Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.512
Cevap
214
Favori
743.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iTube uygulaması ile internet varken dinlediğin müzikleri daha sonra çevrimdışı dinleyebilirsiniz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran büyük olduğu için çift dokunma ile ekran aşağı kayıyor ve tek elle kullanmaya aktif hale geliyor
  • İPhone 6 da bükülme sorunu yasayan oldumu ?

• tüm cevap veren arkadaslara teşekkürler :)

• Her gun biri gelip 'bukulme sorunu oldu mu' diye soruyor. Arkadaslar artik sormayin yahu. Arama yerine bukulme yazin okuyun bi ton yazildi cizildi. Bu kadar tembel olmayalim.

• bende almayı düşünüyordumda:
    1.32 gb seçeneği yok 16gb az 64 gb ise gereksiz benim için (müzik arşivim 4gb zaten 4gb da mı ne işletim sistemi kullanıyor 8gb yer kalıcak bana oda yeterli değil)
    2.16 alamayacağıma göre 64 almam lağzım ki 3000 lira :), taahhütlü 4600 lira?

plus 64 yurtdışı fiyatı 1900 lira diyecek söz yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: kreuzberg12

Ekran büyük olduğu için çift dokunma ile ekran aşağı kayıyor ve tek elle kullanmaya aktif hale geliyor

bide her seferinde tekrar keni kendine yukarı cıkmasa biz istediğimizde yukarı çıkartsak süper olcak :)
  • DEsemi22 D kullanıcısına yanıt
    Nerden aldınız hocam? Ben bulamadım hala o yüzden sordum. 6 bulmak daha yüksek ihtimal plus'a göre çünkü. Helede 128gb bulmak. Bu arada ne renk aldınız?
  • Arkadaşlar bugun iphone 6 64GB space grey telefonum geldi,androidden sonra menulere alışamadım,özellikle geri tuşunaSürekli altta tuş arıyr elim.Size sormak istediğim bişi var;kurulum yaparken icloud kullanmaya izin verme dedim ama daha sonra icloudu kullanmak istesem açabiliyor muyum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parooksetin -- 18 Ekim 2014; 19:18:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: parooksetin

Arkadaşlar bugun iphone 6 64GB space grey telefonum geldi,androidden sonra menulere alışamadım,özellikle geri tuşunaSürekli altta tuş arıyr elim.Size sormak istediğim bişi var;kurulum yaparken icloud kullanmaya izin verme dedim ama daha sonra icloudu kullanmak istesem açabiliyor muyum?

Google'dan kurtul sadece icloud kullan. Bence.
    Ayarlardan tekrar etkinleştirebilirsin.

• Arkadaşlar 6 plus teknosa stoklarında var gözüküyor hemen alın kaçırmayın 3 renk de mevcut.

http://www.teknosa.com/urunler/125071342/iphone-6-plus-16-gb-space-gray-akilli-telefon

• Arkadaslar ben 6+ 64 gb gold sipariş verdim aostan fakat forumu sürekli takip ediyorum ve cogu kişide uzay gri var ve gümüş altın sarısı çok az sayıda acaba diyorum bu rengi değiştirsemmi sizin önerilerniz nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: vForOttoman

Arkadaslar ben 6+ 64 gb gold sipariş verdim aostan fakat forumu sürekli takip ediyorum ve cogu kişide uzay gri var ve gümüş altın sarısı çok az sayıda acaba diyorum bu rengi değiştirsemmi sizin önerilerniz nedir

Valla kusura bakmayın ama Gold iğrenç bir renk..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OZYMANDIAS

quote:

Orijinalden alıntı: vForOttoman

Arkadaslar ben 6+ 64 gb gold sipariş verdim aostan fakat forumu sürekli takip ediyorum ve cogu kişide uzay gri var ve gümüş altın sarısı çok az sayıda acaba diyorum bu rengi değiştirsemmi sizin önerilerniz nedir

Valla kusura bakmayın ama Gold iğrenç bir renk..

space grey forever !!!
  • 128 gb space gray 😊😊😊. Bakalim androidden sonra iphone a alisabilecekmiyim. Bende surekli geri tusu ariyorum 😊

• Yaz hocam ıp6 16 gb gold

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi curaly -- 20 Ekim 2014; 11:15:18 >
  • şopcu kullanıcısına yanıt
    ekran koruyucu camların 0.2 mm olanları var ama spigen henüz çıkarmamış onu bekleyin derim
  • çok zor açıor videoları felan ve cok agır indiror ugulamaları sizdede ölemi guncelleme ile dzeldilebilicek bişemi bu
  • Arkadaşlar sormak istediğim birkaç şey var ;
    1- Ben 16 gb almayı düşünüyorum. Sanırım 9 gb kullanmaya izin veriyormuş ios. peki bu ne kadar yeterli ? fotoğ rafları dropboxta saklamayı düşünüyorum.Müzikte çok yüklemem. Sadece oyun ve uygulama yüklemeyi düşünüyorum.
    2- icould , dropbox gibi programlarda uygulamada saklayabiliyor muyuz ?
    Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.