote:

Orijinalden alıntı: galaxyg

Arkadaşlar ben İphone 6 Plus 64 Gb alsam seneye bu zamanlar ne kadara satabilirim sizce ?

1800 civarı ama alan olur mu belli olurmu

Hocam naptınız ne 1800'ü Samsung mu bu? 1 senede 1150 TL kaybeder mi değerini telefon.S3 bile 1800'den 900'a anca indi 2 senede
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan4554

quote:

quote:

Arkadaşlar ben İphone 6 Plus 64 Gb alsam seneye bu zamanlar ne kadara satabilirim sizce ?

Hocam naptınız ne 1800'ü Samsung mu bu? 1 senede 1150 TL kaybeder mi değerini telefon.S3 bile 1800'den 900'a anca indi 2 senede

2650 tl lik ürün 1 yıl sonra 1800 civarı olur. kimse 1 yıllık telefona 2000 tl vermez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

2650 tl lik ürün 1 yıl sonra 1800 civarı olur. kimse 1 yıllık telefona 2000 tl vermez.

Arkadaş 64GB'tan bahsediyor , şu an 2950 TL olduğu düşünülürse 2000TL'ye rahatlıkla gider seneye

• 8.1 ile wi-fi sanki daha stabil çalışıyor gibi

• Millet aldı eskitti biz stok bulamıyoruz anlamadım ben bu işi :(
  • hocam sıkıldım telefondan ben satacam hala stok muhabbetı yapıyorsunuz burda yaww

• İphone 6 Plus - Space Grey - 128gb ile bende aranıza katılıyorum.

• Ben de geldim. 6+ 64 GB Uzay Grisi
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kardeşim senin nick ten de belli sanırım iphone kullanmıyorsun şuan 5s 1800 TL ve normal fiyatı 2200 TL idi. Şimdi 2950 TL olan bir cihaz taş çatlasın 2300-2400 arası gider bunlar samsung değil alırken 2200 satarken 1100

• Salı sabahı iyi ki rastgele rezerve sayfasına girmişim. Gidip ayırttım ve 2 saat sonra gidip aldım beklemeden. Havale yapsam ne zamana gelirdi kim bilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

Orijinalden alıntı: martuc

quote:

Orijinalden alıntı: a339573

beyler yurtdışından getirilen iphone yi kutusu açılmadan pasaporta kaydedebiliyomuyuz???

ve

kutusunda yurtdışından getirilmiş bir iphonenin gercekten sıfır olduğunu nasıl anlarız belki karşıdaki kutuyu açıp güzelce jelatinlemiş olabilir mi nasıl sıfır olduğunu kesin anlarız

cıhazı kaydettirmek ıcın ıllakı kapalı olmasına gerek yok. açıp hattı taktıktan sonra 2 hafta ıcınde kaydettırmen lazım. zaten sana mesaj geliyor kaydettırın dıye.
    ben ılk olarak garanti bankasına gıdıp telın imei numarası ve kayıt yapılacak pasaportun sahıbının tckn bılgısını verdın. uzerıne 119,5 tl verıp harcı yatırmış oluyorsun.
    daha sonra pasaport sahıbının edevletıne gırıp pasaport numarası ıle kayıt ıslemını tamamlıyorsun. harç yatırma ıslemı onlıne olduğundan pyatırdıktan 1 sn sonra bıle edevletten kaydettırebılıyorsun.
    edevlete gıremıyorsan pasaportun numarasının yazılı sayfasının fotokopısı ıle operatörlerden herhangı bırının bayısıne gıdıyorsun 20 tl karşılığında kayıt ıslemlerıne başlıyorsun.
    bu arada kaydettırdıgın pasaporta 2 yıl ıcınde başka bır cıhaz kaydettırılmemıs olması ve 1 ay ıcınde yurda gırıs yapmış olması lazım. yanı bugun tr ye gırıs yapan bırı en gec 21 kasımda kayıt yaptırabılır.
    yıne edevletten o kısının pasaportuna kayıt yapıtırıp yaptıramayacağını sorgulayabılırsın

telı ılk açtığında uzerınde jıletın olması lazım. o jıletın cıktıgında tekrar ılkı gıbı yapışmıyor hıc.

2 haftalık sureyı 1 aya uzattılar

Yok hocam. Ben hatti taktim 3 gun sonra sms geldı. X 10 gun ıcınde kapatılacaktır dıye

• quote:

Orijinalden alıntı: boyieee

quote:

quote:

quote:

quote:

Kardeşim senin nick ten de belli sanırım iphone kullanmıyorsun şuan 5s 1800 TL ve normal fiyatı 2200 TL idi. Şimdi 2950 TL olan bir cihaz taş çatlasın 2300-2400 arası gider bunlar samsung değil alırken 2200 satarken 1100

İphone 6 64 gb diye okumuşum. Ben iphone 5s kullanıyrm. Fiyatlar çok uçuk oldu. 2950 tl lik telefon 1 yıl sonra 2000 tl civarı olurda insan 1 yıllık cihaza verirmi oda şüpheli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar i6 plus cihazımın %5 den %100 sarj olma süresi 3 saat 20 dakika. Sizce normal mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: boyieee

quote:

quote:

quote:

quote:

İphone 5 şu anda 1000 tl ama

• Vipracing kullanıcısına yanıt
    2011 mid macbook air sahibiyim bende hepsi sorunsuz caisiyor. Ayarlari dogru yaptiginiza emin misiniz?

Ornegin iphoneda wifi phone olayini iptal etmeniz gerekiyor ilginc bir sekilde.

• 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.